Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Čerstvé dabingové novinky před vydáním na DVD, Blu-ray nebo krátce po vydání
Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9050
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Hunger Games, Hunger Games: Vražedná pomsta, Hunger Games: Síla vzdoru 1. část, Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

DABING: DVD

V českém znění: Marek Lambora - Tom Blyth (Coriolanus Snow), Petra Horváthová - Rachel Zegler (Lucy Gray Bairdová), Martin Sobotka - Jason Schwartzman (Lucky Flickerman), Robert Hájek - Josh Andrés Rivera (Sejanus Plinth), Zuzana Slavíková - Viola Davis (Dr. Volumnia Gaulová), Jan Šťastný - Peter Dinklage (Casca Highbottom), Jiřina Daňhelová - Ashley Liao (Clemensia Dovecoteová), Nikola Heinzlová - Hunter Schafer (Tigris Snowová), Jáchym Theimer - Dexter Sol Ansell (malý Coriolanus Snow), Natálie Mudrová - Rosa Gotzler (malá Tigris Snowová), Hana Talpová - Fionnula Flanagan (Babi), Malvína Pachlová - Lilly Maria Cooper (Arachne), Matěj Převrátil - Aamer Husain (Felix), Jan Battěk - Max Raphael (Festus), Petr Gelnar - Marc Aden Gray (Lipp), Jitka Moučková - Isobel Jesper Jones (Mayfair), Milan Ligač - Dakota Shapiro (Billy), Štěpánka Fingerhutová - Mackenzie Lansing (Coral), Anna Theimerová - Zoe Renee (Lysistrata), Radek Hoppe - Scott Folan (Beanpole), Pavel Tesař - Burn Gorman (Hoff), Silvie Matičková, Jonáš Theimer, Daniel Margolius, Libor Terš, Roman Hajlich, Ivo Hrbáč, Veronika Veselá, Hana Petržílková

Překlad: Jan Feldstein
Produce: Miroslav Vitvar
Zvuk: Zdeněk Mahdal ml.
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Pro MagicBox vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2024
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5027
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Příspěvek od Joe Black »

Otázka za zlatého bludišťáka - ví se, jak dopadly písničky? Předpokládám, že asi budou otitulkované, když tu není žádná hudební režie?
zdenek_mahdal
Příspěvky: 6
Registrován: 12 srp 2015 12:33

Re: Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Příspěvek od zdenek_mahdal »

Písničky se nedělaly, nicméně jsem film míchal na materiály určené pro kina, a i v nich byly v mezinároďácích písničky natvrdo vyprintované. Takže to diváky nemusí až tolik mrzet, protože lokalizovaných písniček se u tohoto filmu pravděpodobně nedostalo žádné jazykové mutaci, i kdyby na to peníze byly. Nemyslím si, že by měli víc verzí materiálů, takže to pravděpodobně bylo rozhodnutí shora, které se netýkalo pouze českého trhu. Ale možné je samozřejmě všechno.
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 464
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Re: Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Příspěvek od John B »

Když jsem poprvé viděl, že by Rachel Zegler měla dabovat Petra Horváthová, tak jsem se popravdě dost zděsil. Řekl jsem si, že než napíšu nějaké mé dojmy z tohoto obsazení, tak počkám, dokud dabing neuslyším. Jakože opravdu? Petra Horváthová, které táhne na 40, na 22letou herečku, která nemá ani pořádně hrubý hlas a k tomu jsou tam písničky v originálu a je slyšet jak je to šíleně mimo? Zní to katastrofálně a totálně kazí jinak na zbytku celkem fajn obsazený dabing, kdy moc chválím Marka Lamboru na Snowovi. Paní režisérka má určitě dlouholetou praxi, o tom žádná, ale tohle spíš působí jako nějaký nešťastný mega omyl.
Odpovědět

Zpět na „Dabované novinky - DVD, Blu-ray“