Rocky 4 / Rocky IV / Rocky IV

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Rocky 4 / Rocky IV / Rocky IV

Příspěvek od anderson »

maly kozel píše:...Já to na DVD mám a je to nadabované všechno. Včetně toho, jak je tady napsáno, že je na DVD vystřihnutý monolog Pavla Rímského v autě. I to tam je.
Ralk píše:Na Prima Cool jede klasický dabing, ze kterého ale byl vystřižen Rockyho monolog v autě - zůstal jen hudební podkres.
HonzaXXII píše:Takže stejný jako na DVD.
Ak je súslednosť týchto príspevkov správna, potom tu je pomerne značný rozpor medzi tým či dabing z VHS prenesený na oficiálne DVD je alebo nie je kompletný. Vedel by to nejaký vlastník oficiálneho DVD potvrdiť resp. vyvrátiť? :-? Samotná skutočnosť, že v televízii beží tento dabing "upravený" je pre mňa prekvapujúca.
Naposledy upravil(a) anderson dne 26 črc 2020 11:14, celkem upraveno 1 x.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Rocky 4 / Rocky IV / Rocky IV

Příspěvek od Lukiz »

K rozklíčování asi stačí jen přepokládat, že první tvrzení "Já to na DVD mám a je to nadabované všechno" se netýká oficiální DVD. Pak už jsou ty informace konzistetní.
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1691
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Rocky 4 / Rocky IV / Rocky IV

Příspěvek od anderson »

Bohužiaľ z predmetného príspevku vôbec nevyplýva to o aké DVD sa jedná. Preto aj tá moja úvaha smerovala práve k rozriešeniu tejto otázky. Samozrejme v prípade, že jednoznačne ide o tzv. samoděl, je už tým pádom všetko absolútne jasné. Preto ďakujem za upresnenie.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“