Johnny English znovu zasahuje - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od brecht »

Důvod absence pana Pragera je vážný, totalfilm ovšem není oprávněn ho komentovat :(
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Tak tím je ta zpráva o to horší, to jsem slyšet nechtěla... :(
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od lichometnik »

Velmi mě mrzí, že pan Prager nemůže a ještě více že jako náhrada nebyl zvolen buď pan Lábus nebo pan Heřmánek. :cry:
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od Jelimán »

Atkinsonův komediální návrat v dnes již náležitě doceněné roli s Jiřím Pragerem za mikrofonem. Znělo to tak dobře, že to snad ani nemohlo úplně stoprocentně vyjít. A ani nevyšlo. Jiří Prager mi bude velmi chybět. Určitě byl jedním z důvodů, proč jsem si jedničku tak oblíbil, dvojku vzal jakžtakž na milost a na trojku se těšil. Navíc je jedním z klasiků českého dabingů. Profík, každým coulem. Pokud má nějaké zdravotní problémy, trhá mi to srdce a prostřednictvím dabingforum mu přeji, co nejbližší uzdravení. Atkinson se nedabuje jen tak. Jeho projev je nezaměnitelný. Prager si to dělal po svém a fungovalo to. Sehnat za něj náhradu musel být opravdu oříšek. Já sám bych snad žádnou vymyslet nedokázal. Lábus je úžasný herec, dabér a komik, ale nevím jestli by dokázal jeho známý hlas splynout s Englishem a jestli se na něho vůbec hodí typově. Těžko říct, jak by fungoval Heřmánek. Papírově to je trochu zvláštní, ale ne úplně špatný nápad. Na Maigreta se hodil skvěle, tam by zase nesedl Prager. Ale English není nic mezi Maigretem a Rampou, tak nevím. :D Pan Knop je profík. Když dokázal obstojně nadabovat Louise de Funése vtom nejlevnějším dabingu dělaným na koleně za jedno dopoledne, proč by nezvládl nadabovat Atkinsona v pečlivě připravovaném kinodabingu? Ale upřímně, si ho moc představit nedovedu. Ale držím mu palce. Uvidíme.
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od Jelimán »

Tak kolem 10.října bude na totalfilmu zveřejněna reportáž z dabování filmu. Jsem velmi zvědavý a to hlavně na pana Knopa. :)
Jelimán
Příspěvky: 201
Registrován: 21 lis 2014 19:42

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od Jelimán »

TV Spot: https://www.youtube.com/watch?v=qrB-7zmdfmo. Nějak nemůžu poznat kdo v něm Englihse dabuje. Ale zní to dost divně. Není to doufám pan Knop?
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Johnny English znovu zasahuje - trailer

Příspěvek od Route95 »

Jelimán píše:TV Spot: https://www.youtube.com/watch?v=qrB-7zmdfmo. Nějak nemůžu poznat kdo v něm Englihse dabuje. Ale zní to dost divně. Není to doufám pan Knop?
Je to Knop.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“