Esmeralda / Esmeralda

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Esmeralda / Esmeralda

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ | Znělka

Související: Slepá láska (remake)

V českém znění: Petra HanžlíkováLeticia Calderón (Esmeralda Rosales-Peñarreal), Jan Šťastný - Fernando Colunga (José Armando Peñarreal De Velasco), Dagmar ČárováRaquel Morell (Blanca De Velasco de Peñarreal), Ladislav ŽupaničEnrique Lizalde (Rodolfo Peñarreal), Zuzana SkalickáLaura Zapata (Fátima Linares de Peñarreal), Jana Páleníčková - Nora Salinas (Graciela "Gracielita" Peñarreal Linares de Valverde), Filip JančíkAlejandro Ruiz (Adrián Lucero), Eliška Pohorská - Esther Rinaldi (Flor de la Caridad "Florecita" Lucero), Pavel Šrom - Juan Carlos Serrán (Dionisio Lucero), Pavel Šrom / Marcel Vašinka - Rafael Amador (Dionisio Lucero), Valérie ZawadskáRaquel Olmedo (Dominga Rosales), Jaroslava ObermaierováDina de Marco (Crisanta), Pavel PípalSalvador Pineda (Dr. Lucio Malaver), Jakub SaicJuan Pablo Gamboa (Dr. Álvaro Lazcano), Dana Syslová - Elsa Cárdenas (Hortensia Lazcano), Aleš Procházka - Rafael del Villar (Sebastián Robles-Gil), Miroslava Součková - Ana Patricia Rojo (Georgina Pérez-Montalvo), Jan Pohan - Gustavo Rojo (Dr. Bernardo Pérez-Montalvo), Ivana Milbachová - Nicky Mondellini (Dr. Rosario Muñoz), Stanislav FišerIgnacio López Tarso (Melesio), Zdeněk Žák - Raúl Padilla (Trolebús), Jitka Ježková - Gabriela Aponte (Benita), Úrsula Murayama (Jacinta), Jaroslava Brousková - María Luisa Alcalá (Socorro "Socorrito"), Dana Černá - Elsa Navarrete (Aurora "Aurorita" De Lucero), Brenda Avila (sestra Belén), Ludvík Král / Antonín Navrátil - Marco Uriel (Emiliano Valverde), Vladimír Čech / Jiří Plachý - Roberto D'Amico (Gustavo Valverde), Daniela Bartáková - Dacia González (Rita Valverde), Jana Boušková - Raquel Pankowsky (Juana), Karel Richter / Karel Urbánek - Noé Murayama (Fermín), Hana Talpová - Irán Eory (sestra Piedad), Pavla Vojáčková - Lorena Martínez (sestra Lucila), Marcela Nohýnková - Dolores Salomón (Tula), Milan Slepička - Cuco Sánchez (Cuco), Regina Řandová - Isadora González (Tania), Miriam Chytilová - María Morena (Doris Camacho), Nikola Votočková - Genoveva Moreno (Zenaida), Martina Hudečková - Rosita Pelayo (Hilda Ortega Olmedo), Petr Svoboda - Claudio Rojo (Valerio Valdivia), Radka Stupková - Gabriela del Valle (Zoila), Eva Klepáčová - Melba Luna (Epifania), Radka Malá - Irma Torres (Altagracia), Jiří Valšuba - Roberto Ruy (Ofelio Terasa), Gustavo Aguilar Tejada (Anuar), Pavel Vondra - Odín Dupeyrón (Gabino), Alberto Santini (Nacho), Jiří Plachý / Bohuslav Kalva - José Antonio Coro (Díaz Mirón), Vladimír Čech / Ludvík Král - Jesus Moreno (Teófilo), Martin Kolár - Jaime Puga (Lino), Sergio Jurado (Joaquín Estrada), Irena Hrubá / Lucie Kožinová - Andrea García (Jessica), Irena Hrubá - Paola Flores (Tomasa), Alma Rosa López (Maribel), Gabriela Salomón (Petra), Eva Jiroušková / Radka Malá - Genoveva Pérez (Eufrasia), Ludvík Král - Jesús Lara (Tomás), Jorge Ivan (Nicolás + Titulky) a další

