Garfield ve filmu - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9535
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

TRAILER A: https://www.youtube.com/watch?v=rxQ4CE6 ... e=youtu.be
V českém znění: Michal Holán - Chris Pratt (Garfield), Miroslav Táborský - Samuel L. Jackson (Vic), Petr Lněnička - Nicholas Hoult (Jon), Tomáš Gibiš (komentář)

Překlad a dialogy: Petr Sitár
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Roman Čadek
Režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Columbia Pictures vyrobilo LS Productions - 2023

TRAILER B: https://www.youtube.com/watch?v=RxePM3MlEgM
V českém znění: Michal Holán - Chris Pratt (Garfield), Miroslav Táborský - Samuel L. Jackson (Vic), Marek Lambora - Nicholas Hoult (Jon), Vendula Příhodová - Cecily Strong (Liz), Vanda Hybnerová - Hannah Waddingham (Jinx), Jiří Krejčí - Brett Goldstein (Roland), Robin Pařík - Bowen Yang (Nolan), Roman Čadek (komentář)

Překlad: Helena Šváchová
Dialogy: Petr Sitár
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Filip Mošner
Režie: Kateřina Březinová
Pro Columbia Pictures vyrobilo LS Productions - 2024
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Wakkofan_07
Příspěvky: 143
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od Wakkofan_07 »

To obsazení Garfielda a Jona v žádném případě! Na Garfielda se musí vrátit alespoň Jan Šťastný a na Jona za každou cenu David Prachař, jinak to dopadne velmi špatně!!!!!
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od KOMZA »

A je už vůbec dabovaný trailer někde k dispozici ke zhlédnutí? Odkaz zde totiž vede na titulkovaný. Každopádně co se týče originálu, asi začínám být na Chrise Pratta lehce alergická, ta volba se mi vůbec nelíbí...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Zde tedy onen dabovaný trailer: https://youtu.be/rxQ4CE6wNj0
Wakkofan_07
Příspěvky: 143
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od Wakkofan_07 »

Musíme je za každou cenu překecat aby se vrátili Jan Šťastný a David Prachař
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9535
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od filip »

Tohle je jednak obsazení traileru a zadavatel může požadovat nové obsazení, jako u animovaného Scooba...
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1639
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od TmavyCyklista »

Scooba ani nepřipomínej, patláma paprťála...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2658
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Dost mě překvapily reakce na ten dabovaný trailer. Mně se tedy Michal Holán také nelíbí a vůbec mi tam nesedí, ale nemám mu to za zlé, protože tento problém už mám v původním znění s Prattem. Když vzpomenu na ztvárnění Lorenza Musica a mého oblíbeného Franka Welkera, ale samozřejmě i Vladimíra Čecha, je to prostě naprosto jinde. O nějaký posun postavy se pokoušely už hrané filmy, ale tohle je podle mě už příliš drastické a nepadnoucí. Ale Miroslav Táborský je už v traileru skvělý a asi bych si zvládla zvyknout i na Petra Lněničku.

Vlastně si říkám, jak by s tím nyní naložila česká verze, kdyby Vladimír Čech ještě žil. Pokud je respektování originálu přáním zadavatele (což bych z logiky věci chápala i předpokládala), daboval by zde Garfielda vůbec a hlavně "po svém"? Když už je to zmíněn ten Scoob! (na kterého mám opravdu nehezké vzpomínky), u něj byla na první pohled situace snazší, když byl Scooby v originále dodržen, ale přesto zde obsazení dodrženo nebylo. U Garfielda konkrétně už bohužel není moc co dodržovat, to je mi jasné. Ale právě o to více mě zaujaly komentáře pod trailerem, než patrně někdy v posledních dnech zmizely. Požadavky na dodržení Davida Prachaře jsem docela čekala, ale nenapadlo mě, že tolik lidí na Garfieldovi zaregistrovalo Jana Šťastného, po jehož dodržení se zde také řada komentujících sháněla. A že bude tolik lidí proti Holánovi.

Být to na mně, zvolila bych na Garfielda Otu Jiráka, který ve druhém filmu s Vladimírem Čechem skvěle fungoval, jelikož věřím, že by byl schopen zastat i samotného Garfielda. A na Jona samozřejmě Davida Prachaře. Ano, postavy jsou mladší, ale myslím, že animák by tohle snesl. Jenže na mně to není, takže se omlouvám za off-topic. Primárně jsem zde chtěla ventilovat své rozčarování z reakcí na Michala Holána, který je v mé generaci a na internetu velice populární, ale tady to dost schytal. Za mě opravdu nečekaně.
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 513
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Garfield ve filmu - trailer

Příspěvek od John B »

Podle mě Michal Holán není na Garfielda nejideálnější volba, ale zároveň to není ani taková katastrofa, jakou z toho lidi v komentářích dělají. Jana Šťastného určitě nepovažuji za správnou cestu... Ota Jirák není špatný nápad, pokud by se chtěli přiblížit starému hlasu, ale o tom dost pochybuji a budou chtít někoho mladšího. Podle mě by byl fajn Filip Kaňkovský.
Na Jonovi Petr Lněnička v traileru nezní moc dobře a to spíš ne. Vzhledem k věku a postavě by nemuseli být špatní David Gránský, Marek Lambora nebo Václav Šanda.
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“