Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

KOMZA píše: 05 črc 2022 21:38 1. Sekce aktivní témata asi úplně nefunguje
2. sekce s novými příspěvky není dostupná nepřihlášeným
1. Jak má fungovat a jak nefunguje? (Co tam čekáš a není tam nebo naopak?)
2. Pokud bych takové nastavení zahlédl, aktivuji ho - zatím nevidím.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Alesfiala píše: 05 črc 2022 21:57 Je to tu nějaký nový, ale proč nám tady do jazyka fóra serete a strkáte angličtinu??????????? Pak si můžeme říct že je lepší originál nebo se v tomto fóru už nevyznáme. Díky!
V nastavení máte zvolený jazyk čeština. Je možné, že some parts of the forum nejsou kompletně přeložené, protože český překlad vzniká se zpožděním. Říkal jsem si, že radši částečný překlad, než nefunkční fórum, ale samozřejmě jsem se mohl v preferencích uživatelů mýlit. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Manche píše: 05 črc 2022 22:04 Jé, díky moc. Doufám, že to nebereš jako zbytečné rýpání, to by mě mrzelo. Takhle to podle mě je o dost hezčí...
Nn, tohle bylo naštěstí snadné. Ještě jednou děkuji za upozornění.
Uživatelský avatar
Alesfiala
Příspěvky: 105
Registrován: 23 bře 2019 17:27
Bydliště: Veltěže

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Alesfiala »

fabec122 píše: 05 črc 2022 22:01 V profilu stačí přepnout jazyk na češtinu :-? :-? :-?
Já jsem si to našel, chtěl jsem napsat návod ale už asi není třeba. Kouknul jsem se do druhého prohlížeče kde nejsem přihlášený tam je to česky. Jinak už se přihlášeným uživatelům změnil jazyk nebo si ho budou muset přehodit sami?
Maximálně 3 příspěvky za týden a minimálně 1 příspěvek za měsíc abych nespamoval
Pokouším se posbírat hlasy dabérů typu různé hlasy stejný dabér
Aleš Fiala
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

fabec122 píše: 05 črc 2022 22:01 Mě to při každém odchodu ze stránky vždy odhlásí, což se mi dřív nestávalo.
Tohle už jsem dnes někde slyšel. Jaký prohlížeč používáš/te?
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Alesfiala píše: 05 črc 2022 22:12 Jinak už se přihlášeným uživatelům změnil jazyk nebo si ho budou muset přehodit sami?
V tento moment nevidím možnost nastavit jazyk uživatelům globálně - bude to vyžadovat kvalifikovanější zásah, který vyžaduje pozornost, abych něco nezkonil. Takže zatím budou mít uživatelé angličtinu, ale samozřejmě si ji mohou přepnout.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

chovanecm píše: 05 črc 2022 22:07
KOMZA píše: 05 črc 2022 21:38 1. Sekce aktivní témata asi úplně nefunguje
2. sekce s novými příspěvky není dostupná nepřihlášeným
1. Jak má fungovat a jak nefunguje? (Co tam čekáš a není tam nebo naopak?)
2. Pokud bych takové nastavení zahlédl, aktivuji ho - zatím nevidím.
Měla jsem tuhle sekci vždy nastavenou jako záložku, protože zobrazovala všechny nové příspěvky na fóru, nyní jsou tam jen dva, ačkoli se fórum prlní novými tématy i odpověďmi: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2314
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od klmdfkj »

chovanecm píše: 05 črc 2022 22:02
Manche píše: 05 črc 2022 21:19 nešlo by nějak barevně odlišit ty odkazy na dabéry a na zahraniční herce, jako to bývalo předtím... :-?
Tohle byla moje chyba - neuvědomil jsem si, že to bylo u herců jinak. Lepší? Díky!
Šlo by prosím stejné aplikovat i na tvůrčí tým (překladatele, zvukaře, produkční, studia)? Díky
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

KOMZA píše: 05 črc 2022 22:23 Měla jsem tuhle sekci vždy nastavenou jako záložku, protože zobrazovala všechny nové příspěvky na fóru, nyní jsou tam jen dva, ačkoli se fórum prlní novými tématy i odpověďmi: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Vidím. Upřímně nevím, jak se to generuje ani jak často.
Jak se to v principu liší od Nových příspěvků?
fabec122
Příspěvky: 1582
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od fabec122 »

chovanecm píše: 05 črc 2022 22:13
fabec122 píše: 05 črc 2022 22:01 Mě to při každém odchodu ze stránky vždy odhlásí, což se mi dřív nestávalo.
Tohle už jsem dnes někde slyšel. Jaký prohlížeč používáš/te?
Google chrome. Ten jsem používal i předtím, a nedělalo to
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“