Neuvěřitelná / Unbelievable

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Neuvěřitelná / Unbelievable

Příspěvek od brecht »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Týna Průchová - Toni Collette (Grace Rasmussenová), Tereza Chudobová - Merritt Wever (Karen Duvallová), Milada Vaňkátová - Kaitlyn Dever (Marie Adlerová), Zuzana Hykyšová - Dale Dickey (RoseMarie), Kateřina Velebová - Liza Lapira (Mia), Terezie Taberyová - Danielle Macdonald (Amber), Svatopluk Schuller - Scott Lawrence (Agent Billy Taggart), Pavel Dytrt - Omar Maskati (Elias), Radek Hoppe - Kai Lennox (Steve Rasmunssen)

Dále v českém znění: Vladislav Beneš - Eric Lange (Detektiv Parker), Petr Neskusil - Shane Paul McGhie (Connor), Václav Rašilov - Austin Hébert (Max Duvall) + Tommy O'Brien (Scott Parrish), Zuzana Skalická - Elizabeth Marvel (Judith), Klára Sochorová - Patricia Fa'asua (Becca), Ladislav Cigánek - John Hartmann (Donald Hughes), Martin Zahálka - Bill Fagerbakke (Detektiv Pruitt), Roman Hajlich - Charlie McDermott (Ty), Regina Řandová - Vanessa Bell Calloway (Sarah) + Treisa Gary (Evelyn), Luděk Čtvrtlík - Connor Tillman (Nick Selig), Ivo Novák - Max Arciniega (Jason Alvarez) + Joe Hubbard (Ben Bosco), Zuzana Mixová - Elena Campbell-Martinez (Soudkyně Audrey Costasová) + Rebecca Field (Paní Bellová), Tomáš Karger - Gatsby Coram (Ditwell), Robert Hájek - Tate Ellington (Stephen Graham), Kateřina Halešová - Alison Jaye (Nicole) + Matisha Baldwin (Detektiv Nunezová), Anežka Vávrová - Kya Kruse (Nadia), Vilém Vávra - Aiden Randall (Ricardo), Jiří Plachý - Tom Amandes (Bruce Bronstein), Martin Hruška - Jon Beavers (Curran), Tomáš Racek - David Futernick (Tom Diefenbach), Jakub Saic - Ashwin Gore (Eric) + Mike McColl (Detektiv Baskerville), Lucie Kušnírová - Rati Gupta (Sally Greenová) + Aisha Lomax (Lola Hawkinsová) + Olivia Welch (Amelia), Dagmar Čárová - Virginia Louise Smith (Amanda Wilsonová), P. Č. Vaculík - Rob Welsh (Nathan), Pavel Vondra, Robin Pařík, Petra Jindrová, Radka Malá, Miroslav Hanuš, Jana Páleníčková, Matěj Anděl, Jiří Blažek, Bohuslav Kalva, Eliška Dohnalová, Šárka Vondrová, Aleš Bilík, Marek Lambora, Tereza Terberová, Tomáš Juřička, Bohdan Tůma, Jakub Nemčok, Jindřich Žampa, Marek Holý, Jan Maxián, René Slováčková a další

Dialogy a režie: Petra Jindrová
Pro Netflix vyrobilo VSI v DW Agentuře s.r.o v roce 2019
Naposledy upravil(a) brecht dne 27 zář 2019 22:24, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Unbelievable

Příspěvek od Kubaz »

Další povedený dabing pro Netflix. Obsazení některých postav je sice diskutabilní (u některých mi malinko vadil věkový rozdíl), ale jako celek to působí dobře. Trošku mě ale zaráží to obrovské množství dabérů. Na vedlejších rolích se totiž stejně někteří dost opakují a třeba Bohdana Tůmu jsem za celý seriál rozhodně neslyšel. Takže by mě celkem zajímalo odkud jsou všechny ty údaje.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Unbelievable

Příspěvek od brecht »

Byl psaný v obsazení, které jsem dostal od samotné Petry Jindrové. Mohl dělat třeba jenom sbory. :-)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Unbelievable

Příspěvek od KOMZA »

Český název Neuvěřitelná.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“