Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Angry Birds ve filmu

DABING: Kino

V českém znění: Petr Rychlý - Jason Sudeikis (Ruďák), Jan Dolanský - Josh Gad (Žluťák), Roman Štabrňák - Danny McBride (Bombas), Vlastimil Zavřel - Bill Hader (Leonard), Jan Šťastný - Peter Dinklage (Orel Vazoun), Tereza Martinková - Rachel Bloom (Stříbrnka), Sandra Pogodová - Leslie Jones (Zeta), Milan Kačmarčík - Sterling K. Brown (Garry), Jana Zenáhlíková - Tiffany Haddish (Debbie), Mariana Franclová - Brooklynn Prince (Zoe), Filip Vlastník - Genesis Tennon (Vivi), Adéla Naumovičová - Alma Varsano (Sam-Sam), Lucie Pernetová - Awkwafina (Courtney), Martin Matejka - Eugenio Derbez (Glenn), Zbyšek Horák - Zach Woods (Carl), Tomáš Racek - Beck Bennett (Hank), Kamila Špráchalová - Nicki Minaj (Růža), Kateřina Bohatová - Dove Cameron (Ella), Jiří Knot - Pete Davidson (Jerry), Ernesto Čekan - Lil Rel Howery (Alex), Matěj Ruppert - Anthony Padilla (Hal), Tereza Bebarová - Maya Rudolph (Matylda), Dana Černá, Michal Gulyáš, Adéla Habadová, Martin Janouš, Šárka Jánská, Barbora Ježková, Lukáš Jurek, Leontýna Kochánková, Jan Maxián, Eliška Nezvalová, Ivo Novák, Jiří Ployhar, Milan Slepička, Radka Stupková, Zdeněk Štěpán, Pavel Tesař, David Voráček, Adam VIDRAIL Lysek

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Guillermo Teillier, Martin Večeřa, Barbora Hovorková
Výsledný mix: Martin Jílek - SoundSquare
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Sony Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2019
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 06 úno 2022 00:10, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Příspěvek od starpep »

U Vidraila, bych asi napsal jeho civilní jméno :)
https://www.csfd.cz/tvurce/240548-adam-lysek/
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Příspěvek od KOMZA »

Koukám, že se tady to obsazení od večera rozrostlo (ani mi nedošlo, že je v tom filmu tolik postav), což je jedině dobře, protože tím pádem se potvrzuje mé tušení, že Lucie Pernetová bude dabovat Courtney. Jsem moc ráda za Sandru Pogodovou, jelikož je podle mě pro Zetu naprosto ideální a moc se na to těším (celkově si do dabingového portfolia sbírá dost zajímavé charaktery). Tereza Martinková je na Stříbrnku také moc fajn volbou a jsem zvědavá na Martina Matejku, jak si poradí s Glennem, a Milana Kačmarčíka, jehož hlas zatím moc neznám. Vypadá to hodně dobře. Postavy z prvního dílu jsou jasné, sice jsem v češtině viděla jen kus (napravím), ale základní trojka byla skvěle sehraná a fungovalo to výborně i s hlavním záporákem. Myslím, že je dost reálné, že dabing film možná o trochu vylepší. Za předpokladu, že se vydaří některé dosti zákeřné slovní hříčky – ty mě možná zajímají ze všeho nejvíce.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Příspěvek od KOMZA »

Angry Birds 2 (2019) Vidrail dabuje animák: https://youtu.be/Oq6tQNVorK4
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Angry Birds ve filmu 2 / The Angry Birds Movie 2

Příspěvek od starpep »

Další video z dabingu: https://youtu.be/GT09Qh_ONDk
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Filmy“