Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5676
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Děkuju :)
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pan X »

chovanecm píše: 11 črc 2022 23:54Odložím si tu pro sebe odkaz na tento doplněk, který bych mohl vyzkoušet - myslím, že ho používá i slovenské DF: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... pic_index/
Zdravím, chtěl bych se optat, zda se tento doplněk aktivuje a bude zde na fóru? Bylo by to skvělé! U kolegů na Slovensku to funguje skvěle. :)
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Pálkman »

Právě jsem si všiml chyby v profilu Iana McKellena:
DF.png
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

chovanecm píše: 09 črc 2022 19:37
KOMZA píše: 09 črc 2022 18:57 Jen se chci zeptat – mám pocit, že minimální počet písmen k vyhledávání zde na fóru byla tři písmena, nyní to chce čtyři. Bylo by případně možné to nějak upravit, prosím?
Nezdá se, že by se tato hodnota dala jednoduše přenastavit. Nešlo by zkusit hledat ta tři písmena přes ten nový Google Search? Jen tak na zkoušku…
Přes Google Search to není zrovna praktické, hlavně to ne vždy plní účel, respektive jakým způsobem člověk zrovna potřebuje vyhledávat přímo na fóru a co. Navíc to komplikuje vyhledávání jmen se třemi písmeny nebo "the" v názvu a další krátká slova. Kdyby bylo možné to minimum upravit, bylo by to za mě lepší.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Newmy »

Vyhledávání třípísmených slov lze jednoduše obejít napsáním v uvozovkách
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

No vida, tak to mě vůbec nenapadlo, díky moc! Ale narazila jsem tedy na něco jiného... Tohle se z nějakého důvodu nevyhledá vůbec, čímž už tedy mé bědování do tohoto tématu vyloženě patří. Proč tohle slovo vadí a týká se to i nějakých dalších?

Obrázek
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Asi se jedná o příliš časté slovo. Je tu nějaké nastavení vyhledávání. Můžu zkusit změnit, ale třeba se zas rozbije něco jiného :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Pálkman píše: 04 led 2023 16:26 Právě jsem si všiml chyby v profilu Iana McKellena: DF.png
Teď se mi to zdá v pohohodě, nebo ne?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

chovanecm píše: 16 led 2023 20:47 Asi se jedná o příliš časté slovo. Je tu nějaké nastavení vyhledávání. Můžu zkusit změnit, ale třeba se zas rozbije něco jiného :)
Každopádně myslím, že by i tak bylo fajn ubrat to "minimum" pro vyhledávání, protože jsem zjistila, že jsou i jiné případy a slova, kdy trik s uvozovkami nefunguje, pokud by to bylo možné... :)
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Přepnul jsem vyhledávací backend a nastavil minimální počet písmenek na indexaci na "3". Trochu se bojím, co to s fórem udělá. Tak uvidíme.
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“