Martin Hruška

Máte svého oblíbence od E do H? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 937
Registrován: 02 led 2010 23:05

Martin Hruška

Příspěvek od Pálkman »

Martin Hruška.jpg
Martin Hruška.jpg (15.92 KiB) Zobrazeno 4098 x
Narozen: 15.11.1967
Zemřel: 7.6.2024

Ukázka dabingu:

(2015 - Bylo, nebylo, autor takezo)

DABING
FILMY:
2024 A přišli v noci... - Harlys Becerra (Sánchez)
2024 Cena moci [dabing Canal+] - Chris Papavasiliou (Bill)
2024 City Hunter - Takaya Sakoda (Konno)
2024 Craig od potoka: Film - Byron Marc Newsome (Duane)
2024 Čtyři dobré dny - Kim Delgado (zubař)
2024 Dotek - Tatsuya Tagawa (Arai-San)
2024 František z Assisi - Mervyn Johns (Juniper)
2024 Godzilla x Kong: Nové impérium - Ron Smyck (Harris)
2024 Hlasy mrtvých - Ned Dennehy (zástupce)
2024 Kaskadér - Gregory J. Fryer (Rush)
2024 Klinika zlomených srdcí - Jakob Schreier (Zolt)
2024 Kung Fu Panda 4 - Cedric Yarbrough (ovčí předák)
2024 Lassie: Nové dobrodružství - Justus von Dohnányi (Gerhardt)
2024 Láska kvete v každém věku - Casey Manderson (Steve)
2024 Loď - Filippo Nigro (Flavio)
2024 Lov [dabing HBO] - Macon Blair (Fauxnvoy)
2024 Lukas [dabing Filmbox] - Michel Perron (Giannelli)
2024 Mám rád filmy - Anand Rajaram (Olenick)
2024 Mistrův syn [dabing Filmbox] - Ha Huang (Chao)
2024 Místo činu Kolín: Franziska - Christian Tasche (Wolfgang)
2024 Místo činu Kolín: Iluzivní světy - Christian Tasche (Wolfgang)
2024 Místo činu Kolín: Mdloby - Christian Tasche (Wolfgang)
2024 Místo činu Kolín: Pravá láska - Christian Tasche (Wolfgang)
2024 Místo činu Kolín: Žádná policie - Christian Tasche (Wolfgang)
2024 Modrý kaftan - Zakaria Atifi (Bachir)
2024 Nádherná hra - Tom Vaughan-Lawlor (Kevin)
2024 Nejdelší den [dabing ČT] - Peter Lawford (Lovat)
2024 Operace Fortune: Ruse de guerre [dabing Canal+] - Max Beesley (Ben Harris)
2024 Paula - Beto Bernuez (Horacio)
2024 Pěkná rebelka - Paolo Giangrasso (Ariston)
2024 Poslední Vermeer - Adrian Scarborough (Dirk)
2024 Případ Goldman - Xavier Aubert (Pluvinage)
2024 Rituál - Geert Van Rampelberg (Nick)
2024 Samotář v Seattlu [dabing Filmbox] - Tom McGowan (Keith)
2024 Star Wars: Příběhy z Impéria - Zasvěcená - Nicolas Cantu (Dante)
2024 Strašníci - Daniel Kennedy (školník)
2024 Tři tisíce kousků - Christopher Pászik (Christopher)
2024 Velká vlaková loupež - Tom Beard (Ian)
2024 Víkend v domě duchů - Raffaele Ferrante (Lello)
2024 Zvířata - Melchor López (Eusebio)
2023 (Ne)dvojčata - Jean-Michel Lahmi (Jean-François Deltor)
2023 Alibi na klíč: Den D - Philippe Duquesne (Maurice)
2023 Barbie - Asim Chaudhry (skladník Mattelu)
2023 Candyman [dabing Prima] - Colman Domingo (William Burke)
2023 Flash - Sanjeev Bhaskar (David Singh)
2023 Hilma - Jens Hultén (Otec)
