Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Columbo / Inspektor Colombo / Columbo

Příspěvekod bloom » 12 čer 2019 13:27

Proč by to mělo být jedno, když by podle všeho měl být ještě alespoň jeden vysílací run?

Jinak z žádného vyjádření nevyplývá, že by ČT měla od NBC zákaz vysílat dabing ČST. Pouze ho obdržela spolu s licencí zdarma, což samo o sobě nevylučuje, že by dabing ČST vysílat mohla.
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Pomajz » 12 čer 2019 14:33

bloom píše:Proč by to mělo být jedno, když by podle všeho měl být ještě alespoň jeden vysílací run?

Když to někdo lupnul volně tak už to myslím jedno je a ČT původní dabing vysílat nebude, to je stejný jak Profesionálové.
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

Příspěvekod HonzaXXII » 12 čer 2019 15:20

Máš pravdu, ale jak se říká, jde o princip. ;)
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod bloom » 12 čer 2019 16:38

Pomajz píše:Když to někdo lupnul volně tak už to myslím jedno je

Nezlob se na mě, ale v tomhle s Tebou ani trochu nesouhlasím. Hrstka lidí, které to bylo umožněno, si dabing stáhla a zbytek k němu nemá mít přístup a utřít nos? :nesouhlas: I když se evidentně dochoval i v oficiálním archivu, v dobré kvalitě a nebyl právě ozřejmen žádný důvod, proč ho nevysílat?
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Pomajz » 12 čer 2019 18:00

Je to volně a ne pro hrstku lidí a kdo chce si to najde. :) (galerka na CSFD už jede přes rok) Kdyby to Čt chtěla odvysílat už by to odvysílala a nečekala by na další run.

Nebylo by lepší energii vložit do jiných seriálů , které nejsou nikde? Jak psal Paulman třeba Matyáš Šándorf atd?
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Obrázek
Pomajz

Příspěvekod bloom » 12 čer 2019 21:31

Na žádném úložišti tento dabing na první dobrou dostupný není . A i kdyby si ten dabing už stáhlo třeba 500 lidí, tak je to pořád málo ve srovnání s tím, kolik dalších by ho mohlo vidět v televizním vysílání a podívat se na něj oficiální cestou (včetně dalších fanoušků seriálu nebo seniorů) - ti prostě mají smůlu.
Pomajz píše: Kdyby to Čt chtěla odvysílat už by to odvysílala a nečekala by na další run.

Ano, ale zatím neuvedla žádný relevantní důvod, proč dabing ČST nevysílá. Kdyby ho uvedla, byl bych první, kdo by její stanovisko hájil.
Pomajz píše:Nebylo by lepší energii vložit do jiných seriálů , které nejsou nikde? Jak psal Paulman třeba Matyáš Šándorf atd?

Pro mě rozhodně ne, protože uvedený seriál mě (na rozdíl od Columba) vůbec nezajímá. Ale kdyby mi nebyl ukradený a ČT ho vysílala s jiným než původním dabingem, tak by mě určitě zajímalo proč. Pro mě to není o tom, že já si můžu u nějakého dabingu udělat čárku, ale abych se na něj (stejně jako ostatní) mohl podívat v běžném televizním vysílání. Když se dívám na některou z těch večerních repríz Columba, tak mě velmi mrzí, že ji nemůžu sledovat s dabingem ČST, který je je kvalitnější, a nebyl uveden žádný relevantní důvod, proč se nevysílá.
bloom
Globální moderátor

Příspěvekod Dabingfanda » 16 led 2020 20:38

Tohle je jeden z případů,kdy má ČT svůj dabing a vysílá cizí,který navíc šel xkrát na jiných stanicích.Něco je špatně.
Dabingfanda

Předchozí

Zpět na Seriály