Hlášení chyb

Vždyť to znáte. Vždycky je co vylepšovat a pokud vás něco napadne, případně chcete-li se nějak aktivně zapojit, budeme jenom rádi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Jack_6428 »

Mně nejvíc vadí jen... u odkazů na různé seriály a herce.
"Odkaz, na který jste klikli, nikam nevede :-(
Nejspíš jste klikli na profil, který tu nemáme."
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Bohužel je to kompromis mezi komplexitou řešení a rychlostí fóra, se kterou byly dlouhodobě problémy právě proto, že se u každého odkazu zjišťovalo dopředu, zda cíl existuje
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Jack_6428 »

No a existuji ty profily realne nebo tam zbyl jen nazev a odkaz je uz neplatny?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

Ne, ty profily neexistují, viz níže:
https://dabingforum.cz/viewtopic.php?p=337630#p337630
chovanecm píše: 24 lis 2021 23:12 Byly tu problémy s performance; například profil Filipa Švarce nešel vůbec načíst, jak obsahoval hodně odkazů a jeho načítání trvalo tak dlouho, až systém zahlásil chybu o překročeném časovém limitu.

Takže jsem optimalizoval generování odkazů, bohužel za cenu, že není možné předem zjistit, zda cílová stránka existuje anebo ne. Pokud pro vás to odlišení existujících / neexistujících stránek bylo důležité, můžu zkusit ještě něco vymyslet, ale pouze za předpokladu, že tím nezhoršíme výkon.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

V profilu Roberta Hájka mi úplně vypadlo několik řádků :o Celá jeho režisérská práce... Dá se to nějak obnovit?
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Mohl by mi někdo napsat, co s tím RH, prosím? :) Opravdu teď nevím, co mám dělat dál - jestli došlo jen k nějakému ,,obyčejnému" umazání řádků (dají se informace ještě odněkud vytáhnout?) nebo jestli třeba nedosáhl profil svého maxima, a je tak potřeba informace o rolích rozdělit do dvou...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od Sen »

K obnově lze nyní použít asi pouze stránky web.archive.org
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od ReDabér »

Zobrazují se mi jen výsledky z května loňského roku, nebo s tím nedokážu pracovat, nevím...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od KOMZA »

To není překvapivé, DF není zrovna stránkou, která je považována za důležitou k častému ukládání, takže loňský květen bude patrně skutečně poslední výsledek. Já osobně si potřebná témata zde zachovávám na WebArchive rovnou sama.
Uživatelský avatar
chovanecm
Senior admin
Příspěvky: 586
Registrován: 10 srp 2008 09:40
Poznámka: Máš zkušenosti s SSH, MySQL, případně PHP? Chceš pomoci fóru dál fungovat? Napiš. Já již na fóru nepůsobím. Pouze v urgentních případech, děkuji za pochopení.

Re: Hlášení chyb

Příspěvek od chovanecm »

Teoreticky se vyrábí denní zálohy databáze a jsou k dispozici 7 dní zpětně. Ale není to úplně práce na 5 minut, něco obnovit, potažmo jen některý příspěvek. Jak k tomu smazání vůbec došlo? Příště kdyžtak zkuste poslat soukromou zprávu nebo mail - nic negarantuji, ale je větší šance, že si toho včas všimnu. Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Náměty a připomínky k fóru“