Aladin - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Aladin - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ALADIN

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=2_fY0ijlVqo
V českém znění: Otakar Brousek ml. (komentář)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Barbora Ježková
Zvuk: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2018

TRAILER C: https://www.youtube.com/watch?v=kPTniTt2rYI
V českém znění: Petr Ryšavý - Mena Massoud (Aladin), Nina Horáková - Naomi Scott (Jasmína), Dalibor Gondík - Will Smith (Džin), Jan Dolanský - Marwan Kenzari (Jafar), Ernesto Čekan, Zdeněk Maryška (komentář) a další

Zpívají: Petr Ryšavý - Mena Massoud (Aladin), Martina Placrová - Naomi Scott (Jasmína)

Překlad: Petra Procházková
Text písně: Pavel Cmíral
Produkce: Barbora Ježková
Zvuk: Martin Večeřa
Dialogy: Jiří Sádek
Hudební režie a režie: Ondřej Izdný
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2019
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1582
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Všechny dosavadní trailery mě dokázali v klidu naprosto odradit od návštěvy kina, takže by mi výsledky dabing mohl být vcelku šumák, ale stejně si nemohu odpustit poznámku ohledně Smitha. Na první pohled by to sice mohla být pro něj netradiční role, ale z trailerů je jasně vidět, že Smith je úplně přišernej a v současnosti herecky nemá na víc, než z Džina udělat stejnou kreaturu "zábavného černocha" stejným způsobem, jako v některých minulých filmech.

Tím pádem by si třeba tvůrci mohli usnadnit práci tím, že by vsadili na některého z jeho TŘÍ zaběhlých dabérů, dokonce tu mají i na výber, ne a jak u některých jiných hvězd, kde je spjatý jeden dabér, a ne vytvářet úplně nové spojení. Pochopitelně je tu šance, že Gondík byl zrovna po ruce, a někdo z první trojky zde v tabulce u Smitha nikoliv, ale vzhledem k tomu, kde se to dabuje, tak jsem v tomto dost skeptický, a očekávám, že tvůrci si Gondíka nebo někoho jiného, kdo Smitha ještě nedaboval, obsadí i do filmu.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od DAN K. »

Trochu se bojím, že je to finální obsazení. J. Dolanský není úplně člověk, který by přišel jen tak nadabovat trailer. Když si to pustím v originále, tak je ta Smithova postava úplně někde jinde. S D. Gondíkem je to namluvené tak na půl plynu. Vůbec mi to nesedí.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od jackb »

Tak už se musejí dabovat Avengers: Endgame, kde bude Ant-Man, takže si myslim, že Gondíka vytáhli odsud.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od Ištván87 »

Oni by tam mohli dabovat oba. Oba dabují postavy v Ant-Manovi, takže se spolu můžou objevit i v Endgame. Jinak souhlasím, že Dalibor Gondík v traileru nezní zrovna ideálně. Na druhou stranu Jan Dolanský zní stokrát lépe, než originál, kde z Jaffara nejspíš hodlají udělat uslintanýho úchyláčka s pištivým hláskem.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

Jen tak náhodou, nevíte kdy to tady bude zveřejněný dabing.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 86
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od xXx Star »

Také by mě zajímalo.
Naposledy upravil(a) xXx Star dne 05 črc 2019 17:56, celkem upraveno 1 x.
Olda808
Příspěvky: 1038
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od Olda808 »

V kinech už dabing jede a zatím jsem na něj slyšel jen chválu. Jak na mluvené slovo, tak na zpěv.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Aladin - trailer

Příspěvek od filip »

To co předvádí Falcon je děs a běs. Jinde obsazení dávno mají, ale v distribučním listu stále není. Ale je to problém od začátku roku, jistě Vám to potvrdí i elbrambo. Nechápu jak je možné, že na Slovensku mají základní obsazení už pár týdnů venku.
My I Slováci spadáme pod polskou supervizi. Takže to určitě nebude chyba Virtualu ani Disneyho. Saturn - distributor na Slovensku, jak jsem zjišťoval od kolegů ze slovenského fora, v tomto směru funguje skvěle. Přesný opak Falconu.

Smitha dělá Gondík, Jafara Dolanský - obsazení je stejné jako v posledním traileru. Slyšel jsem v rádiu spot, který se vždy stříhá z výsledného dabingu filmu. Ale zakládat profil s třemi herci nehodlám.
S ostatními distributory (CinemArt, Vertical + menší distributoři Bonton či MagicBox - s těmi nejsou takové problémy).
Škoda.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“