Po přečtení spalte / Burn After Reading

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING [DVD]
V českém znění: Miluše Šplechtová - Frances McDormand (Linda Litzke), Jiří Štěpnička - George Clooney (Harry Pfarrer), Aleš Procházka - John Malkovich (Osbourne Cox), Michal Dlouhý - Brad Pitt (Chad Feldheimer), Martina Hudečková - Tilda Swinton (Katie Cox), Jiří Hromada - Richard Jenkins, Hamilton Clancy (Ted Treffon, Peck), Jolana Smyčková - Elizabeth Marvel (Sandy Pfarrer), Jaromír Meduna - J.K. Simmons (agent CIA), Petr Oliva - David Rasche (Palmer DeBakey Smith), Jaroslav Horák - Olek Krupa (Krapotkin), Milan Slepička - Jeffrey DeMunn (plastický chirurg), Bohdan Tůma - Kevin Sussman (soukromý detektiv), Radovan Vaculík - Matt Walton (moderátor ranní show, titulky), Bohuslav Kalva, Irena Hrubá, Radka Stupková, Eva Miláčková a další

Překlad: Renata Mlíkovská
Zvuk: Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy: Karel Novák
Režie českého znění: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Soundwave pro BlueSky Film v roce 2009

2.DABING [TV Barrandov]
V českém znění: Zuzana Slavíková - Frances McDormand (Linda Litzke), Jan Kanyza - George Clooney (Harry Pfarrer), Jaromír Meduna - John Malkovich (Osbourne Cox), Michal Dlouhý - Brad Pitt (Chad Feldheimer), Dagmar Čárová - Tilda Swinton (Katie Cox), Ladislav Županič - Richard Jenkins (Ted Treffon), Jiří Plachý - J.K. Simmons (agent CIA), Petr Oliva - David Rasche (Palmer DeBakey Smith), Miroslav Hanuš - Olek Krupa (Krapotkin), Petr Svoboda - Jeffrey DeMunn (plastický chirurg), Milan Bouška - Matt Walton (moderátor ranní show, titulky), Petr Meissel, Lukáš Jurek, Jiří Štěpnička, Zuzana Mixová, Tereza Chudobová, Martin Učík, Petr Štěpánek, Radka Přibyslavská

Překlad: Petr Putna
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Dialogy: Radka Přibyslavská
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: Barrandov Televizní studio a.s. ve společnosti Barrandov Studio dabing v roce 2010
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od James55 »

Ten Aleš Procházka na Malkoviche se mi moc nezamlouvá, ale jinak to obsazení docela ujde
plevel22
Příspěvky: 17
Registrován: 04 říj 2009 17:03

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od plevel22 »

Tak to vazne nechapu, proc Meduna nedabuje Malkoviche...
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od Budy »

Není Aleš Procházka trochu mladší než John Malkovich?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od bloom »

I když to obsazení není ideální, tak se mi zdá rozhodně nejlepší z trojice novinek po filmech Bejvalek se nezbavíš a Co se vlastně stalo.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od Joe Black »

Po shlédnutí musím uznat, že dabing se až na pár chybiček (jako např. zmiňovaný Procházka na Malkovichovi) velicee povedl. Všichni ostatní se dali pěkně poslouchat. ale jako film je to dost dobrá ptákovina. ;-)
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od DavePave »

Film se mi zas tak moc nelíbil, dabing byl vcelku slušný, až na dvě chybky: Procházka na Malkoviche fakt nejde a hlavně je škoda, že Clooneyho nedaboval Jan Kanyza. Jiří Štěpnička se mi k němu vůbec nehodí (on má pro mě celkově docela nesympatický hlas, pokud zrovna nedabuje Forda nebo Seagala) a pro mě jedinou možnou alternativou Jana Kanyzy je Vladislav Beneš... ale co se dá dělat.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od palg »

Taky souhlasím, že pan Štěpnička se na Clooneyho vůbec nehodí. Když tak, mnohem lepší volba by byla v panu Šromovi.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od bloom »

palg píše:neví někdo, který dabing běžěl na HBO?
DVD dabing.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Po přečtení spalte / Burn After Reading

Příspěvek od Lukiz »

Na Primě Cool dabing TV Barrandov, ukaz dle mého dojmu zatím ojedinělý.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“