Hellraiser / Pekelník / Hellraiser

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2626
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Hellraiser / Pekelník / Hellraiser

Příspěvek od Pan X »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Hellraiser II | Hellraiser III: Peklo na Zemi | Hellraiser IV: Bloodline | Hellraiser: Inferno | Hellraiser: Vyslanec pekla | Hellraiser: Pekelný svět | Hellraiser: Návrat mrtvých

1. DABING: (VHS)
V českém znění: Zdena Herfortová - Clare Higgins (Julia), Lubomíra Sonková - Ashley Laurence (Kirsty), Aleš Jarý - Andrew Robinson (Larry), Daniel Dítě - Sean Chapman (Frank) + Oliver Smith (Frank jako monstrum), Přemysl Přichystal - Anthony Allen (první oběť + titulky), Ladislav Cigánek - Michael Cassidy (třetí oběť) + Kenneth Nelson (Bill) + (obchodník na bazaru), Tomáš Čisárik - Oliver Parker (druhý stěhovák) + Leon Davis (druhá oběť), Tomáš Sagher a další

Zvuk: Ing. Juraj Solan
Režie českého znění: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Filmové studio ATTACK, 1992

2. DABING: (DVD)
V českém znění: Jitka Moučková - Ashley Laurence (Kirsty), Bohdan Tůma - Andrew Robinson (Larry), Jana Mařasová - Clare Higgins (Julia), Zbyšek Horák - Doug Bradley (Cenobit / Pinhead), Martin Stránský - Sean Chapman (Frank) + Oliver Smith (Frank jako monstrum), Filip Švarc - Robert Hines (Steve), Svatopluk Schuller - Anthony Allen (první oběť), Petra Jindrová, Nikola Votočková, Michal Holán, Regina Řandová

Překlad: Dana Hrbková *
Dialogy a režie: Jiří Kodeš *
Vyrobila: pro Řitka video Cinema Casting Kodešová, 2009

* - Odhad na základě 3.dabingu

3. DABING: (Film+)
V českém znění: Andrea Elsnerová - Ashley Laurence (Kirsty), Zuzana Skalická - Clare Higgins (Julia), Libor Bouček - Sean Chapman (Frank) + Oliver Smith (Frank jako monstrum), Zdeněk Mahdal - Andrew Robinson (Larry), Vojtěch Hájek - Robert Hines (Steve), Bohdan Tůma - Anthony Allen (první oběť) + (orientální prodavač + stěhovák + titulky), Petr Svoboda - Kenneth Nelson (Bill) + Michael Cassidy (třetí oběť), Zbyšek Horák, Jaroslav Horák, Ivana Měřičková, Marek Libert, Drahomíra Kočová a další

Překlad: Dana Hrbková
Dialogy: Jiří Kodeš
Technická spolupráce: Karel Machek
Zvuk: Miloš Vrána
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Zdeněk Mahdal
Režie českého znění: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time, 2009
Naposledy upravil(a) Pan X dne 31 led 2024 21:34, celkem upraveno 14 x.
o_ciz
Příspěvky: 253
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: Hellraiser / Pekelník / Hellraiser

Příspěvek od o_ciz »

Je tu někdo, kdo viděl ten třetí dabing? Zajímalo by mě, kdo daboval Pinheada.
Spiderman
Příspěvky: 44
Registrován: 21 říj 2012 21:00

Re: Hellraiser / Pekelník / Hellraiser

Příspěvek od Spiderman »

Mě by spíše zajímalo, kdo dabuje Pinheada v nejstarším dabingu...chvílemi mi to připadá, ač se to zdá absurdní, jako Radovan Lukavský.
o_ciz
Příspěvky: 253
Registrován: 08 črc 2020 21:40

Re: Hellraiser / Pekelník / Hellraiser

Příspěvek od o_ciz »

Radovan Lukavský to určitě není. Ze zde uvedených dabérů mi to na nikoho nesedí. Ten hlas mi přijde povědomý, ale nedokážu ho zařadit.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“