Asterix a Obelix: Říše středu

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Asterix a Obelix: Říše středu

Příspěvek od Joe Black »

Souhlasím s tím, co tu padlo hned v prvním komentáři - opravdu jsme chvílema v kině váhali, jestli tam Kohák opravdu nehraje, páč shoda tady panuje nejen vzhledem, ale i (téměř) jménem. A náhodou to byla dobrá sranda. Myslím Koháka, ale vlastně i celý film. Velmi mile mě překvapil Michal Suchánek, který mi taky místy přišel, že je tomu Asterixovi vlastně i podobný, a vůbec by mi nevadilo ho tu a tam slyšet někde častěji, nebylo to vůbec špatné. Naopak trochu potvrzuji to, co tady už padlo, že Obelix v podání Michala Novotného byl ok, ale ničím extra výjimečný, i když ne že by mu k tomu ten film jako takový dal zase nějaký super prostor zazářit, ale tak nějak po pánech Štěpničkovi a Jirákovi je to trochu slabší. Zbytek větších i menších rolí byl vlastně v pohodě, trochu mi neseděl Bohdan Tůma na Majestatixovi, který ale celkově vypadal nějak zvláštně, podobně jako třeba Trubadix nebo Bonnemina, ale tady to jde spíše za tvůrci filmu než za tvůrci dabingu, ti za tohle úplně nemůžou. A Martin Stránský skvělý jako vždy. A jak tu padla obava z Kláry Jandové, tak to bylo vlastně dost v pohodě, ale Kleopatra tu měla stejně jen pár menších štěků, takže komu by to vadilo, nemusí se bát, že by tam byla nějak hodně. Poslední perličkou je za mě Richard Wágner, kterýho bych tedy fakt nepoznal, prostě to byla taková hlasová poloha, která mi nic a nikoho nepřipomínala, takže úkol asi splněn na jedničku, alespoň za mě. Jako celek bych ten dabing ohodnotil 7,5 až 8 * z 10 možných. :-)
horak097
Příspěvky: 1
Registrován: 15 čer 2023 01:40

Re: Asterix a Obelix: Říše středu

Příspěvek od horak097 »

Abych byl upřímný jediný kdo mi tu nesedí je Michal Suchánek a to je velká škoda, když dabuje hlavní postavu nedokážu si ztotožnit Asterixe s jeho hlasem. Zato třeba Michal Novotný je za mne skvělý Obelix a krom tedy Jakuba Neumanna a pana Suchánka tam nemám s nikým problém.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“