Nic než pravda / Nothing But the Truth

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Brocc »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Trávníček - Alan Alda (Alan Burnside), Jan Maxián - David Schwimmer (Ray Armstrong), Bohdan Tůma - Noah Wyle (Avril Aaronson), Milena Steinmasslová - Angela Bassett (Bonnie Benjamin), Antonín Navrátil - Courtney B. Vance (Agent O'Hara, titulky), René Slováčková - Kate Beckinsale (Rachel Armstrong), Pavel Vondra - Matt Dillon (Patton Dubois), Jolana Smyčková, Filip Švarc, Klára Vodenková, Kristýna Valová, Anna Remková, Marcel Rošetzký, Milan Slepička, Jaroslav Horák, Lucie Kušnírová, Roman Hajlich

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Jan Žáček
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ve studiu Budíkov pro Bontonfilm v roce 2009
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Brocc »

upřímě, pro mě je to krom Pavla Trávníčka zprask nejhrubšího zrna... tito lidé se chtěj evidentně zapsat do dabingových dějin... že je to v negativním smyslu jim asi nevadí... hodně jsem se přemáhal, abych ze svého komentáře vynechal nějaký peprnější výrazy ,to mi věřte... :evil: kolik ještě tahle sestava zkazí dabingů...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od James55 »

Na tento film jsem se velmi těšil, ale opět musí být můj zážitek zkažen :roll: Jsem zvědavý, jestli ještě někdy bude Kate Beckinsale dabovat Barbora Munzarová, která na ni perfektně sedí. Přežiju na ni i Terezu Bebarovou, nebo Jitku Moučkovou, ale René Slováčková? :cry: Když jsem viděl spojení Maxián - Schwimmer, tak jsem se musel zasmát. To už ani nijak nejde. Opravdu asi mají úmysl se zapsat do dabingových dějin...

Btw. kdo dabuje Veru Farmigu?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Markus »

Jan Maxián a David Schwimmer?! :shock: No to se snad konečně vyrovná kombinaci Zbyšel Horák a Ian Somerhalder, ne? :roll: Kvůli lidem jako je pan Žáček a studio Budíkov začíná čím dál víc lidí nesnášet dabing. Vždyť to je fakt strašné... :(
Obrázek
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od jackb »

Takže Žáček má další zářez :x . Nechápu, proč mu dávaj tak hvězdně obsazenej film, když dodrží jedinýho dvorního dabéra :-? . Jinak si myslím, že se Bohdan Tůma taky mohl zmínit u Noaha Wyla o panu Benešovi. Do Budíkova by se měli dostávat jenom nějaké druhořadé filmy, kde nikdo známý nehraje
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Brocc »

jackb píše:Takže Žáček má další zářez :x . Nechápu, proč mu dávaj tak hvězdně obsazenej film, když dodrží jedinýho dvorního dabéra :-? . Jinak si myslím, že se Bohdan Tůma taky mohl zmínit u Noaha Wyla o panu Benešovi. Do Budíkova by se měli dostávat jenom nějaké druhořadé filmy, kde nikdo známý nehraje
mno ono se nedá říct, že by si zrovna Bohdan Tůma nějak dával záležet na dabincích, který dělá on sám... a že by doporučil práci někomu jinýmu na úkor sebe? to se mi nezdá... pravdou je, že ta kombinace s "Flynnem" je dost hrozná... ale takových je v tomhle dabingu víc... opravdu nevím, proč se tvůrci obtěžují s jedním spjatým spojením, když zbytek takhle osolej... tuhletu ani ne polovičatou práci fakt nechápu... nevím, co sledujou tím, že předhodí generaci vyrostlé na Přátelích spojení Schwimmer - Maxián.. samo nic proti Honzovi, tady chyba úplně jinde... :evil: :roll:
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4093
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Budy »

Jan Maxián jako David Schwimmer a Bohdan Tůma jako Noah Wyle? :-?
18.05.2008 – 07.05.2015
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od Sen »

Podle profilu Matta Dillona jej Pavel Vondra daboval i ve dvou dalších filmech, takže i toto lze brát jako dodržení ustáleného českého hlasu. Zbytek ale (s čestnou výjimkou Pavla Trávnička) vypadá opravdu značně nevábně :(.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od palg »

dotaz: Proč postavu Alana Aldy nazývají Albert, ne Alan?
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nic než pravda / Nothing But the Truth

Příspěvek od James55 »

Na Nova Cinema původní dabing. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“