Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 491
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od John B »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Hokus Pokus

DABING: Disney+

V českém znění: Jaroslava Obermaierová - Bette Midler (Winifred 'Winnie' Sandersonová), Lucie Juřičková - Sarah Jessica Parker (Sarah Sandersonová), Zuzana Skalická - Kathy Najimy (Mary Sandersonová), Anežka Saicová - Whitney Peak (Becca), Patricie Marková - Belissa Escobedo (Izzy), Štěpánka Fingerhutová - Lilia Buckingham (Cassie), Robin Pařík - Froy Gutierrez (Mike), Radek Hoppe - Sam Richardson (Gilbert), Marek Libert - Doug Jones (Billy Butcherson), Petr Burian - Tony Hale (Starosta Traske), Eliška Beňová - Taylor Henderson (mladá Winifred Sandersonová), Silvie Matičková - Juju Brener (mladá Sarah Sandersonová), Alžběta Volhejnová - Nina Kitchen (mladá Mary Sandersonová), Kateřina Petrová - Hannah Waddingham (Čarodějnice), Kristian Páca - Owen Earls (Liam), Petr Gelnar - Dan Finnerty (Lucas) + Michael Tow (Pan Wilke), Jan Köhler - Thomas Fitzgerald (John Pritchett) + Brian Wiles (Rob), Martin Überall - Austin J. Ryan (mladý Billy Butcherson), Pavel Vondra, Radovan Vaculík, Otto Rošetzký, Nikola Heinzlová, Zuzana Mixová, Natálie Halouzková, Viktor Vích

Překlad: Tereza Tučková
Dialogy: Radek Škvor
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Soňa Oulová
Režie: Martin Kostelník
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobila Společnost Iyuno-SDI Group - 2022
Naposledy upravil(a) John B dne 11 pro 2022 11:04, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od Joe Black »

To vypadá dobře, obzvláště některé volby. Jen jsem to v rychlosti proletěl, ale nevšiml jsem si u písniček vynucených titulků, pokud nebudou, je to trochu škoda. A Disney chválím, že zpoždění dabingu oproti premiéře filmu bylo "jen" pouhý jeden týden. :-:
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 491
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od John B »

Joe Black píše: 07 říj 2022 16:02 To vypadá dobře, obzvláště některé volby. Jen jsem to v rychlosti proletěl, ale nevšiml jsem si u písniček vynucených titulků, pokud nebudou, je to trochu škoda. A Disney chválím, že zpoždění dabingu oproti premiéře filmu bylo "jen" pouhý jeden týden. :-:
To se určitě doplní ty forced titulky
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od DadiQ »

Strašné mě zajímá, proč Winnie nedabuje Hana Talpová. Chápal bych, pokud by už vůbec nedabovala, protože jsem slyšel nějaké zvěsti, že to nedabovala kvůli zdraví. Ale teď jí vidím v novém American Horror Story, tak nevím.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od Joe Black »

Já si myslím, že se zde nenavazovalo na jedničku ale už se použily spjaté dabérky ze žebříčku u hlavní trojice. Taková Milena Steinmasslová taky pořád dabuje a nedělá Sarah.
Jaksn
Příspěvky: 6
Registrován: 09 srp 2022 16:11

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od Jaksn »

:?:
Naposledy upravil(a) Jaksn dne 21 říj 2022 00:07, celkem upraveno 2 x.
DadiQ
Příspěvky: 108
Registrován: 23 kvě 2011 20:57

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od DadiQ »

Tak to je... smutné. Je to přímé pokračování. Tohle neodpustím.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Hokus Pokus 2 / Hocus Pocus 2

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Já bych řekl že to není chyba studia, Ale chyba samotného Disneyho že pokračování neudělal dřív.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“