2023 Jak zaháčkovat doktora - Julio Casado (Benjamín)
2023 Jana Eyrová [dabing Filmbox] - Simon McBurney (pan Brocklehurst)
2023 Kde zpívají raci - Joe Chrest (Dr. Cone)
2023 Košer trest - Georg Friedrich (Werner)
2023 Krvavá pomsta [dabing SkyShowtime] - Kaius Harrison (William T. Baxter)
2023 Kuchyně - Demmy Ladipo (Jase)
2023 Lena a sněhová koule - Branscombe Richmond (Steve)
2023 Mariah Careyová: Vše, co chci k Vánocům, jsi ty - Karim Saleh (Tyabji)
2023 Miluj souseda svého [dabing Prima] - Chris O'Dowd (bratr Geraghty)
2023 Mission: Impossible Odplata - První část - Mark Gatiss (Nsa)
2023 Muž, který plakal [dabing Canal+] - Harry Dean Stanton (Felix Perlman)
2023 Nadosmrti - Aml Ameen (Tom)
2023 Nepřítel [dabing Canal+] - Nicolas Abraham (Xavier)
2023 Nerozlučná dvojka - Travis Hodges (Paolo)
2023 Obžalování: Brendin příběh - Ian Blackwood (Fletch)
2023 Obžalování: Kendallův příběh - Jason Burke (Stevie)
2023 Obžalování: Robynin příběh - Chris Coy (Jamie Barnes)
2023 Obžalování: Scottův příběh - Cyrus Lane (Eric)
2023 Outsider - Sören Prévost (Benoit)
2023 Personal Shopper - Helmut Zander (Helmut Zander)
2023 Planeta nezadaných - Michal Czernecki (Antoni)
2023 Popelka: Nový příběh - Jérôme Commandeur (Vévoda)
2023 Poslední království: Sedm králů musí zemřít - Cavan Clerkin (Pyrlig)
2023 Rob the Mob - Yul Vazquez (Ronnie)
2023 Rodina Clausových - Bert Haelvoet (Táta)
2023 Rodinná rošáda - Paul Scheer (Steven)
2023 Slepičí úlet: Zrození nuget - Daniel Mays (Chmátka)
2023 Smyčka času - Paulino Nunes (Webb)
2023 Spásná láska - Willie Watson (John)
2023 Svatebčané [dabing SkyShowtime] - Malcolm D. Lee (Emcee
2023 Svatebčané 2 [dabing SkyShowtime] - John Michael Higgins (Stan)
2023 Tony Rome - Babe Hart (Oscar)
2023 Šampioni - Jalen Rose (Jalen Rose)
2023 Španělská královna - Jorge Sanz (Julián Torralba)
2023 Táta je doma [dabing SkyShowtime] - Bill Burr (Jerry)
2023 To musí být láska - Rafal Królikowski (Wiktor Góra)
2023 Uprostřed ničeho - Said El Mouden (trafikant)
2023 Znovu Paříž - Benoît Magimel (Thomas)
2023 Zoombies 2 - Jumarcus Mason (K.D.)
2022 Beethovenovo vánonční dobrodružství - Curtis Armstrong (Kenny)
2022 Beethoven: Velký trhák [dabing SkyShowtime] - Cesar Millan (Cesar Millan)
2022 Black Panther: Wakanda nechť žije - Gerardo Aldana (předseda)
2022 Druhá šance na lásku - Greg Vaughan (Jeff)
2022 Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (Piradost)
2022 Festival pana Rifkina - Enrique Arce (Tomás Lopez)
2022 Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas [dabing SkyShowtime] - Mark Addy (Fred Flintstone)
2022 Harry a Meghan: Královská romance - Marc-Anthony Massiah (Neal)
2022 Harry a Meghan: Královské povinnosti - Marc-Anthony Massiah (Neal)
2022 Hlas lásky - Antoine Vézina (Jean-Bobin Dieu)
