Tlapková patrola / PAW Patrol

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Ta úvodní píseň je stoprocentně Jan Maxián, to mi nikdo nevymluví.
https://youtu.be/qOGtksAUkEA
Schválně si to poslechněte. Ano, jsou tam i jiní zpěváci, ale Maxián je rozhodně ten hlavní.

Edit: L55 díky za potvrzení.
LES 2
Příspěvky: 106
Registrován: 18 srp 2022 15:31

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od LES 2 »

Máte pravdu ve většině dílů je Jan Maxián a další zpěváci. Ale v 1. díle co jsem viděl nebyl.
TOP dabéři: Marek Holý
TOP režiséři: Jiří F. Svoboda
TOP studia: Česká Televize
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Tak se mi potvrzuje, že ke změně Rockyho dabéra došlo už v 8. sérii. V 16. a 17. epizodě už byla Hana Ševčíková. Ale u Rescue Knights epizod, z nichž většina je v pořadí epizod až za těmito dvěma, si pamatuji Janu Páleníčkovou. Takže se ta série zjevně dabovala na přeskáčku, z části ještě s paní Páleníčkovou, z části už s paní Ševčíkovou. Ale ono mne to vlastně nepřekvapuje, vzhledem k tomu, jak zmatečně to Nick Jr. vysílá.
matexas
Příspěvky: 5
Registrován: 23 črc 2022 17:46

(bez předmětu)

Příspěvek od matexas »

Anoo, Páleníčkova byla v rescue knights. Zajímavé ale je, že i Everest změnila hlas už v 8. sezóně. Z bývalé Radky Přibyslavské je jiná herečka, ale tu se mi taktéž nepodařilo identifikovat. Navíc v 9. sérii dabuje hlas kocoura Vildy truckera Ala což je taktéž zajímavé.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Taky jsem to teď poslouchal v té nejnovější epizodě a zní mi to podobně, jako hlasově trochu výše posazená Líza Simpsonová. Tak jestli to nebude Ivana Korolová? Ale je to jen spekulace. Zrovna v tom dnešním dílu toho Everest moc nenamluvila.
matexas
Příspěvky: 5
Registrován: 23 črc 2022 17:46

Re: Everest

Příspěvek od matexas »

Taky mi to přijde jako Korolova.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Na SkyShowtime je i 8. série a podle titulků doplňuji/opravuji:
Dialogy u celé série Jiří sádek, ne Radka Přibyslavská.
Zvuk také David Matuška, Vít Král, Petr Slavík
Hudební režie: Jan Maxián
nikoliv tedy hudební spolupráce
a od 19. dílu už Libor Terš říká "vyrobila společnost IIyuno-SDI Group"
rok ale v titulcích uvedený není

Edit: A ještě jedna věc, Produkce v průběhu celé série nezazněla v titulcích vůbec.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Tak už i Ryder má nový hlas. Kdo to je nevím, nejsem zase tak dobrý v dětských dabérech. Ale jsem za to rád. Jan Köhler se tam nehodí už dlouhá léta a jsem rád, že někoho konečně napadlo ho vyměnit. Teď ještě vyměnit Chase, Rubbla a Zumu za vhodnější hlasy a konečně budeme mít fajn dabing ;-)

A hlas změnil i Alex, možná i Tracker a Rex, ale u těch si nejsem stoprocentně jistý.
Ale potěšilo, že na všechny ostatní získali původní dabéry. To bylo fajn.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

Možná by to patřilo do hlasů televizních stanic, ale dám to sem. Déčko bude vysílat Tlapkovou patrolu a má k tomu zajímavé upoutávky se štěňaty. Zatím jsem viděl s Rubblem, Skye a Marshallem. Rubblovu a Skyeinu namlouvali Filip Švarc a Petra Tišnovská, ale Marshallovu namlouval někdo jiný, což je škoda. Mám pocit, že je to René Slováčková, ale nevím to jistě. Jsem ale zvědavý na další upoutávky, jestli tam se jim původní dabéry podařilo získat :-?

Každopádně mě překvapuje, že do tohoto ČT šla. Když Déčko startovalo, tak se dost vymezovali proti titulům, které slouží jako promo na hračky a pod. A co si budeme povídat, Tlapková patrola je dnes hlavně o hračkách, které vidíte v každém hračkářství. Takže toto je rozhodně něco, co bych na Déčku nečekal.

Edit: Tak nejen se štěňaty, ale i s Ryderem má ČT upoutávku. Tuhle mluví Jan Köhler, což vtipné, když ho teď přeobsadili. Jen je škoda, že když už si ČT dala takovou práci s těmi upoutávkami, tak si nezjistili, jak se Ryderovo jméno správně píše a napsali ho s I :oops:

Tak Zumovu upoutávku na Déčku mluví Ivo Novák a Rockyho upoutávku Hana Ševčíková, i když v jednu chvíli tam je i hlas Jany Páleníčkové použitý přímo ze seriálu. Působilo to trochu zvláštně, abych pravdu řekl.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Tlapková patrola / PAW Patrol

Příspěvek od peno »

V epizodě 12 pořád Jan Köhler, takže ke změně Ryderova dabéra došlo zjevně v epizodě 13.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“