Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: HBO
V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby-Doo), Radek Hoppe - Frank Welker (Fred), Andrea Elsnerová - Mindy Cohn (Velma), Nikola Votočková - Grey Griffin (Daphne), Vojtěch Hájek - Matthew Lillard (Shaggy), Hana Ševčíková - Melissa Rauch (Shauna), Eliška Nezvalová - Beth Tapper (Annette), Vladislav Beneš - Adam West (Sandy), Martin Sobotka - David Kaye (Grafton), Kristina Jelínková - Melissa Rauch (Kiki), Pavel Vondra, Igor Bareš, René Slováčková, Lukáš Jurek, Ladislav Cigánek

Překlad: Kateřina Sidonová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Jiří Kvasnička
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2018

2.DABING: Nova (jako Scooby-Doo a plážová příšera)
V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby Doo), Pavel Vondra - Frank Welker (Fred), Jana Páleníčková - Mindy Cohn (Velma), Terezie Taberyová - Grey Griffin (Daphne), Antonín Navrátil - Matthew Lillard (Shaggy) a další

Překlad: Kateřina Sidonová
Produkce: Martin Odehnal
Režie: Martin Kot
České znění v DW Agentuře s.r.o. vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2018
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od PavelBartos »

Bohužel jsem to zatím neviděl, ale že nebyli obsazeni pánové Navrátil a Vondra, no to je fuj. Naštěstí zůstal Pavel Rímský a hlasy ženské části týmu se mi zdají být celkem dobré, i když bych úplně nejraději Janu Mařasavou a Hanu Krtičkovou. Dokud neobjevím dabovou verzi, tak se nemohu vyjadřovat.
Yoda
Příspěvky: 3
Registrován: 26 kvě 2018 10:01

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od Yoda »

TmavyCyklista píše:A já doufal, že Jiří Kvasnička už se ke Scoobymu nevrátí :x :-x K čemu mi je, že vedlejšáky jsou lepší než u Koutného a Tomažiče, když je hlavní sestava neposlouchatelná? :roll:
Absolutně predpojaty a nic nerikajici jednostranny příspěvek,pokud chceš něco hodnotit, nejdřív se na to podívej, upozorňoval jsem te na to již několikrát, nikdo te nenutí abys měl někoho rád, ale nemusíš svým názorem devalvovat tyto prospěsny stránky a když někdo poukaze na tvou prizemnost, ani nedokážeš přiznat chybu a raději druhému smazes příspěvek, toto neni chování hodno moderátora stránek, které jsou pro všechny velmi prospěšné a brane jako pomocný nástroj.. :nesouhlas:
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od PavelBartos »

filip píše:Andrea Elsnerová - Mindy Cohn (Velma), Nikola Votočková - Grey Griffin (Daphne)
Jejda. Nejsou přehozené herečky co dabují Daphne a Velmu? Dodnes jsem to nesehnal, tak nevím, leč pokud by to bylo zapsáno správně, tak onen dabing je vážně podivný.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od filip »

Je pravda, že Kvasnička to ve svých Scooby dabinzích měl vždy naopak. V rozpisu to má takto, až se ten dabing vyloupne, tak to ověřím.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od PavelBartos »

Už to vysílali, jenže mi to uniklo.
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od PavelBartos »

Tento film vysílá 1.5.2019 od 06,10 stanice Nova, pokud ho někdo bude chtít nahrávat.
1403ka
Příspěvky: 3938
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Scooby-Doo a plážová bestie / Scooby Doo and the Beach Beast

Příspěvek od 1403ka »

DOPLNENIE 2. DABINGU:

Ladislav Cigánek - Adam West (Sandy Blake), Jiří Bábek - David Kaye (Grafton Brownstone), Jolana Smyčková - Melissa Rauch (Kiki Brownstoneová), Zdeněk Maryška.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“