2022 Jak to skončí - Glenn Howerton (John)
2022 Jednou se potkáme - Pedro Hernández (Coyote)
2022 Kapitán Kidd - Sheldon Leonard (Boyle)
2022 Kámoši - D’Lo Srijaerajah (Tom)
2022 Kniha džunglí [dabing Filmbox] - John Mather (Rao)
2022 Král Tweety - Jon Daly (Diego von Čmuchoštein)
2022 Láska na první tlapku - Chris Shields (Mark Betz)
2022 Marmaduk - Jason Anthony (Ronnie)
2022 Maturitní ročník - Sam Richardson (Seth)
2022 Můj syn - Owen Whitelaw (Fergus)
2022 Nástupce - Frank Feys (Klaus)
2022 Osudové pokušení - Mike Colter (Rafe Grimes)
2022 Panství Downton: Nová éra - Harry Hadden-Paton (Bertie Hexham)
2022 Pilot: Boj o přežití [dabing Prima] - Aleksandr Galibin (Chirurg)
2022 Planeta Singl: Detektor - Andrzej Szyndler (polda 3)
2022 Planeta Singl: Poslouchej, lásko - Tadeusz Ratuszniak (Filip)
2022 Planeta Singl: Test - Adam Neczyperowicz (číšník)
2022 Poslední turné - Waleed Zuaiter (Sami)
2022 Příběh pravé lásky - Jay Hindle (Eric)
2022 Pýcha a přemlouvání - Afolabi Alli (Benwick)
2022 Rozhodující set - David Bonnefond-Kevorkian (rozhodčí 3)
2022 Samaritán - Martin Starr (Albert Casler)
2022 Star Wars: Příběhy rytířů Jedi - Volba - Terrell Tilford (Semage)
2022 Star Wars: Vize - Akakiri (vesničan)
2022 Star Wars: Vize - Devátá Jedi - Daisuke Hirakawa (Hen Jin)
2022 Star Wars: Vize - Dvojčata - Yu Wakabayashi (stormtrooper)
2022 Star Wars: Vize - Lop a Ocho - Taisuke Nakano (imperiální důstojník)
2022 Star Wars: Vize - Souboj (vesničan 2)
2022 Star Wars: Vize - Tatooinská rapsodie (ranař)
2022 Star Wars: Vize - T0-B1 - Yuuki Shin (stormtrooper)
2022 Star Wars: Vize - Vesnická nevěsta (vesničan 2)
2022 Šoumen Krokodýl - Jason Kravits (Cy)
2022 Ten první - David McCallum (Mammy)
2022 The Winter Palace - Luke Marty (Fritz)
2022 Tichá dvojčata - Tony Richardson (Dr. John Rees)
2022 Tom and Jerry: Cowboy Up! - Justin Michael (Bentley)
2022 Tove - Robert Enckell (Viktor Jansson)
2022 Valentýnská růže - M.E. Lewis (pastor Evans)
2022 Večerní škola - Robert Larriviere (Clemont)
2022 Vládci vesmíru [dabing ČT] (titulky)
2022 V utajení [dabing Nova] - Brian Caspe (Ed Romley)
2022 Vzestup - Akin Omotoso (Bamidele)
2022 Watcher - Florian Ghimpu (Radu)
2022 Za všechno může Valentýn - Mike Dopud (Reed)
2022 Záhady pro začátečníky - Matthew Harrison (Stephen)
2022 Záhady pro začátečníky: Slova mohou zabíjet - Milo Shandel (Rick Fitch)
2022 Záhady pro začátečníky: Smrtící hra - Robert Moloney (Vincent)
2022 Záhady pro začátečníky: Vražda na univerzitě - David Lewis (Dwight Merrill)
2022 Záhady pro začátečníky: Vražedná řeč - Ben Wilkinson (Ray Sweeney)
2022 Záhady pro začátečníky: Vražedné načasování - Chad Riley (Alberto Ortiz)
2021 1000 mil do Vánoc - Jorge Asín (Martin)
