Black Panther: Wakanda nechť žije / Black Panther: Wakanda Forever

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Black Panther: Wakanda nechť žije / Black Panther: Wakanda Forever

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Doctor Strange, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Kino

V českém znění: Štěpánka Romová - Letitia Wright (Shuri), Pavla Beretová - Lupita Nyong'o (Nakia), Sandra Pogodová - Danai Gurira (Okoye), Jiří Krejčí - Winston Duke (M'Baku), Zuzana Slavíková - Angela Bassett (Ramonda), Roman Štabrňák - Martin Freeman (Everett Ross), Ondřej Černý - Tenoch Huerta (Namor), Denisa Barešová - Dominique Thorne (Riri), Martina Šťastná - Florence Kasumba (Ayo), Denisa Nesvačilová - Michaela Coel (Aneka), Jiří Valšuba - Trevor Noah (Griot), Zuzana Říčařová - Lake Bell (Dr. Grahamová), Dagmar Čárová - Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Patrik Děrgel - Michael B. Jordan (Erik Killmonger), Rudolf Matoušek - Divine Love Konadu-Sun (Toussaint), Zuzana Mixová - Connie Chiume (Zawavari), Robert Jašków - Robert John Burke (Smitty), Radka Přibyslavská - Amber Harrington (Salazarová), Václav Šanda - Michael Blake Kruse (Henderson), Jakub Železný - Anderson Cooper (Anderson Cooper), Luděk Čtvrtlík - Isaach De Bankolé (náčelník říčního kmene), Zuzana Skalická - Zainab Jah (náčelnice těžebního kmene), Ludmila Molínová - Dorothy Steel (náčelnice kmene kupců), Jiří Štrébl - Danny Sapani (náčelník kmene hraničářů), Jan Teplý - Shawn Roberts (vědec WDG), Luboš Veselý - Richard Schiff (velvyslanec USA), Martin Hruška - Gerardo Aldana (předseda), Zuzana Hykyšová - Aba Arthur (námořní poradkyně), Robert Cejnar, Michal Gulyáš, Miroslav Hrabě, Tereza Jirotková, Radovan Klučka, Radka Krninská, Ivan Lupták, Jindřich Nováček, Bohdana Pavlíková, Jiří Ployhar, Denny Ratajský

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil, Jan Jabůrek
Zvuk: Michaela Sommerová, Petr Kočík
Střih zvuku: Martin Večeřa
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Maciej Eyman
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2022
Uživatelský avatar
xXx Star
Příspěvky: 86
Registrován: 16 dub 2019 18:12

Re: Black Panther: Wakanda nechť žije / Black Panther: Wakanda Forever

Příspěvek od xXx Star »

Ještě jsem film neviděl, ale dabing moc dobře nevypadá. Nechápu, proč nebyla dodržená Barbora Šedivá.
Uživatelský avatar
Darth Vader
Příspěvky: 419
Registrován: 27 říj 2021 18:23

Re: Black Panther: Wakanda nechť žije / Black Panther: Wakanda Forever

Příspěvek od Darth Vader »

Já jsem rád, že zase dabuje Patrik Děrgel, který se k herci hezky hodí. Přeobsazení Barbory Šedivé nechápu, protože byla fakt skvělá. Asi neměla čas. Ale co furt nepochopím, je obsazení Romana Štabrňáka na Martina Freemana. Kdyby ho daboval třeba David Švehlík, jo, tak to by byla jiná.
Ne každý nový dabing je špatný.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Black Panther: Wakanda nechť žije / Black Panther: Wakanda Forever

Příspěvek od bloom »

Darth Vader píše: 12 lis 2022 11:04 Ale co furt nepochopím, je obsazení Romana Štabrňáka na Martina Freemana. Kdyby ho daboval třeba David Švehlík, jo, tak to by byla jiná.
No neříkám, že se mi volba Romana Štabrňáka líbí, ale obsazení Davida Švehlíka (kterého jinak slýchám rád) podle mě není vůbec lepší, spíše naopak. Doufám, že se toto spojení už opakovat nebude.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“