Courage the Cowardly Dog

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD

Počet epizod: 52 (102)
Počet sérií: 4
Stanice: CN

Návrhy českého znění:

Courage - Martin Janouš/Michal Michálek/Jan Vondráček
Muriel - Blanka Zdichyncová/Ludmila Molínová/Radka Stupková/Hana Czivišová - Hessová/Zlata Adamovská
Eustace - Miloš Vávra/Karel Richter/Martin Klásek/Stanislav Lehký
Computer - Zbyšek Horák
Katz - Jan Šťastný
Dr. Le Quack - Pavel Vondra/Filip Blažek
Di Lung - Jakub Saic
Dr. Vindaloo - Bohuslav Kalva (původní návrh Vítězslav Bouchner)
Nowhere Newsman - Antonín Navrátil
The Snowman - Libor Terš

Divím se, že za ta léta k tomuhle skvělému animovanému seriálu ještě nevznikl český dabing a také se celkem divím že nebyl tady v návrzích. Inu, snad se poštěstí. Kdo před nějakými patnácti lety sledoval Cartoon Network ví, jaká to byla psina.
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 06 pro 2023 20:44, celkem upraveno 2 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Urban Matěj
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2023 00:55

Re: Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od Urban Matěj »

Upřímně, bych dal na Eustace i třeba Bohuslava Kalvu, prostě si ho na něm umím představit. Ale jo, po 21 letech, stále cz dabing chybí, a je to škoda...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od KOMZA »

Opravdu dabing k tomuto seriálu neexistuje? Přísahala bych, že si pamatuju Eustace s hlasem Karla Richtera, a žila jsem v domnění, že nějaký dabing vznikl a někde jsem na něj v minulosti musela tím pádem natrefit (a to jsme ani neměli Cartoon Network), zvláštní...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od Jack_6428 »

Mno, originály Cartoonu běželi jednu chvíli na Primě, ale tenhle mezi nima myslím fakt nebyl. A jinde nevím.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od KOMZA »

V tom případě mám nějak moc kreativní paměť, což je docela děsivé. Nic víc si "nevybavuju", jen toho Eustace. Zvláštní.

Ale teď se blbě zeptám, protože jsme tyhle kanály opravdu nikdy neměli, ale na Wikipedii čtu, že česky CN vysílá až od roku 2017 – to tehdy děti běžně sledovaly všechny tyhle seriály v angličtině bez jakékoli české jazykové podpory?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Courage the Cowardly Dog

Příspěvek od Jack_6428 »

Jo, jo, do roku 2017 Cartoon Network byl jen anglicky. Výjimkou byli v 90. letech v kabelovce CablePlus některé filmy na sesterské stanici TNT, které se "dabovali" po vzoru polského lektora. Samozřejmě ale pak některý ty seriály, third party, jely tehdy na jiných stanicích našich a to už česky. Hlavně na Premiéře, CablePlus Filmu, SuperMaxu, Primě a Nově. Ale mám tv programy a nikdy jsem tam Courage neviděl. Ale třeba takovej Ed Grimley dabing má :D Co si pamatuju, tak v tom roce 2017 sice nějaké klasiky na CN ještě dávali, ale Courage mezi nima nebyl. Jel tam Dexter a ještě něco. Jinak Prima vysílala řadu originálů někdy v letech 2005-2009, resp. animáků od Warner Bros, ale o Couragovi fakt nevím. Pamatuju z té doby jen Dexterovu laboratoř, Samuraje Jacka, Powerpuff Girls, What A Cartoon Show, Co nového Scooby Doo, Moby Dicka a Mightora. A k tomu jak jsem dohledal ještě taky The New Scooby-Doo Movies, Tom a Jerry Kids, Tom and Jerry Tales, The New Scooby and Scrappy Doo Show, Laff-a-Lympics.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“