2021 Absolon [dabing Prima] - Christopher Redman (Haywood)
2021 Addamsova rodina 2 - Conrad Vernon (Duch Domova)
2021 Alan Partridge: DJ Alpha - Phil Cornwell (Dave)
2021 Anatomie zla - Piotr Glowacki (Nowak)
2021 Carte Blanche - Maciej Bialek (soused)
2021 Country v srdci - Ted Whittall (Jud)
2021 Divoký Spirit - Andre Braugher (Al Granger)
2021 Extrakt [dabing Filmbox] - Clifton Collins Jr. (Step)
2021 Hřebík v hlavě - Albert Gore III (Everett)
2021 Chlupáčci - Richard Kind (Wally)
2021 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [dabing Prima] - Alper Kul (Eyhab)
2021 Jack Strong - Jeff Burrell (Jones)
2021 Jak jsem se zamilovala do gangstera - Piotr Cyrwus (Spinacz)
2021 Jak se oženit a zůstat singl [dabing Skylink] - Christophe Kourotchkine (Gael)
2021 Kletba Měsíčního údolí [dabing Prima] - Zoltán Barabás Kis (Dulac)
2021 Kostým pro Nikolase - José Vilchis (učitel)
2021 Králové divočiny - Matthew Davis (Emri)
2021 Kurýr - Adam Woronowicz (Kazimierz Iranek Osmecki)
2021 Moskva - jednosměrná - Thomas Douglas (Flick)
2021 Na pokraji šílenství [dabing Prima] - Jimmy Palumbo (Joe)
2021 Nebezpečná chůva - Seann Gallagher (Chad)
2021 Orel přistává [dabing ČT] - Sven-Bertil Taube (kapitán Hans von Neustadt)
2021 Ostrov delfínů - Bob Bledsoe (Robert)
2021 Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance - Emilio Doorgasingh (předseda komise)
2021 Procitnutí - Shaun Dooley (Malcolm McNair)
2021 Raya a drak - Paul Yen (Trhovec 1)
2021 Rodinný ranč - Steven Bauer (Hector)
2021 Rodinný ranč 2 - Judson Mills (Caleb Peterson)
2021 Roj [dabing Filmbox] - Michael Caine (Brad Crane)
2021 Sharkdogův úžasný Halloween - Josh McDermitt (Táta)
2021 Skleněné peklo [dabing Filmbox] - Steve McQueen (O'Hallorhan)
2021 Svědkem vraždy - Claude Knowlton (Hugh Williams)
2021 Šílený Max [dabing Filmbox] - Roger Ward (Fred)
2021 Talent na zločin: Tajemství Dahlií - Oscar Ortega Sánchez (Greggorio)
2021 Talent na zločin: Tajemství růžového diamantu - Oscar Ortega Sánchez (Greggorio)
2021 Továrna na sny [dabing Prima] - Anatole Taubman (Gregor Grote)
2021 Vafle + Mochi oslavují - Jonathan Kidder (Bzučík - mluvící včela)
2021 Vánoce pod hvězdami - Curtis Moore (Ted Starmer)
2021 Vrah v červeném - Richard Gleason (Joe)
2021 Závodník - Reamonn O'Byrne (John)
2021 Zmatkářky: Lži od srdce - André Eisermann (Didi)
2021 Znovu ve hře - Dan Bucatinsky (Arthur)
2021 Život podle lajků - Roberto Mei (fotograf)
2020 Crown Vic - Gregg Bello (Don Koski)
2020 Černý Mercedes - Andrzej Szenajch (Traube)
2020 Divize - Thelmo Fernandes (Antônio Ramos)
2020 Dospěláci v místnosti - Drosos Skotis (Arsenis)
2020 Christine - Wayne Reynolds II (Wayne)
2020 Chybí kulka - Jiayi Feng (Rudolf)
2020 Lucy in the Sky - Joe Williamson (Mayer Hines)
