Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od videofil »

Mám dotaz: Jak je možné, že mi přichází soukromá zpráva od člověka, kterého jsem si zde zablokoval. To opravdu nechápu. :vztek: Děkuji.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Protestuju proti tomu aby uživatel FILIP byl adminem. Nedoplňuje svoje témata, leze do cizích temat a na svoje doplnění kašle, Kdo ho povýšil na admina, toho nechápu. Navíc maže příspěvky !
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

Filip je moderátor, nikoliv administrátor. Na moderátora byl povýšen, jelikož je pro DF bohatým informačním zdrojem.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Filip je hlavně ten, co doplňuje dabingy na základě informací od studií a nehledí na správnost. To co tu doplňuje nikdy neviděl, protože nemá šanci to všechno vidět. Navrhuju ho zbavit všech administrativních pozic. Ten člověk leží v žaludku více lidem. Nechápu, kdo mu dal takovou moc tady na DF.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
TheEilag
Příspěvky: 38
Registrován: 05 pro 2010 16:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TheEilag »

Uvažovalo se nad aktualizací phpBB? Už vyšlo několik verzí a DF je stále na phpBB 3.0.
Taky by možná nebylo na škodu pročistit a aktualizovat nastavení fóra. Háže to samé chyby a samo to odhlašuje.
Všiml jsem si taky, že se u některých profilů nezobrazují správné počty příspěvků, plánujete to opravit?
Předem díky.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od takezo »

To odhlašování je taky důvod, proč už sem tolik nechodim jako dřív, protože člověk nemůže ani normálně nic napsat nebo upravit, jelikož mě to hned odhlásí a na to už jsem nervy ztratil.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Krikri
Příspěvky: 1254
Registrován: 12 úno 2009 19:46
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Krikri »

Copak odhlašování, to se mi stává jednou za pár týdnů, což se ještě dá přežít, ale co je daleko horší, že zhruba každé třetí načtení stránky mi to hlásí "GENERAL ERROR", s tím by se už fakt mělo něco dělat. Člověk tu píše delší příspěvek nebo zakládá / upravuje téma, při odeslání naskočí ERROR a může to celé zas dělat od znova. :evil:
Sháním v CZ:
MALÁ MEMOL
PRVNÍ POLIBKY
DÍVKY OD VEDLE
TAJEMSTVÍ SELENITŮ
NILS HOLGERSSON (sk)
Výměna za cokoliv z mého archivu viz profil na ČSFD:
https://www.csfd.cz/uzivatel/32591-kri-kri/

PREMIÉRA TV - JEDINÁ KVALITNÍ POLISTOPADOVÁ TV STANICE!
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od ocypuc »

Ten GENERAL ERROR mě taky dost štve, tato chyba se tu objevuje už dlouho, stejně tak jako že nelze momentálně vyhledávat. Mně osobně se při general erroru žádné příspěvky při odeslání nikdy nesmazaly. Když jsem dal odeslat a general error naběhl, tak jsem dal F5 několikrát, dokud to nezmizlo, a když problém přetrvával, vrátil jsem se do příspěvku a celý ho zkopíroval a počkal až bude vše funkční.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pálkman »

takezo píše:To odhlašování je taky důvod, proč už sem tolik nechodim jako dřív, protože člověk nemůže ani normálně nic napsat nebo upravit, jelikož mě to hned odhlásí a na to už jsem nervy ztratil.
A zkoušel jsi při přihlašování zaškrtnout políčko Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě? Mně to díky tomu funguje bez opakovaného odhlašování.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
TheEilag
Příspěvky: 38
Registrován: 05 pro 2010 16:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TheEilag »

Problém je, že fórum je z technického hlediska velmi málo stabilní a to už pěkně dlouho. Fórum běží na velmi staré verzi a není technicky udržováno, ani hosting, na kterém fórum běží není stabilní, většinou ho phpBB ani nedoporučuje.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“