Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Wakkofan_07
Příspěvky: 140
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Wakkofan_07 »

pikoli píše: 10 lis 2022 08:14 Mně se hrozně líbí dabing, kde v díle v Televizi, řákají "...ranní rozcvičku pro naše večerní posluchače...". Je to mnohem vtipnější než "...ranní rozcvičku pro ty co nás nesledovali ráno..." nebo "...ranní rozcvičku pro ty co nás sledují večer...". Který dabing to byl?
"...ranní rozcvičku pro naše večerní posluchače..." bylo v kinodabingu a "...ranní rozcvičku pro ty co nás nesledovali ráno..." je Zems dabing
Wakkofan_07
Příspěvky: 140
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Wakkofan_07 »

Rád bych se zeptal kdo z vás a kde vzal informaci že v kinodabingu v díle 6 dabuje kohouta Antonín Jedlička? Tady ve slovenském Čst dabingu který byl vyroben přes český kinodabing jde velmi jednoduše poznat že zvuky kohouta jsou v nechány ruštině, takže celá informace že kohouta v díle 6 v kinodabingu dabuje Antonín Jedlička je smyšlená
https://youtu.be/W6s6yI-ZD_s
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4723
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Newmy »

Info na straně 2 Pomajz.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Wakkofan_07
Příspěvky: 140
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Wakkofan_07 »

Davay dabing byl vyroben ve studiu v Brně
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2954
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Pomajz »

Wakkofan_07 píše: 08 črc 2023 12:32 takže celá informace že kohouta v díle 6 v kinodabingu dabuje Antonín Jedlička je smyšlená
Spíš bych napsal že se dotyčný spletl. Ano napsal jsem to já , zní to jako strýček Jedlička. Než tu psát hloupě. že si to někdo vymyslel. A hlavně v čem je problém se podívat pár stránek zpět a vyhledat si to jako Newmy?
RETROFILM
Wakkofan_07
Příspěvky: 140
Registrován: 01 led 2023 12:35

Re: Jen počkej! / Jen počkej, zajíci! / Nu, pogodi!

Příspěvek od Wakkofan_07 »

Pomajz píše: 11 úno 2024 17:21
Wakkofan_07 píše: 08 črc 2023 12:32 takže celá informace že kohouta v díle 6 v kinodabingu dabuje Antonín Jedlička je smyšlená
Spíš bych napsal že se dotyčný spletl. Ano napsal jsem to já , zní to jako strýček Jedlička. Než tu psát hloupě. že si to někdo vymyslel. A hlavně v čem je problém se podívat pár stránek zpět a vyhledat si to jako Newmy?
Dobře, omluvám se že jsem si vybral nesprávnou slovní zásobu na můj komentář, já už tu stránku viděl sice už několikrát předtím, a spíš jsem si tenkrát myslel že jste tu informaci někde našel než jsem si uvědomil že vy ten dabing dávno máte, ale i tak mi přijde divný že jste zvuky kohouta spletl s Jedličkou když ty zvuky jsou čistě nechány v ruštině takže to opravdu Jedlička není. Ale co každý se někdy splete
Odpovědět

Zpět na „Seriály“