Vlčí instinkt / Alex Hugo

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Vlčí instinkt / Alex Hugo

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. - 3.SÉRIE
V českém znění: Pavel Novotný - Samuel Le Bihan (Alex Hugo), Pavel Šrom - Lionnel Astier (Angelo Batalla), Jakub Saic - Mikaël Fitoussi (Renart)

Dále v českém znění: Nina Horáková - Louise Szpindel (Caroline), Kateřina Petrová - Caroline Baehr (Émilie), Pavel Vondrák - Fabien Baïardi (Tony Leblanc), Luděk Čtvrtlík - Christian Mazucchini (Victor Medici), Dana Pešková - Céline Samie (Alice Jametová), Václav Rašilov - Sava Lolov (Julien Jamet), Klára Jandová - Anne Jacquemin (Marine Cruzatierová), Irena Máchová - Sarah Labhar (Valentine Petitová), Jaroslav Horák - Henri Guybet (zabiják na policejní stanici), Petr Burian - Benoit Thiébault (dřevorubec), Petr Gelnar, Martin Hruška, Roman Hajlich, Zbyšek Horák, Adéla Kubačáková, Patricie Soukupová, Robin Pařík, Mateo Klimek, Linda Křišťálová

Překlad: Renáta Mlíkovská, Ondřej Novák
Zvuk: Jiří Bartoš
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2019

4.SÉRIE:
V českém znění: Pavel Novotný - Samuel Le Bihan (Alex Hugo), Pavel Šrom - Lionnel Astier (Angelo Batalla), Jakub Saic - Mikaël Fitoussi (Renart)

Dále v českém znění: Pavel Vondrák - Fabien Baïardi (Tony Leblanc), Lucie Zedníčková, Malvína Pachlová, Michal Michálek, Klára Jandová, Dana Pešková, Petr Gelnar, Luděk Čtvrtlík, Petr Burian, Zbyšek Horák, Adéla Kubačáková, Petr Neskusil, Martin Hruška, Jaroslav Horák, Milada Vaňkátová

Překlad: Renáta Mlíkovská, Ondřej Novák
Zvuk: Jiří Bartoš
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2019
Naposledy upravil(a) filip dne 30 črc 2020 09:04, celkem upraveno 2 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Vlčí instinkt / Alex Hugo

Příspěvek od Brocc »

Je škoda, že Pavel Novotný není v dabingu slyšet víc. Vždycky jsem ho považoval za takovou lehčí verzi pana Strejčka.

No a když už, tak tady podle mě ne moc šťastně. Zajímavej experiment, ale pořád jsem si říkal, že je to jako kdyby Hugh Jackmana daboval pan Rímský nebo něco podobnýho. Třeba Jan Šťastný by byl neorginální volba, ale znělo by to víc přirozeně.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlčí instinkt / Alex Hugo

Příspěvek od DAN K. »

Ten příměr je trochu nadsazený, věkově jsou ti herci od sebe jenom 4 roky, ale jinak tu námitku chápu. letošní léto bylo hodně šílený a já to klidně přiznám, že to byla asi 7. alternace (jan šťastný tam byl taky napsaný). Český dabing je ve velké personální krizi a je prostě potřeba dávat velký role i ne tolik zajetým lidem. A třeba konkrétně tady jsem viděl dost zásadní rozdíl mezi prvním a desátým dílem, jak se PN postupně zlepšoval. Ten chlap je v originále docela charizmatickej, měl by mít chlapskej hlas. Petr Gelnar ho prostě dabovat nemůže... : :ugeek:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1305
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Vlčí instinkt / Alex Hugo

Příspěvek od Brocc »

Spíš jsem myslel ty hlasy, protože mi přijde, že kdyby někde Pavel Novotný nahradil Alfreda Strejčka a přitlačil trochu, tak spousta lidí ani nepozná, že dabuje někdo jiný, vzhledem k tomu, že jsou lidi co se jim pletou bratři Hruškové. :D Ale že to bylo přehnaný přirovnání? Asi ano.

Ani to nebyla námitka, jen názor. Já mám Le Bihana rád už od Bratrstva vlků a prostě mi to nesedělo, což neznamená, že to sedět jiným nemůže. A ano, beru to jako lepší variantu než kdyby to byl Petr Gelnar.

Samozřejmě vnímám tu situaci dabingu a omezuju se na dabing na který buď náhodou narazím v TV nebo ze zvědavosti. A přiznávám, že když slyším určitý hlasy na větších nebo snad hlavních rolích, tak přepínám, vypínám.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“