Zapadni kridlo - West Wing

Odpovědět
diro
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2017 12:21

Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od diro »

Shanim serial Zapadni kridlo - West Wing v CZ dabingu, klidne i na VHS. Koupim.
Dekuji
diro@inmail.sk
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od fabec122 »

Seriál se již nachází na HBO Max, a měl by se připravovat i dabing přímo pro HBO Max.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od bloom »

Takže to znamená, že se připravuje nový dabing? Před časem jsem měl informaci, že by se na HBO Max pravděpodobně měl objevit dabing Primy (který i sám režisér Zdeněk Štěpán považuje za jednu ze svých nejlepších prací).
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od fabec122 »

O seriál se zajímám už poměrně dlouho, jelikož v online prostoru není česká verze nikde k sehnání, a stejně tak k němu nikdo nikdy neudělal titulky, tak jsem rozhodil sítě, a jediné co se dostalo ke mě, tak je: "Dělá se na překladu titulků. Dabing i titulky mají zatím nachystané na první 4 řady (každou překládá někdo jiný). Dabing ale myslím existuje u všech sedmi." Neni to tedy pochopitelně zaručené info přímo z HBO ;)

Zajímalo by mě, jestli vůbec ty staré TV dabingy třeba fyzicky ještě vůbec existujou, potažmo, jestli někdo z HBO si zjišťoval, že se u nás seriál dříve vysílal.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od bloom »

fabec122 píše: 10 srp 2022 07:43 Zajímalo by mě, jestli vůbec ty staré TV dabingy třeba fyzicky ještě vůbec existujou, potažmo, jestli někdo z HBO si zjišťoval, že se u nás seriál dříve vysílal.
Tak tady mám zase informaci já, že u Primy (která nechala vyrobit dabing k většině seriálu) zjišťováno bylo. Poslední série ale vysílala Nova (a dabing pro ně vyrobilo Barrandov studio).
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Zapadni kridlo - West Wing

Příspěvek od fabec122 »

Podle infa, co se mi dostalo na moviezone, došlo k zajímavé paradoxu, že dabing je už na HBO Max nahraný, ale není přístupný v ČR :D Mělo by se jednat o dabing Primy.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“