Mr. Brooks

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Mr. Brooks

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1.DABING [DVD]
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Earl Brooks), Radovan Vaculík - William Hurt (Marshall), Lucie Kožinová - Demi Moore (det. Tracy Atwoodová), Jiří Balcárek - Dane Cook (pan Smith), Zuzana Schulzová - Aisha Hinds (Nancy Hartová + další role), Terezie Taberyová - Danielle Panabaker (Jane Brooksová), Bohdan Tůma - Ruben Santiago-Hudson (Hawkins), Hana Krtičková - Marg Helgenberger, Reiko Aylesworth (Emma Brooksová, Sheila + další role), Michal Michálek - Jason Lewis (Jesse Vialo), Pavel Vondra a další

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Antonín Němec
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a Režie: Zbyšek Horák
Vyrobilo: Studio Budíkov v roce 2007

2.DABING [Nova]
V českém znění: Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Earl Brooks), Ilona Svobodová - Demi Moore (det. Tracy Atwoodová), Jiří Štěpnička - William Hurt (Marshall), Zlata Adamovská - Marg Helgenberger (Emma Brooksová), Dagmar Čárová - Reiko Aylesworth (Sheila), Michal Novotný - Dane Cook (pan Smith), Tomáš Juřička - Ruben Santiago-Hudson (Hawkins), Irena Hrubá - Aisha Hinds (Nancy Hartová), Jitka Ježková - Danielle Panabaker (Jane Brooksová), Svatopluk Schuller - Jason Lewis (Jesse Vialo), Kateřina Velebová - Yasmine Delawari (Sunday), Pavel Vondra - Matt Schulze (Thorton Meeks), Jaromír Meduna, Martina Hudečková, Zbyšek Horák, Ivo Novák, Milan Slepička, Daniel Dítě (titulky) a další

Překlad: Milena Havlová
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Kot, Libuše Witzová
Dialogy: Eva Dítětová
Režie: Daniel Dítě
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2010

3.DABING [FilmBox]
V českém znění: Ladislav Cigánek - Kevin Costner (Earl Brooks), Miriam Chytilová - Demi Moore (det. Tracy Atwoodová), Jiří Valšuba - William Hurt (Marshall), Helena Dytrtová - Marg Helgenberger (Emma Brooksová), Irena Hrubá - Aisha Hinds (Nancy Hartová), Pavlína Kostková Dytrtová - Danielle Panabaker (Jane), Tomáš Juřička, Václav Šanda, Nikola Heinzlová, Jakub Saic, David Voráček, Petra Hobzová, Pavel Dytrt a další

Překlad: Viktor Bradík
Produkce: Zdena Sirotková, Štěpánka Peroutková
Zvuk: Martin Bezouška, Martin Hejl
Dialogy a režie: Helena Hanson Dytrtová
Pro Filmbox vyrobilo babidabi - 2023
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od jackb »

Tak tady u toho filmu doufám, že až bude v televizi, tak bude předabovaný.

A Zbyšku Horákovi doporučuju, aby už nerežíroval
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Budy »

Já film viděl pouze v originále. A je to možná dobře, když vidím, že W. Hurta dabuje Radovan Vaculík...
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Brocc »

haha, tak tohle v životě nechci vidět... opravdu se s panem Žáčkem můžou chytit za ruce a jít do pryč.... to to tam jako nikomu nepřijde divný a nechávaj beztrestně vypouštět takový prasečiny? :roll: :o
maly kozel
Příspěvky: 116
Registrován: 12 srp 2008 22:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od maly kozel »

jackb píše:Tak tady u toho filmu doufám, že až bude v televizi, tak bude předabovaný.

A Zbyšku Horákovi doporučuju, aby už nerežíroval
Tak to taky vřele doufám v předabování. Donutil nebo Vízner je rozhodně lepší alternativa než Mahdal. I když Donutil už moc nedabuje. Každopádně doufám, že to bude jeden z této dvojice. K Hurtovi bych si přál Viktora Preisse.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od AGAMENON »

maly kozel píše:
jackb píše:Tak tady u toho filmu doufám, že až bude v televizi, tak bude předabovaný.

A Zbyšku Horákovi doporučuju, aby už nerežíroval
Tak to taky vřele doufám v předabování. Donutil nebo Vízner je rozhodně lepší alternativa než Mahdal. I když Donutil už moc nedabuje. Každopádně doufám, že to bude jeden z této dvojice. K Hurtovi bych si přál Viktora Preisse.
Souhlasím, předabování je více než vhodné :-:
Přáll bych si Donutila a Preissa, ten by byl velice zajímavý, bohužel se to nestane :cry:
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Budy »

Jak už jsem tady kdysi psal, Miroslav Donutil by se více než hodil do této role. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
maly kozel
Příspěvky: 116
Registrován: 12 srp 2008 22:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od maly kozel »

Budy píše:Jak už jsem tady kdysi psal, Miroslav Donutil by se více než hodil do této role. :)
Určitě. Mě osobně se na Costnerovi nejvíc líbí Vízner ale to spíše v klidnějších rolích. Dokázal bych si představit třeba filmy Záchranáři, Na křídlech vážky nebo třeba Robin Hood dabované právě Víznerem. Naopak ve vážnějších rolích jako Neúplatní, Mr. Brooks, Pomsta nebo Krajina střelců by seděl lépe Donutil. Pánové Mahdal a Dlouhý mi ke Costnerovi absolutně nesedí a u filmů kde jej tihle dva dabují dávám přednost titulkám. U tohohle filmu bych určitě upřednostňoval Donutila. Nevíte někdo proč už dabuje tak málo?? Jestli je to tím, že o něj není zájem nebo nemá čas?? Docela by mě to zajímalo, myslím si, že je to škoda.
Pokud tenhle film bude ale někdy předabovávat Nova, tak si myslím, že Mahdal stejně zůstane......
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od jackb »

maly kozel píše:Nevíte někdo proč už dabuje tak málo?? Jestli je to tím, že o něj není zájem nebo nemá čas?? Docela by mě to zajímalo, myslím si, že je to škoda.
někde tady na fóru jsem četl, že má velké finanční požadavky
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Budy »

maly kozel píše:
Budy píše:Jak už jsem tady kdysi psal, Miroslav Donutil by se více než hodil do této role. :)
Určitě. Mě osobně se na Costnerovi nejvíc líbí Vízner ale to spíše v klidnějších rolích. Dokázal bych si představit třeba filmy Záchranáři, Na křídlech vážky nebo třeba Robin Hood dabované právě Víznerem. Naopak ve vážnějších rolích jako Neúplatní, Mr. Brooks, Pomsta nebo Krajina střelců by seděl lépe Donutil. Pánové Mahdal a Dlouhý mi ke Costnerovi absolutně nesedí a u filmů kde jej tihle dva dabují dávám přednost titulkám. U tohohle filmu bych určitě upřednostňoval Donutila. Nevíte někdo proč už dabuje tak málo?? Jestli je to tím, že o něj není zájem nebo nemá čas?? Docela by mě to zajímalo, myslím si, že je to škoda.
Pokud tenhle film bude ale někdy předabovávat Nova, tak si myslím, že Mahdal stejně zůstane......
Vladimír Dlouhý se mi líbí taky. Ten ho dabuje dobře.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Filmy“