Překlad: Nikola Bruder, Alena Kalábová, Eva Kalábová, Lenka Tymarová, Zuzana Janeková
Zvuk: Petr Mandák, Richard Tomíček, Aleš Přibyl
Produkce: Marcela Bártová, Ivana Prejdová
Dialogy: Lenka Vintrová, Jana Sajva, Alena Sekerová, Jana Mařasová, Martin Velda, Václav Merhaut, Alena Navrátilová, Kateřina Březinová, Helena Čížková, Lucie Svobodová, Karolína Průšová, Janka Tintěrová, Petr Svoboda, Zdenka Sedláčková
Režie: Jaromír Polišenský
Vyrobila: Produkce a.s. pro ČNTS Nova a Česká produkční 2000 a.s. pro CET 21 spol. s r.o. v roce 1999
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 01 kvě 2023 20:27, celkem upraveno 109 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Esmeralda

Příspěvek od Joe Black »

Džejňulka píše:Dík za doplnění, já na týhle hovadině vyrůstala,takže mi to vyvolává vzpomínky, škoda, že tam nejsou třeba ještě Graziela a Georgina, na ty já si zrovna nemůžu vzpomenout.:D
Mno bude to znít divně, alwe kdyby to reprízovali určitě bych se díval. Já na tom taky vyrůstal. Bylo by zajímavé vidět to nyní. Vůbec si to nepamatuju... Jen to, že byla slepá pak začala vidět, rozešla see s chlapem a ten proto dělal taky slepýho a pak jako že zázrakem s dítětem zase viděl... Kovbojka na entou... ;-)
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Esmeralda

Příspěvek od HonzaXXII »

Joe: Je pravda že já v poslední době uvažuju o tom že se podívám na Dallas (možná ještě nostalgie, možná mi posledních pár let prostě odchází mozek, asi oboje :D), ale Esmeraldu, tu bych nezvlád. Neříkám že jsem neviděl ani jeden díl, sem tam jsem to z nudy zkusil, a myslel jsem že si ze mě dělají srandu. Ale jedno se tomu musí nechat. Narozdíl od Ulice, Pout, nebo Ordinace to do roka skončilo.
Naposledy upravil(a) HonzaXXII dne 30 pro 2009 19:07, celkem upraveno 2 x.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Esmeralda

Příspěvek od DAN K. »

ja na tom teda nevyrustustal:) ale zato uz tenkrat jsem se zajimal o dabing a vim stoprocontne ze reziroval jaromir polisensky
Fricoolinek
Příspěvky: 57
Registrován: 23 črc 2009 00:16

Re: Esmeralda

Příspěvek od Fricoolinek »

Jak to bylo s reprísam u nás? Pamatuju, že repríza byla od května 2000, ale pak už jsem žádnou neregistroval. Divim si, že to nkdo nevytáhne. Prima love, Barrandov - že by o to nebyl zájem, Věřim, že spousta lidí by se na to zase podívala - i z nostalgie.


Bylo mi 11, doufám, že tímto věkem by se to ještě dalo omluvit.

Mnohem horší je to, že i po 13-ti letech si stále velmi dobře pamatuju děj.

Schválně - zeptejte se na nějaký detail a já se vážně obávám toho, že ho zodpovím. :->


Nicméně ten dabing určitě nebyl nějaký druhořadý. Účast známých herců/dabérů byla dosti hojná - Pípal, Štastný, Županič, Zawadská, Obermaierová

Jen si řikám, zda by byla větší prasečinka si vzít svoji sestřenku nebo svojí skoro-sestru... :D
freddy
Příspěvky: 18
Registrován: 09 kvě 2009 17:14
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Esmeralda

Příspěvek od freddy »

Fricoolinek: Tak dneska jsem v jedné diskuzi na jedněch webových stránkách četl, že TV práva pro vysílání Esmeraldy má u nás v Česku má už nějaké 3 roky zakoupena TV Nova, která původně počítala s uvedením Esmeraldy na svém plánovaném kanále pro ženy, o němž se ale neví, jestli vůbec bude někdy spuštěn..
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Esmeralda / Esmeralda

Příspěvek od Džejňulka »

Ještě aby si to nerozmysleli a aby vyšel dabing. Mám radost, ale dokud neuvidim a neuslyšlim na vlastní oči, neuvěřim :D
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Esmeralda / Esmeralda

Příspěvek od Mark LS »

Už to dávno potvrdili i v pořadu Haló, tady Relax a samozřejmě, že bude s tímto skvělým dabingem (s jakým taky jiným :D) - https://www.youtube.com/watch?v=cvgpAilImgk
Angus MacGyver
Příspěvky: 369
Registrován: 15 led 2010 23:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Esmeralda / Esmeralda

Příspěvek od Angus MacGyver »

Žádám autora topicu, Marka LS, aby dokladoval uvedením přesného dílu a krátkou videoukázkou českého dabingu, kdy se níže uvedené osoby v telenovele Esmeralda objevily. Nevěřím, že se níže uvedené osoby v telenovele objevily (a tedy nemohly být zmíněnými herci a herečkami nadabovány).

