Aquaman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2613
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Aquaman

Příspěvek od Pan X »

Jakože ano, je možné , že to za pár let už nebude fungovat a ztratí to své kouzlo, teď to ovšem podle mě funguje a hlasově prostě výborný výkon a hodně mi to k tomu sedne. Podle mě toto bude takové to spojení co člověk vidí a vykulí oči :D , ale ono to přitom dokonale sedne. Já osobně doufám , že panu Zahálkovi nezestárne hlas, aby mohl být obsazován na ruzné role :-: Osobně si myslím, že pan Zahálka má takový ten hlas středního věku 8-) .
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Aquaman

Příspěvek od Ištván87 »

Jenže ono to za pár let opravdu může znít jako kdyby dneska někdo obsadil Jiřího Plachého na Toma Cruise. Ten věk nezastavíš. Za mě osobně měli obsadit třeba Jakuba Saice - a to vycházím z předpokladu, že v LS nebudou obsazovat někoho, kdo nemá pár desítek až stovek dabingových zářezů a že nemají problém s opakováním herců.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Aethain
Příspěvky: 2
Registrován: 27 lis 2015 00:28

Re: Aquaman

Příspěvek od Aethain »

A mě by se tam třeba hodil Lukáš Hlavica, myslím, že hlasově by na něj dost dobře seděl.
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Aquaman

Příspěvek od -kNiGHT- »

Na Momoa Martin Stránský, který ho daboval v SG Atlantis 4 roky a našel si jeho výraz perfektně. Stejně tak Etzler jediná volba na Defoa. Tam mi teda Juřička sedne jen v některých scénách. Poslouchat se ale dalo. K top dabingu to má ale podle mne daleko.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Aquaman

Příspěvek od Nanamarak »

Smažte už konečně toho Kubíka. Toho krále jistě nemluví.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“