Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 68
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od Terrano »

BlueShadow24Cz píše: 29 bře 2024 03:52 Jinak jsem si teď pustil SkyShowtime jen tak, a zjistil jsem že čtvrtá série má český dabing, a vypadá to tak že to skončilo ve stejném studiu a nebo režisér z nějakého důvodu navazuje na původní dabing, protože je tam půlka původních dabérů i na hlavních a vedlejších rolích, z poslechu jsem tam slyšel Petra nezkusila, Filipa schwace, Tomáše juřičku. :D
Tak teď jsem se podíval na SkyShowtime já celý nadšený že tam konečně doplnili k nějakému Star Treku dabing a nic.
Kde že tam je čtvrtá řada Discovery s českým dabingem?
BlueShadow24Cz
Příspěvky: 447
Registrován: 17 čer 2018 14:45

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od BlueShadow24Cz »

V tu chvíli když jsem to psal, tak byl ještě dabing dostupný nejspíš ho stáhli, a byl dostupný jenom v epizodě 1 ve 4 sérii, když tam ještě neměli v knihovně sérii 1 - 3, když tam byla ještě samostatná čtvrtá série.... :-?
Uživatelský avatar
andy
Příspěvky: 45
Registrován: 17 led 2011 22:54
Bydliště: Plzeň 1

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od andy »

To vypadá, že se někdo unáhlil a zveřejnil to předčasně a že to opravdu chystají při zveřejnění páté řady, jak jsem uvažoval, ale aspoň máme důkaz, že dabing existuje. 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2326
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od klmdfkj »

Doplněna 2.-4.série.
peno
Příspěvky: 252
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od peno »

Asi to bude zase jenom můj problém, podobně, jako u Luboše Ondráčka v SNW, nebo, Libora Hrušky tady, v 1. řadě, ale proboha nedal se na Dr. Culbera obsadit někdo jiný, než Filip Švarc, a na Booka Michal Holán, kteří už oba jednu velkou roli ve Star Treku měli? Ať mi nikdo neříká, že u nás nejsou žádní jiní vhodní dabéři na tyto dvě role. Toto by se stávat fakt nemělo, nezlobte se na mě.
Jinak to vypadá takto na papíře velice dobře a u 3. a 4. série je, zdá se, i dost dabérů do vedlejších rolí, což je vždy pozitivní. Takže, jsem na ten výsledek zvědavý.
Uživatelský avatar
andy
Příspěvky: 45
Registrován: 17 led 2011 22:54
Bydliště: Plzeň 1

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od andy »

Tak to nechápu, zaplatil jsem si SkyShowtime, že si pustím Discovery s dabingem a u 2.-4. řady jsem český dabing nenašel, neví někdo čím to je a jak tam ten dabing nastavit?
Obrázek
hlina23
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2024 10:40

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od hlina23 »

taky jsem koupil v domnění že tam bude dabing a furt nic jen první řada a 3 díly short trek
peno
Příspěvky: 252
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od peno »

Na SkyShowtime je bohužel naprosto normální, že si udělají dabing a pak ho třeba půl roku nepřidají, nebo alespoň ne komplet. Chyba rozhodně není na vaší straně. Je třeba si stěžovat u SkyShowtime. Jen je škoda, že takové stížnosti jsou stejně veskrze ignorovány.
Uživatelský avatar
andy
Příspěvky: 45
Registrován: 17 led 2011 22:54
Bydliště: Plzeň 1

Re: Star Trek: Discovery / Star Trek: Discovery

Příspěvek od andy »

Aha, díky za objasnění. Škoda, že se zákazníky takhle zametaj, pak o ně přicházejí.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Seriály“