Dana Černá - Brenda Avila (sestra Belén),
Ludvík Král / Antonín Navrátil - Marco Uriel (Emiliano Valverde),
Vladimír Čech / Jiří Plachý - Roberto D'Amico (Gustavo Valverde),
Daniela Bartáková - Dacia González (Rita Valverde),
Aleš Procházka - Rafael del Villar (Sebastián Robles-Gil),
Hana Talpová - Irán Eory (sestra Piedad),
Pavla Vojáčková - Lorena Martínez (sestra Lucila),
Marcela Nohýnková - Dolores Salomón (Tula),
Milan Slepička - Cuco Sánchez (Cuco),
Regina Řandová - Isadora González (Tania),
Miriam Chytilová - María Morena (Doris Camacho),
Nikola Votočková - Genoveva Moreno (Zenaida),
Petr Svoboda - Claudio Rojo (Valerio Valdivia),
Radka Stupková - Gabriela del Valle (Zoila),
Eva Klepáčová - Melba Luna (Epifania),
Radka Malá - Irma Torres (Altagracia),
Jiří Valšuba - Roberto Ruy (Ofelio Terasa), Gustavo Aguilar Tejada (Anuar),
Pavel Vondra - Odín Dupeyrón (Gabino), Alberto Santini (Nacho),
Jiří Plachý / Bohuslav Kalva - José Antonio Coro (Díaz Mirón),
Vladimír Čech / Ludvík Král - Jesus Moreno (Teófilo),
Martin Kolár - Jaime Puga (Lino), Sergio Jurado (Joaquín Estrada),
Irena Hrubá / Lucie Kožinová - Andrea García (Jessica),
Irena Hrubá - Paola Flores (Tomasa), Alma Rosa López (Maribel), Gabriela Salomón (Petra),
Eva Jiroušková / Radka Malá - Genoveva Pérez (Eufrasia),
Ludvík Král - Jesús Lara (Tomás), Jorge Ivan (Nicolás)

Zároveň žádám o dokladování, kdy došlo ke změnám dabérů u dvou postav:
Podle mé paměti Karel Urbánek nikdy Noe Murayamu (Fermína) nedaboval, stejně tak nedaboval Marcel Vašinka Rafaela Armadora.

Pakliže se prokáže opak, učiním zde veřejnou omluvu za každou prokázanou postavu (změnu hlasu dabéra) zvlášť.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Esmeralda / Esmeralda

Příspěvek od Mark LS »

Musím se přiznat, že už dlouho mě žádný příspěvek tak moc nepobavil jako právě tenhle. :D :D :D :-: :-: :-: Podle tebe jsem si tedy těchto 25 postav, které jsou u Esmeraldy uvedené samozřejmě i ve všech databázích vymyslel? :D :lol: :-? Tak například Emiliano je Gracielin manžel, který zemřel při autonehodě, Tula je kuchařka na haciendě, Sebastián je kolega José Armanda (který byl v telenovele po celou dobu), sestry Belén, Piedad a Lucila jsou jeptišky, které pomáhaly Esmeraldě, Tania a Doris jsou Gracieliny kamarádky, Rita je Emilianova matka... podle tebe tyto postavy neexistují? :lol: :-? Karel Urbánek daboval Fermína krátce před koncem v Esmeraldině vzpomínce a Marcel Vašinka daboval Dionisia v posledních cca 30 dílech, podle tebe opět výmysl? :-? Relax vysílá Esmeraldu aktuálně už popáté (nemluvě o tom, že je samozřejmě v cz celá dostupná na známém místě), takže si všechny tyto postavy místo trapných spamů můžeš zcela jistě najít a "dokladovat" sám, ale každopádně díky za pobavení. :D :D :roll: :roll:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“