2020 Náhradnice [dabing Prima] - Tony Roper (McDonagh)
2020 Nebezpečná laskavost [dabing Prima] - Jamie Jones (McLande)
2020 Netěhotná - Breckin Meyer (Mark)
2020 Operace Gold - Kar Lok Chin (Kliďas)
2020 Princezna z cukrárny: Zase vyměněná - Giles Taylor (biskup)
2020 Rock’n Roll - Arnaud Henriet (Nono)
2020 Stopař: Ve jménu spravedlnosti - Kai Portman (Leotrim)
2020 Svatební pochod 2: Staronová láska - Ben Wilkinson (pastor)
2020 Vítejte na jihu - Fulvio Falzarano (Mario)
2020 Ztracený poklad Jesseho Jamese - Adam L. Flowers (Ben Ford)
2019 Avengers: Endgame - James D'Arcy (sluha Jarvis)
2019 Černobílá spravedlnost - Jeremy Strong (Attorney Lang)
2019 Krvavá nevěsta - Kristian Bruun (Fitch Bradley)
2019 Kryštůfek Robin - Paul Chahidi (Cecil Hungerford)
2019 Léto ve Vietnamu - Julian Weigend (Lars Benz)
2019 Loď snů: Tanzánie - André Röhner (Kai Schmelting)
2019 Manžel na zkoušku [dabing Prima] - Adrian Uribe (Burrito)
2019 Modelky na prodej - Tom Holland (Gerry)
2019 Moje druhá šance - David Wilson (Tom Johannson)
2019 Rosa Luxemburgová - Hans Beerhenke (Ignaz Auer)
2019 Snové léto [dabing Prima] - Matt Young (Dr. Bailey)
2019 Spirit - volnost nadevše: Vánoce se Spiritem - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Tlapková patrola: Vždy ve střehu - Ron Pardo (farmář Al)
2019 Vše pro lásku - Steve Bacic (Colin Kelly)
2019 Země oceli - Andrew Scott (Donald Devlin)
2019 Život je večírek - Damon Jones (Frank)
2018 01:54 - David Boutin (Pierre)
2018 Alita: Bojový anděl - Leonard Wu (Kinuba)
2018 Bohemian Rhapsody - Dickie Beau (Everett)
2018 Deadpool 2 - Rob Delaney, Mike Dopud (Peter, bachař)
2018 Finální ukrutnost - Tokio Kaneda (Yoshioka)
2018 Monstrum Hwayi - Jin-Woong Cho (Ki-tae)
2018 Nenávist, kterou jsi probudil - Dustin Lewis (Monroe)
2018 Noc v poušti - Glenn Fleshler (Hanley)
2018 Odnikud - Johannes Krisch (Haberbeck)
2018 Probudím se zase včera - Alan Tudyk (Roth)
2018 Sofiin případ - Chad Krowchuk (Andrew)
2018 Temné hlubiny - Kris Van Damme, Tom DeNucci (Kagan, Rankin)
2018 Závazek - Je-mun Yun (Cha)
2017 Ninjago: Masters of Spinjitzu - Day of the Departed - Paul Dobson (Sensei Wu)
2017 Na špatné straně hlavně - Claudiu Bleont (Chauvin)
2017 Reformace - Maximilian Brückner (Martin Luther)
2016 Město statečných - Tom Everett Scott (Jim)
2016 Mise Condor [dabing Cinema] - Marshal Hilton (mluvčí)
2016 Noc a zmatek - François Chaumette (Janin)
2016 Zavřít a zabít [dabing JOJ Cinema] - Joshua Michael French (strážník Timmy Jones)
2016 Zůstaň se mnou [dabing Prima] - Joshua Leonard (Denny Hall)
2013 Líbat nevěstu zakázáno - Ken Davitian (Vadik Nikitin)
2002 Chvění 3: Zpět k dokonalosti [dabing VHS] - Matthew Seth Wilson (mladý turista)
1997 Věk nevinnosti [dabin Nova] - Robert Sean Leonard (Ted Archer)

