Viva Maria!

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Viva Maria!

Příspěvek od richardda »

Ale to bude asi omyl. Mozna jsem to spatne sformuloval. Ja psal o tom, ze tady - konkretne v pripade filmu VIVA MARIA - zjevne CT mela a ma k dispozici stary nebo-li puvodni dabing. Ten dabing je - jak tady jeho uzivatele dolozili - KOMPLETNI, NEZAVADNY (at uz si pod tim clovek v pripade CT predstavi cokoliv), TECHNICKY VHODNY a - to jen tak tipuju, kdyz byl vyroben pro nekdejsi CST - financne zcela jiste vyhodnejsi na pouziti nez dabing novy. Navzdory temto neprustrelnym dukazum vsak CT stejne pristoupila k vyrobe dalsiho dabingu. Dabingu neoduvodneneho, zbytecneho a zcela jiste vubec ne LEVNEHO (levny ale urcite nebyl ani ten puvodni). Tak mi ted prosim rekni kde v tom vidis logiku. To si snad vsichni koncesionari prali aby CT zvolila tento postup? Nebo co si o tom mam jako myslet? Nechapu proc na to nelze upozornit. Takoveto jednani ve mne vyvolava vyse zminena podezreni, ze CT jedna podle jakehosi ne zcela pochopitelneho duvodu a tento postup se mi vubec nezda legitimni. Jake v tom prosim vidis moje osobni prani? Tohle by snad melo byt zcela samozrejme. Opravdu nechapu co je logicke na tom kdyz CT "znici" pouzitelny dabing a misto neho vyrobi zbytecnost na kterou vyplytvala prostredky nas vsech. Kdo neco takoveho muze schvalovat? Konal by si i Ty takto, pokud by se jednalo o Tve vlastni prostredky? Vidis v tom nejakou logiku? Protoze ja opravdu ne. :-?
NOVA, jedině ona.
urby
Příspěvky: 670
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Viva Maria!

Příspěvek od urby »

richardda
Příspěvky: 1108
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Viva Maria!

Příspěvek od richardda »

Ani dnes CT nedoprala nam milovnikum puvodnich dabingu, puvodni brnensky dabing. Ani bych to opet nerikal, ale jak vyplyva ze zdejsi diskuse, je nadevsi pochybnost prokazano, ze NIC by CT v jeho znovuuvedeni branit nemelo. Tudiz je dobre to pripomenout. To same plati pro SEDM STATECNYCH, STROM NA DREVAKY anebo ZKROCENI ZLE ZENY. Docela by me zajimalo proc alespon JEDNO JEDINE vysilani nemuze byt v onom starem nebo-li puvodnim dabingu. I ja jsem koncesionar a troufam si rict, ze bych nebyl jediny, kdo by tuhle verejnopravni sluzbu ocenil. :cry:
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“