Náměty, připomínky ...

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jakub25 »

Zdravím vás všetkých. Bolo by možné k niektorým dabérom a dabérkam dodať zvukovú stopu, pretože u niektorých nových dabéroch a dabérkach nie sú. A u dabéra Jan Grygar mi ta zvuková stopa nesedí pokiaľ by sa dalo dať tam nejaku nahrávku z roku aspoň 2010. Vopred vám Ďakujem za odpoveď.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

Samozřejmě. Stačí hlasovou ukázku vytvořit, zaslat na danou adresu a správcem ukázek bude přidána. :)

https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=29&t=14228
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Pan X »

Ahoj, zdravím všechny na Dabingfóru , měl bych takový dotaz a nápad. Ohledně sekce na dabing čekající - FILMY. Nešlo by tuto sekci nějak upravit a zpřehlednit. Podle mě je taková nepřehledná a někdy se tam najdou i filmy, které dabing už dávno třeba mají. Měl bych takový nápad, buď udělat seznam zatím nenadabovaných filmů s tím , že by se seznam vždy promazával a nebo mě napadlo rozdělit to podle roků natočení filmů a trošku to zpřehlednit, co myslíte? Šlo by to nějak udělat?
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jakub25 »

Bolo by možné v databázi hercu a jejich daberu spravit poriadok? Ďakujem.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

Za mě pro těch "pár" filmů v sekci na dabing čekající je to zbytečné, ale pokud se někomu do toho chce, vzhůru do toho.

Jakub: A on tam dle tebe není?
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jakub25 »

Ja tam bordel a riadny Michaela ale zišlo by sa to fakt popremazávať tie odpovedajúce príspevky petože to je už viac ako na 10 strán u nektorých hercov.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Michaela2 »

Jo tomu ty říkáš bordel, tak to jo. :lol:
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Budy »

Vážení a milí, dovolte, abych po delší době vyjádřil údiv nad tím, jak je toto fórum zanedbané. Nezlobte se na mě, ale když si uživatelé neaktualizují "své" profily herců a dabérů, tak jsou tady od toho moderátoři. Hlava mi nebere, že je zde spousta nevyhlášených anket pod dobu X měsíců, v případě Thomase Kretschmanna dokonce roku a půl. Přijde mi, že jedinou záslužnou činnost z řad "vyšších" odvádí filip, který téměř denně přidává informace k novým dabingům. Nezlobte se na mě, ale ostatní moderátoři tady jsou snad jen od toho, aby nového uživatele upozornili na chybějící kurzívu u rolí či nedoplněný odkaz na FDb. Bylo by fajn, aby Dabingforum opět kvetlo, čemuž se dopomůže zejména aktualizací a precizní prací moderátorů i běžných uživatelů. Děkuji za přečtení a vzatí si těchto připomínek k srdci.
18.05.2008 – 07.05.2015
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od Jakub25 »

Celkom súhlasím s Budym lebo je tu moderátorov a aj administrátorov habadej. A navyše fakt by sa už mohlo dačo s tým spraviť v databáze hercov a ich dabérov podoplňovať a odpovedajúce príspevky popremazávať!!!!

A ak ani jeden z moderátorov alebo administrátorov nestíhaju ale nemaju náladu to upravovať a doplňovať tak nech aspoň umožnia nejakému bežnému uživateľovi sa buď stať moderátorom alebo mu nejako umožniť aspoň prístup k editácíí hlavných príspevkov. Čo na to poviete teda skôr napíšete :) :) :) :) ?
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Náměty, připomínky ...

Příspěvek od TmavyCyklista »

To je hrozně dojemný, až se mi chce brečet... Pokud se míra moderování měří podle nově přidanejch dabingů, stačil by na celý fórum jeden moderátor a bylo by. Nemysli si, ono tu něco dělá víc lidí, ale holt na to každej taky nemá tolik času a chuti... Na druhou stranu opravdu není kde brát nový lidi, na který by byl spoleh, se podívej na vyjadřování Jakuba, z toho bys chtěl dělat moderátora? Mi řekni, kolik je zde aktivních lidí, kteří by tu práci dělali? Chvilku bys hledal.

Ty sám kdysi moderátor byls a zjevně ti to nevonělo, tak se nám tu teď nerozplývej...
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“