Plný dům / Full House

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Ištván87 »

DEEKAY01 píše:Hele jak ted asi už víte vyšel novej seriál jkj pokračování na plný dům plnější dům dabing bych navrhnul takhle:

SPECIÁLNÍ VRACEJÍCÍ HERCI

Jesse Katsopolis - Martin Sobotka

Danny Tanner - Petr Gelnar

Joey Gladstone - Pavel Vondra

Rebecca Katsopolis - Jitka Moučková

Michelle Tanner - Eliška Pohorská (Jen pokud se vrátí?!!!)
Přinejmenším s ohledem na věk postav by měl Dannyho dabovat spíš Jan Šťastný.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Michaela2 »

a Moučková u Lori Loughlin (53) je taky úplně mimo
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Ištván87 »

Tam by to akorát chtělo zjistit, kdo jí daboval v původním dabingu. Pak by bylo jasno o ideální dabérce. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Matěj Hanke
Příspěvky: 1
Registrován: 03 bře 2019 21:11

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Matěj Hanke »

Dobrý večer všem jsem na této stránce nový a potřeboval bych někoho ochotného, kdo by mi vysvětlil co vše zde mohu dělat a tak dále. Mou otázkou je: zjistil jsem si něco o novém seriálu Fuller House. Všech 8 serií seriálu Full House jsem dosledoval, i přes to že je to starý seriál mám ho moc rád a rád bych se taky dozvěděl nějaké novinky o dabingu Fuller House protože jsem nikde nenašel český dabing a neuvědomuji si že by se to v české televizi kdy vysílalo. Budu moc rád když mi napíšete na můj e-mail: maty.han@seznam.cz nějaké informace, omlouvám se za gramatiku snad to pochopíte je mi pouze 14 let. Předem děkuji za ohlasy.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Michaela2 »

Pokud je mi známo, tak dabing k Fuller House neexistuje. ;)
topi80
Příspěvky: 5
Registrován: 24 zář 2011 11:33

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od topi80 »

Já mám tedy u původního dabingu Plného domu u DJ zafixováno jméno Karolína Soukupová. A to tak silně, že to hraničí až s jistotou. Jinak, jde o první seriál, u kterého jsem zaznamenal poprvé v životě jméno Pavla Vondry.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“