Top Gun: Maverick - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9456
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TOP GUN: MAVERICK

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=4awRxfsCqHA
V českém znění: Gustav Bubník - Tom Cruise (Maverick), Lucie Kušnírová - Monica Barbaro (Phoenix), Petr Neskusil - Glen Powell (Hangman), Robert Hájek - Danny Ramirez (Fanboy), Roman Hájek - Jon Hamm (Cyclone), Petr Burian - Raymond Lee (Hondo), Vojtěch Hájek - Miles Teller (Bradley 'Rooster' Bradshaw), Oldřich Hajlich - Lewis Pullman (Bob), Anna Theimerová - Jennifer Connelly (Penny Benjaminová), Petr Pospíchal - Charles Parnell (Warlock), Richard Wágner (komentář)

Překlad a dialogy: Petr Sitár
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Filip Mošner, Martin Ženíšek
Režie: Vojtěch Hájek
Pro Paramount Pictures vyrobila LS Productions - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1594
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Já prosím, ať už ho nikdy Pavel Vondra nikdy nedabuje. Tohle spojení je u těch světoznámých herců za mě jedno z těch nejhorších
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 427
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od Darth Vader »

Mně zase Pavel Vondra nějak nevadí, ale Gustav Bubník je na Cruise prostě nejlepší. A navíc, kdyby ho zde mluvil Vondra, tak by nebylo dodrženo spojení z prvního Top Gunu, kde Cruise daboval Bubník.
Naposledy upravil(a) Darth Vader dne 02 kvě 2022 16:58, celkem upraveno 1 x.
Ne každý nový dabing je špatný.
Eminem007
Příspěvky: 392
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od Eminem007 »

Dovoluji si, nesouhlasit!!! Náhodou ho Pavel Vondra dabuje velmi dobře, a nemyslím si že by to bylo nějak zásadně špatné spojení - těším se až ho pan Vondra nadabuje v dalším díle Mission: Impossible.
origamirek
Příspěvky: 235
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od origamirek »

Taky přihodím názor. Oba propírané dabéry mám na Cruisovi rád, ale kdybych si měl vybrat jednoho, preferuju spíš pana Bubníka. Pavel Vondra se na Cruise hodí v těch drsnějších rolí, třeba Válka světů, Nevědomí, Mission Impossible, atd. Zato Gustav Bubník je výborný do té polohy trochu drzého floutka. I kvůli návaznosti doufám, že zde vyjde pan Bubník, a snad to nedopadne jako s Uncharted, kde trailer navnadil a výsledný dabing jen plivnul do tváře.
Na druhou stranu doufám, že v konečném dabingu Hamm a Connelly dostanou někoho víc odpovídajícího, když už ne z žebříčku, tak aspoň věkově by mohli být blíž. Já vím, je to jen trailer, ale kolikrát se takové přestřely dostaly až do finále.
dabing fans
Příspěvky: 461
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od dabing fans »

Já taky doufám, že bude Gustav Bubník i ve výsledném dabingu. Pro mě je to jasná volba do tohoto filmu. Pavla Vondru mám taky poměrně rád na Toma Cruise, ale toho bych nechal jen do Mission Impossible, do jiných filmů bych já osobně preferoval spíše Gustava Bubníka. :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7060
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Top Gun: Maverick - trailer

Příspěvek od Michaela2 »

fabec122 píše:Já prosím, ať už ho nikdy Pavel Vondra nikdy nedabuje.
souhlas
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“