Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od Pomajz »

o_ciz píše: 09 led 2022 20:55 Tohle je jeden z nejhůře sehnatelných dabingů. Snad jedině zkusit napsat uživateli Pomajz, jestli by vám ho poskytl.
Ještě že jsem ho neposkytl, když vše dáváš na web.
RETROFILM
Uživatelský avatar
gillan
Příspěvky: 201
Registrován: 14 kvě 2011 19:42

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od gillan »

Také mě byla kdysi na CSFD od jednoho (romského uživatele) nabízena Sněhurka s 1 dabingem za neuvěřitelný peníz. :D
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od Pomajz »

Jonáš V. píše: 10 led 2022 11:06 Zatím to tedy vypadá že se budeme muset spokojit s kinodabingy k prvnímu a druhému dílu.
Určitě jsi byl na projekci v MATu ;)
RETROFILM
beatman
Příspěvky: 135
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od beatman »

taky tenhel dabing sháním, i když zase ne až tolik, mám jiné priority. to kšeftaření je hrozný, ale když je to někdy jediná cesta, jak se k něčemu dostat, tak jeden někdy může podlehnout. Mně by teda ale bylo opravdu blbé az něčí práci, úsilí žádat prachy, sprostě na něm vydělávat, takto parazitovat. Za co se sběrateli případně měnit, když mnohé lahůdky mají nebo je sami přepisovali, restaurovali. Jooo, kdyby tak dabingáře zajímalo třeba mluvené slovo... tím k ničemu nevybízím, jen uvažuju nahlas, možná hloupě, možná zbytečně, ale tak ať. :-))
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od dabingovec »

K tomu se připojuji. Kinodabing jsem kdysi měl. Ne v nějak valné kvalitě, možná dokonce ve špatné, ale smrtí mého počítače vzal za své.
Wakkofan_07
Příspěvky: 139
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od Wakkofan_07 »

Viděl jsem spousta druhů smůly, ale takovou, to jsem ještě neviděl
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od dabingovec »

Wakkofan_07 píše: 14 pro 2023 10:52 Viděl jsem spousta druhů smůly, ale takovou, to jsem ještě neviděl
To buďte rád. Ono v sedmdesáti přijít o tolik filmů, které pro mě měli více cenu osobní vzpomínkovou než sběratelskou, je velice smutné.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2952
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od Pomajz »

To je smůla, ale horší je když se vám nabourají do účtu a vykradou vám filmy které vás stály přes 50 000,- a pak je vesele prodávají na CSFD a vy se jen díváte jak si někteří mastí kapsy a i zde na DF v sekci "nabídka a poptávka dabingů". A někteří se neštítí vám pak ten film nabídnout.
RETROFILM
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od Michaela2 »

Pomajz: Pokud tu jsou tací, kteří nabízejí za prachy tvé ukradené filmy, tak stačilo napsat. Nabídka by se smazala a účet zabanoval.
dabingovec
Příspěvky: 128
Registrován: 18 črc 2021 18:27

Re: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Kinodabing 1992

Příspěvek od dabingovec »

Pomajz píše: 17 pro 2023 19:34 To je smůla, ale horší je když se vám nabourají do účtu a vykradou vám filmy které vás stály přes 50 000,- a pak je vesele prodávají na CSFD a vy se jen díváte jak si někteří mastí kapsy a i zde na DF v sekci "nabídka a poptávka dabingů". A někteří se neštítí vám pak ten film nabídnout.
To je také velmi mrzuté. Horší je, že spousta filmů není vůbec k dostání jako třeba Zásah "odborníka" nebo Slavný den 1976. Ale vydělávat na kradených filmech je drzost a sprostota první kategorie.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka a poptávka dabingů“