Ledové království II / Frozen II

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Ledové království, Oslava v Ledovém království, Ledové království: Vánoce s Olafem

DABING: Kino

V českém znění: Tereza Martinková - Kristen Bell (Anna), Andrea Elsnerová - Idina Menzel (Elsa), Václav Kopta - Josh Gad (Olaf), Miloslav König - Jonathan Groff (Kristoff), Viktor Dvořák - Sterling K. Brown (Mattias), Kateřina Bohatová - Evan Rachel Wood (královna Iduna), Daniel Bambas - Alfred Molina (král Agnarr), Zuzana Mixová - Martha Plimpton (Jelena), Michael Goldschmid - Jason Ritter (Ryder), Nina Horáková - Rachel Matthews (Medůňka), Miloslav Mejzlík - Jeremy Sisto (král Runeard), Jaromír Meduna - Ciarán Hinds (Pratrol), Vilém Udatný - Alan Tudyk (náčelník Northuldrů), Adéla Habadová - Hadley Gannaway (malá Anna), Mira Štěpánová - Mattea Conforti (malá Elsa), Eva Spoustová - Halima V. Hudson (Halima), Ondřej Brzobohatý - Santino Fontana (Hans), Jaroslav Kaňkovský - Alan Tudyk (Vévoda z Kradákova), Monika Schullerová - Maia Wilson (Bulda), Milan Slepička - Stephen J. Anderson (Kai), Matěj Převrátil - Jackson Stein (mladý Agnarr), Mojmír Maděrič, Vít Eduard Gajdoš, Luděk Čtvrtlík, Ivana Krmíčková, Nikola Votočková, Radovan Snítil, Martina Šťastná, Daniel Margolius, Michal Gulyáš

Zpěv: Tereza Martinková - Kristen Bell (Anna), Monika Absolonová - Idina Menzel (Elsa), Václav Kopta - Josh Gad (Olaf), Miloslav König - Jonathan Groff (Kristoff), Kateřina Bohatová - Evan Rachel Wood (královna Iduna), Jaromír Holub, David Holý, Štěpán Piller, Ondřej Izdný, Adam Koubek, Naďa Wepperová, Lada Soukupová, Lucie Novotná, Ludmila Finková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Pavel Cmíral
Produkce: Barbora Ježková, Michaela Sommerová
Zvuk: Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Magdalena Dziemidowicz
Hudební režie: Ondřej Izdný
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2019
Naposledy upravil(a) filip dne 15 pro 2019 14:37, celkem upraveno 4 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od filip »

Dialogy pana Kaňkovského musely být převzaty z jedničky, to abych některým ušetřil ,,věcné,, dotazy. :-)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od xXx Star »

A co král z prvního dílu? Nikde jsem ho nenašel v obsazení. Ten by se měl ve filmu objevit, nebo ne?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od KOMZA »

filip píše:Kateřina Bohatová - Evan Rachel Wood (královna Iduna), Daniel Bambas - Alfred Molina (Agnarr)
xXx Star: Agnarr je král.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od xXx Star »

Aha. I když by mě zajímalo proč nahradili Jana Šťastného, vždyť ještě před třemi měsíci daboval v Angry Birds ve filmu 2, které režíroval také Zdeněk Štěpán?!
Ondra81
Příspěvky: 124
Registrován: 08 čer 2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od Ondra81 »

Taky by me zajimalo preobsazeni Jana Stastneho, kdyz byl mam tuseni i v Traileru.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od KOMZA »

V traileru to byl Martin Stránský. Nicméně důvod netuším, už se na to každopádně na YouTube ptalo víc lidí.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od KOMZA »

Teď mě napadlo, že to možná bude kvůli věkovému srovnaní s Kateřinou Šildovou, přičemž u královny holt nebylo zachování Jarmily Švehlové z prvního dílu tak důležitého, když tam vlastně pronesla jen jednu větu, pokud si vzpomínám. Jinak nevím, ale asi to není ani třeba tolik hrotit. Podle mě si toho většina lidí ani nevšimne, víc mě ale zaráží, že má dost lidí z traileru pocit, že se změnily hlasy Anny, Olafa i Elsy...

A jinak ten výpis jmen tady je kompletní? Protože dle příspěvku Filipa Vlastníka na Instagramu ze začátku listopadu se měl dabingu účasnit i on s Nelou Primasovou, ale nevím, zda herecky nebo pěvecky.
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 85
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od xXx Star »

No, mě zase napadlo, že by to mohlo být kvůli tomu, že se herec krále vyměnil i v původním znění...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ledové království II / Frozen II

Příspěvek od KOMZA »

Něco v tom smyslu jsem právě psala u traileru, ale na druhou stranu mi přišlo trochu zbytečné, aby se to měnilo i v českém znění. Ale tohle bych ani tak neřešila, důležité je, že všichni hlavní zůstali, takže lidé a děti především budou snad spokojeni :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“