V českém znění (podcast)

Diskuze o současném dabingu, zajímavosti...
Odpovědět
cenda
Příspěvky: 688
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od cenda »

U toho dílu z Přelouče pravděpodobně někdo neuhlídal rešerše. Ten dotyčný ignoroval řazení na dabingforu, kdy se v profilech třídí tvorba herců na filmy, seriály a minisérie. Prostě a jednoduše sjel úplně dolů, napsal první rok, který viděl a bral to jako hotovou věc, takže minimálně panu Kepkovi a paní Obermaierové byl sdělen špatný první rok jejich tvorby. Myslím, že je to škoda, protože většinou si to ti herci nepamatují a tohle je může příjemně překvapit.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 4863
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od Joe Black »

KOMZA píše: 22 zář 2022 12:37 Škoda, že sem nemohu dát i povídání z Potterfestu s Anežkou Pohorskou, Jiřím Kocmanem a Alešem Procházkou – jednak to byl takový neoficiální díl, ale především bohužel neexistuje záznam, což z Richardova vyprávění zamrzí, prý to bylo moc fajn...
Můžu potvrdit, jistil jsem to z první řady a beseda byla skvělá. Ostatně Aleš Procházka už na Potterfestu byl hostem před pár lety, jinak tam nedávno byl třeba i Radek Škvor, z dřívějších ročníků pamatuji i Viktorii Taberyovou v tandemu s Petrem Neskusilem a Oldřichem Hajlichem (na téma druhého dílu Fantastických zvířat) nebo Annu Suchánkovou a Martina Zahálku.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2122
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: V českém znění (podcast)

Příspěvek od KOMZA »

cenda píše: 22 zář 2022 14:10 U toho dílu z Přelouče pravděpodobně někdo neuhlídal rešerše. Ten dotyčný ignoroval řazení na dabingforu, kdy se v profilech třídí tvorba herců na filmy, seriály a minisérie. Prostě a jednoduše sjel úplně dolů, napsal první rok, který viděl a bral to jako hotovou věc, takže minimálně panu Kepkovi a paní Obermaierové byl sdělen špatný první rok jejich tvorby. Myslím, že je to škoda, protože většinou si to ti herci nepamatují a tohle je může příjemně překvapit.
U tohoto speciálu jsem nebyla, jakože ani u příprav, tak bohužel netuším, jak to probíhalo a kdo to dělal. Ale je to dobrá poznámka. Když jsem přenos sledovala, nezachytila jsem to, ale teď jsem si to na základě toho pustila a máš pravdu, škoda. Ale přesto si myslím, že to celkově bylo příjemné povídání.
Joe Black píše: 23 zář 2022 07:29 Můžu potvrdit, jistil jsem to z první řady a beseda byla skvělá. Ostatně Aleš Procházka už na Potterfestu byl hostem před pár lety, jinak tam nedávno byl třeba i Radek Škvor, z dřívějších ročníků pamatuji i Viktorii Taberyovou v tandemu s Petrem Neskusilem a Oldřichem Hajlichem (na téma druhého dílu Fantastických zvířat) nebo Annu Suchánkovou a Martina Zahálku.
Ach, pravda, zapomněla jsem, že vlastně i z tvého vyprávění (a jištění) to znělo velice dobře! :)
Odpovědět

Zpět na „Obecně“