SERIÁLY A MINISÉRIE:
2024 Banditi: Na cestě za zlatem - 1.série - Simone Corbisiero (Nino)
2024 Bažina - 3.série - Lukasz Simlat (Mika)
2024 Bílé písky - 1.série - Jesper Asholt (Peter)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 2.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 3.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 4.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 5.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 6.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Don Matteo [dabing Nova] - 7.série - Francesco Scali (Pippo)
2024 Fiasko - 1.série - Guillaume Compiano (Dimitri)
2024 Gentleman v Moskvě - 1.série - Björn Hlynur Haraldsson (Emily)
2024 Génius - 4.série - Gilbert Glenn Brown (Don Hogan)
2024 Jeden den - 1.série - Toby Stevens (Lionel)
2024 Knuckles - 1.série - Andy Heath (Knucklesův otec)
2024 Mateřská láska - 1.série - Metin Yıldırım (Adil)
2024 Mr. & Mrs. Smith - 1.série - Billy Campbell (Parker)
2024 Návrat do Sullivan's Crossing - 1.série - Bob Mann (Bob Hollis)
2024 Nebezpečné známosti - 1.série - Matthew Steer (Emile)
2024 Případy detektiva Murdocha - 17.série - Ben Sanders (Edwards)
2023 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 5.série - Andrew Rannells (Aten)
2022 Koruna - 5.série - Michael Jibson (Hewlett)
2022 Leo Mattei: Oddělení mladistvých - 1.série - Doudou Masta (Lemeur)
2022 Leo Mattei: Oddělení mladistvých - 2.série - Doudou Masta (Lemeur)
2022 Případ pro dva - 34.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 35.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 36.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 37.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 38.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 39.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Případ pro dva - 40.série - Antoine Monot Jr. (Benni)
2022 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 3.série - Andrew Rannells (Aten)
2022 Ridley Jonesová: Strážkyně muzea - 4.série - Andrew Rannells (Aten)
2022 Vafle + Mochi mají restauraci - 1.série - Jonathan Kidder (Bzučík - mluvící včela)
2022 Velvyslancova dcera - 1. série - Erhan Alpay (Akin Vardarli)
2022 Všechno, co jsme nestihli - 1.série - Christian Charmetant (Christian)
2020 Bosch - 2. série - Matthew Lillard (Luke 'Lucky' Rykov)
2020 Einsteinovy záhady - 3. série - Axel Stein (Thomas Müller)
2019-20 BIA - 1. série - Sergio Surraco (Antonio Gutiérrez)
2019 Bosch - 1. série - Mark Derwin, Hoon Lee (kapitán Harvey Pounds, Reggie Woo)
2019 Cool Kids - Charlie Day (Chet), Ravi Patel (Dr. Chad), Clyde Kusatsu (Norman), Rick Fox (Reggie), Marvin Gay (Jesse), Jere Burns (John), Gary Kraus (Roy)
2019 Černé pondělí - Paul Rust (Brandt)
2019 Dracula - 1. série - Mark Gatiss (Frank Renfield)
2019 Fantastická výchova - 1. série - Jason Ritter (Pat)
2019 Inga Lindström: Osudová záměna - Fredrik Wagner (Sven)
2019 Jméno růže - 1. série - Piotr Adamczyk (Severin)
2019 Loď snů: Macau - Michael Roll (Klaus Hansen)
2019 Loď snů: Palau - Kristian Kiehling (Lars Felber)
2019 Loď snů: Tanzánie - André Röhner (Kai Schmelting)
2019 Neuvěřitelná - Jon Beavers (Curran)
2019 Paní ministryně - 1. série - Ato Essandoh (král Nungunde), Bernard White (pákistánský velvyslanec Ahmad Hesbani), Owiso Odera (velvyslanec Odilon Bokassa), Peter Cambor (John Castellano), Anthony Azizi (ministr pro ropu Barakar), Keith Eric Chappelle (Mike Hurst), Ramon Fernandez (plukovník Lionel Fuentes), McKinley Belcher III (strážník Wilson), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Kelly AuCoin (Greg Taylor), BD Wong (Brent Rosen)
2019 Paní ministryně - 2. série - Dennis Staroselsky (Ivan Kolashkov), Arash Mokhtar (Ishaq), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Alexander Chaplin (Chad Sorenson), Aaron Serotsky (Branden Hart), Andrew Polk (Walter Brooks), Jason Babinsky (Mitchell Dorman), Alex Cranmer (Dr. Hart)
