Zločin / The Killing

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Zločin / The Killing

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb

Související: Vražda / Zločin

1. série
V českém znění: Andrea Elsnerová - Mireille Enos (Sarah Lindenová), Pavel Vondra - Billy Campbell (Darren Richmond), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Stephen Holder), Tereza Bebarová - Michelle Forbes (Mitch Larsenová), Martin Zahálka - Brent Sexton (Stan Larsen), Martina Kechnerová - Kristin Lehman (Gwen Eatonová), Petr Burian - Brendan Sexton III (Belko Royce), Martina Šťastná - Jamie Anne Allman (Terry Mareková), Michal Holán - Eric Ladin (Jamie Wright), Pavel Rímský - Tom Butler (Lesley Adams), Zdeněk Maryška - Garry Chalk (Michael Oakes), Marek Holý - Callum Keith Rennie (Rick Felder)

Dále v českém znění: Jan Škvor - Brandon Jay McLaren (Bennet Ahmed), Bohuslav Kalva - Alan Dale (Eaton), Tomáš Juřička, Jan Szymik, Ludvík Král, Petra Hobzová, Radka Stupková, Zuzana Slavíková, Adéla Kubačáková, Jiří Krejčí, Petr Gelnar (titulky) a další

Překlad: Pavlína Lencés
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Alena Navrátilová
Režie: Michal Pavlík
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s r.o. 2018

2. série
V českém znění: Andrea Elsnerová - Mireille Enos (Sarah Lindenová), Pavel Vondra - Billy Campbell (Darren Richmond), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Stephen Holder), Martin Zahálka - Brent Sexton (Stan Larsen), Martina Kechnerová - Kristin Lehman (Gwen Eatonová), Michal Holán - Eric Ladin (Jamie Wright), Pavel Rímský - Tom Butler (Lesley Adams)

Dále v českém znění: Tereza Bebarová - Michelle Forbes (Mitch Larsenová), Martina Šťastná - Jamie Anne Allman (Terry Mareková), Zdeněk Maryška - Garry Chalk (Michael Oakes), Petr Burian - Brendan Sexton III (Belko Royce) a další

Překlad: Pavlína Lencés
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Alena Navrátilová
Režie: Michal Pavlík
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s r.o. 2018

3. série
V českém znění: Andrea Elsnerová - Mireille Enos (Sarah Lindenová), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Stephen Holder), Petr Gelnar - Peter Sarsgaard (Ray Seward),

Dále v českém znění: Martin Zahálka, Lucie Kušnírová, Anna Brousková, Ludvík Král, Anežka Saicová, Vladislav Beneš a další

Překlad: Pavlína Lencés
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Michal Pavlík
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s r.o. 2019

4. série
V českém znění: Andrea Elsnerová - Mireille Enos (Sarah Lindenová), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Stephen Holder)

Dále v českém znění: Martin Zahálka, Zuzana Slavíková, Lucie Kušnírová, Anna Brousková, Petr Gelnar a další

Překlad: Pavlína Lencés
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Michal Pavlík
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s r.o. 2019
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od oberon »

Z hlavních rolí tu ještě chybí minimálně Michal Holán - Eric Ladin (Jamie Wright).

Obsazení dost slušné až na trio Kechnerová, Bebarová a Holý (psáno v pořadí od pro mě osobně nejmenšího zla po největší :)), kde jejich obsazení z hlediska věku není příliš šťastné. Seriál je starší, ale pořád mi místy především u M.Holého ten rozdíl připadá až moc zjevný (a ještě aby ne když je to jak pěst na oko). U M.Forbes působí dost zvláštně, když hned po Zločinu běží další díl Berlínské mise, kde tu samou herečku mluví spjatá I.Svobodová. Škoda že po vzoru seriálu Miliardy někoho nenapadlo na manželskou dvojici obsadit také manželskou dvojici :) .
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od bloom »

Co se týče obsazení, tak skutečně se povedla volba Andrey Elsnerové v hlavní roli, IMHO společně s Martinem Zahálkou nejlepší spojení v celém seriálu. Naopak Filip Švarc mi s Kinamannem skoro vůbec nesplynul, na druhou stranu jeho herecký výkon je výborný (ostatně jako drtivá většina ostatních). Co se týče věkových rozdílů, tak musím říct, že u Terezy Bebarové mi vůbec nevadil (tam pro mě osobně žádné zlo není :) ), ale u Marka Holého je to tedy opravdu velký přestřel (naštěstí se Rick v seriálu až tak moc nevyskytuje). Trochu ale zamrzí malý počet hlasů, kdy všechny vedlejší mužské role včetně sborů mluví v celém seriálu šest dabérů.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od Mark LS »

Prima Krimi vysílala i 2.sérii, existuje minišance, že by sis jí doplnil? :-? A určitě by bylo vhodné doplnit aspoň ty vedlejší postavy, které jsou tady na fóru určené...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od bloom »

Já 2. sérii neviděl, takže můžeš směle profil převzít a postarat se o to sám, když máš takovou péči. ;)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od Mark LS »

Na nepřítomnost 2.série a neuvedení téměř žádné vedlejší postavy mě upozornilo několik diváků seriálu, proto se tady ptám, ono by se celkem čekalo, že když jsi majitelem profilu, tak, že si budeš aspoň některé vedlejší postavy doplňovat sám, ale díky za opětovné vyvedení z omylu. :D

E =
bloom píše:
Aspoň některé za 1. sérii doplněné jsou.
Máš pravdu, to, že máš doplněné 2 z víc než 50 vedlejších postav si prostě zaslouží velký :-: :-: :-:
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 07 srp 2019 23:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od bloom »

Mark LS píše:Na nepřítomnost 2.série a neuvedení téměř žádné vedlejší postavy mě upozornilo několik diváků seriálu
Jsem rád, že diváci se obracejí na toho pravého. :-:
Mark LS píše:když jsi majitelem profilu, tak, že si budeš aspoň některé vedlejší postavy doplňovat sám
Děkuji za upozornění na neexistující pravidlo. Aspoň některé za 1. sérii doplněné jsou, ale omlouvám se, že jsem nedoplnil postavu Servírky č. 2.

Diváci nemusejí upozorňovat Dabingforovou bezpečnost, ale klidně mohou (stejně jako Ty) profil převzít a doplnit informace sami, jak jsem ostatně již před časem nabídl.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14317
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od Mark LS »

Od 4.10. bude Prima Krimi vysílat premiérovou 3.sérii, doufám, že bude doplněna společně se stále nedoplněnou 2.sérií a tentokrát snad bez nemístných urážek. :-? :idea:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Zločin / The Killing

Příspěvek od filip »

3.SÉRIE
V českém znění: Andrea Elsnerová - Mireille Enos (Sarah Lindenová), Filip Švarc - Joel Kinnaman (Stephen Holder), Petr Gelnar - Peter Sarsgaard (Ray Seward),

Dále v českém znění: Martin Zahálka, Lucie Kušnírová, Annna Brousková, Ludvík Král, Anežka Saicová, Vladislav Beneš a další

Překlad: Pavlína Lencés
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Michal Pavlík
Ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. vyrobila FTV Prima spol. s r.o. - 2019
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“