Vocasy na tripu - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9456
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Vocasy na tripu - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | VOCASY NA TRIPU

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=YPunuSH5grU
V českém znění: Ondřej Brousek - Will Ferrell (Reggie), Oldřich Hajlich - Jamie Foxx (Bug), Anna Brousková - Isla Fisher (Maggie), Marek Holý - Will Forte (Doug), Aleš Procházka - Randall Park (Hunter), Dana Černá - Hedy Nasser (Carly), Roman Čadek (komentář)

Překlad: Petr Sitár
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Filip Mošner
Dialogy a režie: Vojtěch Hájek
Pro Universal Pictures vyrobila LS Productions - 2023

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=YPunuSH5grU
V českém znění: Ondřej Brousek - Will Ferrell (Reggie), Oldřich Hajlich - Jamie Foxx (Bug), Anna Brousková - Isla Fisher (Maggie), Jan Šťastný - Randall Park (Hunter), Libor Hruška - Dennis Quaid (Dennis Quaid), Bohdan Tůma - Rob Riggle (Rolf), Dušan Kollár - Jack De Sanz (Munchin), Roman Čadek (komentář)

Překlad: Martin Petřík
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Lukáš Polifka
Dialogy a režie: Vojtěch Hájek
Pro Universal Pictures vyrobila LS Productions - 2023
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vocasy na tripu - trailer

Příspěvek od DAN K. »

Vynikající práce, fakt jsem se smál nahlas a chci ten film vidět v dabingu!
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vocasy na tripu - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Na tohle jsem opravdu zvědavá, jelikož už na základě samotných trailerů nepochybuji o pořádně květnatém a kreativním slovníku. Ondřej Brousek každopádně zní jako skvělá volba, navíc oproti Ferellovi podle mě dodává Reggiemu víc té roztomilé naivity. Jen mě docela mrzí, že došlo k přeobsazení Aleše Procházky, a u Dennise Quaida bych ocenila některé ze spjatých spojení (a nejlépe pak patrně s ohledem na Psí poslání), ale už nyní to působí jako jeden z těch projektů, u kterých se museli někteří opravdu dobře bavit.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 230
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vocasy na tripu - trailer

Příspěvek od Obelix »

Musím říct, že Ferrell Reggieho mluví krásně naivně i v originálu, ale Ondřej (aspoň podle toho dabingu) dodává mladistvější výraz, což rozhodně není na škodu.

Jinak sám jsem moc zvědavý na výsledek. Upravený překlad, podle kterého se natáčelo, jsem ani neviděl, tak uvidíme, co tam Vojta ještě "propašoval". :D Osobně jsem si myslel, že drsnější překlad než u Buchet a klobás asi už nikdy neodevzdám. Ó, jak jsem se mýlil. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“