Antonín Molčík

Máte svého oblíbence od L do O? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od Jack_6428 »

Je to samozřejmě smutná zpráva a nechci dělat chytrýho, ale může si za to v podstatě sám - resp. za to může ten, kdo ho na tu operaci poslal. Každá operace je pro tělo nápor a zvlášť v takovém věku. A pokud se vědělo, že měl slabé srdce, tak ten, kdo ho přesvědčil je vůl na druhou. Nemuselo k ničemu dojít a p. Molčík tu ještě nějaký čas, i když s bolavou kyčlí, mohl být. Njn...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od cenda »

Je to velmi smutná zpráva a je mi velmi líto, že odešel PAN herec a dabér a je mi to zvlášť líto, když si uvědomím kolik herců teď "osiří" :( . Já bych s titulováním volů na druhou ještě počkal. Podle informací, která proběhla v médiích (sice Blesku ale budiž), nešel pan Molčík na operaci kvůli tomu, že by měl artrózu, ale protože spadl a zlomil si krček a v takovém případě je totální endoprotéza nevyhnutelná. Jinak si myslím, že by bylo vhodné doplnit jeho dvě poslední dabingové role z roku 2013.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Dado513
Příspěvky: 4
Registrován: 17 zář 2012 15:17

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od Dado513 »

Pomajz píše:Nikdo z toho aferu nedělá. Ale pro srovnání když zemřel pan Brousek, nebyla tam ani zmínka.
Pánovi Brouskovi článok na hlavnej stránke ČSFD.cz venovaný bol, hneď 14.3.2014.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od videofil »

Pomajz: Tak vidíš. :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od Mark LS »

2008 Will & Grace [6.série] - James Earl Jones (James Earl Jones)
2008 Will & Grace [7.série] - Roscoe Lee Browne (Linus), John P. Connolly (Zahradník Cliff), Robert Costanzo (Paul D'Angelo)

+
Mark LS píše:2004 Opravdová láska - Ricardo Blume (Hilario Peñalver y Beristáin)
2005 Anastázie - Alexandr Kaljagin (Vasilij Žukovský)
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od ReDabér »

Dnes jsem slyšel v Upírově pomocníkovi Jiřího Hromadu a myslel jsem si, že slyším ještě AM. Mají velmi podobné hlasy, za mě by ho klidně mohl u jeho spjatých dabéru nahradit.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od palg »

já sem se to dozvěděl až dnes, smutná zpráva, ať odpočívá v pokoji, byl to nejen skvělý člověk, herec i dabér. Nedělal ze sebe žádnou hvězdu. Ještě na Vánoce jsem mu osobně psal přání k Vánocům i osobní poděkování za autogram. Je to šok nejnom pro mě. Budiž Vám země lehká pane Molčíku. :cry:
konspiri
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2021 21:05

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od konspiri »

Doktor Hollywood (1991) - David Ogden Stiers - Nick Nicholson
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Antonín Molčík

Příspěvek od KOMZA »

palg píše: 17 srp 2008 23:30 PC HRY:
Mafia (Don Salieri)
2004 Chicago 1930 (Jack Beretto)
2002 Mafia: The City of Lost Heaven (Don Salieri)
Odpovědět

Zpět na „L-O - Profily dabérů a režisérů“