Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 420
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od Grizzli5690 »

2. DABING: SkyShowtime

16. Řada - Film
V českém znění: Pavel Rímský - Ted Danson (D.B. Russell), Tereza Bebarová - Jorja Fox (Sara Sidleová), Michal Jagelka - Eric Szmanda (Greg Sanders), Bohuslav Kalva - Robert David Hall (Al Robbins), Jan Battěk - Wallace Langham (David Hodges), Anna Theimerová - Elisabeth Harnois (Morgan Brodyová), Vladislav Beneš - William Petersen (Gil Grissom), Zlata Adamovská - Marg Helgenberger (Catherine Willowsová), Ladislav Županič - Paul Guilfoyle (Jim Brass), Miroslav Táborský - Marc Vann (Conrad Ecklie), Radek Škvor - Jon Wellner (Henry Andrews), Jan Škvor - Jason Gerhardt (Anthony Hurst), Libor Terš - Michael Beach, David Berman (strážník Scinta, David Phillips + titulky), Milada Vaňkátová - Yasmine Aker (Aisha Karmimiová), Tereza Chudobová - Melinda Clarke (Lady Heather), Jakub Saic - Doug Hutchison (Dalton Betton)

Pro SkyShowtime - 2023

Až jsem byl překvapen, když jsem tohle slyšel. Anna Suchánková zní omnoho lépe, než Hana Ševčíková. Byla by mnohem lepší náhrada za paní Ježkovou. Jagelka to je jasnačka, Battěk mě nijak nerušil, roli za mě zvládl. Takhle mohlo Sky nadabovat i 14. a 15. řadu. Za mě super. :-:
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

zvláštní že na českém SkyShowtime vidím jenom 14 a 15 sérii, ale ne 16?! :-?
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 420
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od Grizzli5690 »

BlueShadow24Cz píše: 08 čer 2023 18:20 zvláštní že na českém SkyShowtime vidím jenom 14 a 15 sérii, ale ne 16?! :-?
Mám účet v Nizozemsku.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od peno »

Dabing vypadá vážně dobře a docela se těším až ho SkyShowtime přidá i v Česku. Jen Bohuslav Kalva mi tam trochu nesedí. Ale upřímně, nevím, koho jiného zvolit za pány Richtera a Klapku. Takže toto obsazení asi i chápu.
fabec122
Příspěvky: 1580
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od fabec122 »

Já bych se to snažil řešit spíše Václavem Knopem nebo Jiřím Pragerem. Podle mého to viditelně vypadá, že to čistě řešili jako náhradu za Karla Richtera, ale už tolik neřešili tu postavu.
Ono totiž, když si to vezměmě zpětně, tak mě docela překvapilo, když jsem zjistil, kolik tomu herci ve skutečnosti je. Pocitově jsem díky Karlu RIchterovi nabyl dojmu, že bude mnohem starší, než ve skutečnosti je. Reálně ta postava je ale cca vrstevník s Grissomem nebo Brassem.
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od peno »

Ha! To s tím věkem jsem si, po hříchu, sám neuvědomil. V tom případě by asi mladší dabér byl lepší volbou.
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 446
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

Co třeba Michal Gulyáš nebo Jiří Schwarz?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od jackb »

Teda jako potlesk za to, že se obtěžovali sehnat skoro komplet obsazení :-: , ty náhrady mi papírově nepříjdou špatné (jen snad Jan Battěk není úplně ideální). Bohuslav Kalva je potom spíš než nic jiného sázka na jistotu, ale vlastně to chápu. Za mě by byla zajímavá náhrada za pana Richtera Jan Vágner - věkově nezní starší oproti pánům Županičovi a Benešovi a ten přechod by taky nebyl tak násilný.
fabec122
Příspěvky: 1580
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

Příspěvek od fabec122 »

Na Paramountu tento dabing, akorát pod názvem "CSI: Kriminálka Las Vegas"
Odpovědět

Zpět na „Seriály“