Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Ben Schwartz (Ježek Sonic), Filip Jančík - James Marsden (Tom Wachowski), Bohdan Tůma - Jim Carrey (Dr. Ivo Robotnik), Kateřina Lojdová - Tika Sumpter (Maddie Wachowski), Ladislav Županič - Tom Butler (generál Walters), Petr Neskusil - Adam Pally (Wade Whipple), Ivo Hrbáč - Lee Majdoub (agent Stone), Vanda Konečná - Natasha Rothwell (Rachel), Pavel Šrom - Neal McDonough (major Bennington), Linda Křišťálová - Melody Nosipho Niemann (JoJo), Petra Tišnovská - Donna Jay Fulks (Longclaw), Bohuslav Kalva - Frank C. Turner (Carl) + Garry Chalk (velitel námořnictva), Pavel Rímský - Peter Bryant (velitel armády), Miloš Vávra - Michael Hogan (velitel letectva), Adam Málek - Benjamin L. Valic (malý Sonic), Matěj Převrátil - Colleen O'Shaughnessey (Miles), Marek Libert - Chris Gailus (zprávař) + Keanu Reeves (Jack Traven - záběr TV), Tereza Chudobová - Shannon Chan-Kent (servírka), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Pavlína Kročová, Ladislav Novák, Martin Svejštil, Richard Wágner

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Roman Čadek, Lukáš Polifka
Mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Paramount Pictures vyrobila LS Productions - 2019
Naposledy upravil(a) filip dne 16 čer 2020 07:26, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvek od KOMZA »

Dost mě překvapilo, když Bohdan Tůma před dvěma týdny zmínil, že už se dabing dělá, ale vlastně proč ne... Animátoři mohou stále dodělávat.
Jinak já osobně jsem spokojená. Jak už jsem dřív zmínila, mně Ondřej Brzobohatý na Sonicovi dost připomíná mé oblíbené zpracování v podání Rogera Craiga Smithe, takže já jsem za jeho dodržení do finálního obsazení hodně ráda, i když chápu ty, kteří by raději slyšeli Sašu Rašilova nebo Michala Michálka, zvyk je holt zvyk. Ke Carreymu a Robotnikovi není třeba nic dodávat, tam to bude super, ale velice mě potěšil Filip Jančík, kterého jsem po trailerech vůbec nečekala! Zbytek vypadá pěkně, dost hlasů... Hlavně doufám v povedený překlad (trochu se bojím onoho "Gotta go fast..."), snad bude dostatečně hravý.
Po změně Sonicovy vizáže dávám tomuto filmu šanci a patrně tak učiním rovnou s dabingem.
Uživatelský avatar
eroXman
Příspěvky: 256
Registrován: 12 bře 2017 12:59
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvek od eroXman »

Premiéra je tu za necelé 3 týdny a obsazení je výborné. Jsem rád, že v hlavní roli je tu Ondřej Brzobohatý, který zněl už v trailerech výborně. Taky jsem rád za Filipa Jančíka a hlavně excelentní Bohdan Tůma na Jimovi. Už se moc těším na film i na dabing. :-:
Nejhorší na citátech na internetu je fakt, že nelze nijak ověřit jejich pravost.

- Tomáš G. Masaryk
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvek od KOMZA »

Ježek Sonic (2020) Speciální ukázka s Robotnikem: https://youtu.be/P2_cmD5FvMg
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Ježek Sonic / Sonic the Hedgehog

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

+ Marek Liber namlouvám na začátku filmu popisky.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“