2019 Paní ministryně - 3. série - Scott Sheldon (Louis), Ping Wu (vietnamský prezident Nguyen Van Lanh), Michael Potts (senátor Fred Reynolds), Stephen Barker Turner (Ben Adams), Kevin Rahm (Michael "Mike B" Barnow), Charl Brown (novinář Todd), Keith Pillow (vrchní důstojník Pinkus), Tony Crane (Nick Unterberger), Gregory Jones (agent FBI Owen Wendt), Brad Oscar (Victor Boseman), Patch Darragh (Scott), Gibson Frazier (senátor Chandler Morton), Ron Nakahara (velvyslanec Nguyen Dang), Bill Nabel (Dr. Zanner)
2019 Spirit - volnost nadevše: Malá velká dobrodružství - 2. série - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Spirit - volnost nadevše: Jezdecká akademie - 1. série - Jonathan Craig Williams (Al Granger)
2019 Vítejte ve Švédsku - Björn Ulvaeus (sám sebe)
2019 Whiskey Cavalier - Andrej Polák (Anton), Alberto Basaluzzo (Luca Crudele), Martin Greis-Rosenthal (Nikolai Müeller)
2018 Americká manželka - 1. série - Jay Mohr (Alan)
2018 Craig od potoka - Zach Steel / David Combs (David)
2018 Láska až za hrob - Alberto Guerra (David Balmaceda Romero)
2018 LEGO Jurský svět - Utajená expozice - Adrian Petriw (Danny Nedermeyer)
2018 Noční směna - 4. série - Andres Segura (Ray)
2018 Soy Luna - 3. série - Miguel Ángel Tarditti (přítel Alfreda)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 1. série - Jason-Shane Scott (Brody)
2018 Vzhůru ke hvězdám - 2. série - Shawn Christian (Alan)
2018 Život beze slov - Rob Corddry (Billy)
2017 24 hodin: Nezastavitelný - Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz)
2017-18 Soumrak templářů - Chris Dunkley-Clark (Seth)
2016 Kořeny - Lane Garrison (Frederick Murray)
2016 Strašidélko Plísňák - Jimmy Akingbola (reverend Ruto)
2015 Bylo, nebylo - 1. série - Nicholas Lea (dřevorubec / Michael Tillman)
2015 Bylo, nebylo - 2. série - Aleks Paunovic (Berkley)
2003 Vášnivý polibek - Mario Iván Martínez (Francesco)
2001 Strážce moře - 2.-3. série - Edward Kerr (James Brody)
2000 Čarodějky - Bailey Chase (Alec)
1999 Případ pro Sam - 1. série - Joe Washington, Tom Everett, Antony Sauvé, Scott Klace, Barry Cullison, Tuck Milligan, Keith Coulouris, Chris Guzzi, Lego Louis, James Parks (televizní reportér, Peter R. Leshansky, muž v modré bundě, Dr. Priostly, šerif Marian Wexler, Rowan McGregor, Rich "Richie" Warren, Bodyguard, Kenny Zaiser, Luke Dickerson)
1999 Případ pro Sam - 2. série - Robert Axelrod, Larry Rippenkroeger, William Ostrander, James Otis, Winston J. Rocha, Michael Gilio, Kristopher Logan (pacient, Mo Tatum, prodavač Ben, Conner Drake, farmář, Mitch Farber, Dennis Mumford)
1998 Jump Street 21 - 5. série - Michael Bendetti (důstojník Anthony 'Mac' McCann)
1998 Pensacola: Zlatá křídla - 1. série - Kevin B. Kelly, Dan Horton (hlídač, televizní reportér, více rolí)
1998 Perry Mason - 22. Případ přelétavého Romea - Tupper Cullum (poručík Bill)
1998 Perry Mason - 23. Případ nevěsty se zlomeným srdcem - Jamie Horton (Dan Halford)
1998 Perry Mason - 24. Případ věčného mládí - Dan Kopper (Erik Corbell)
1998 Perry Mason - 26. Případ vražedného polibku - Jamie Horton (Mike Winter)
1997 Jump Street 21 - 4. série - Gary Jones, John Pyper-Ferguson (reportér - 17. díl, obchodník - 18. díl)
1997 Neuvěřitelné příběhy - 21 Ďábelské tupé - Tony Kienitz (Harry)
1997 Walker, Texas Ranger - 01x01: Loupež - Gary Carter (kontrolor na parkovišti)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x01: Odměna - Mark Fickert (zákazník)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x02: Tajfun - Willie Minor (Hardin)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x04: Táta zločinu - Marc Taylor (hlídač ve vězení)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x06: Rodinná záležitost - Brent Anderson (Ted Hurley)
1997 Walker, Texas Ranger - 02x18: Nebezpečné vidiny - Jack Watkins (Rodney Glance)
1995 Jump Street 21 - 3. série - Garwin Sanford, Mitchell Kosterman (Bob - 10. díl, Bailiff - 20. díl)
1995 Jump Street 21 - 2. série - William B. Davis, Jay Brazeau (pan Wickenton - 17. díl, Wohl - 22. díl)

DOKUMENTY:
2014 Jack Rozparovač: Skutečný příběh

REALITY SHOW:
2019 Hyperdrive - Michael Bisping (sám sebe)

Poslední aktualizace: 10. 5. 2020
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2649
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Hruška

Příspěvek od Pan X »

Je mi líto, že pan Hruška odešel tak předčasně a náhle. Odpočívejte v pokoji pane Hruško. Upřímnou soustrast pozůstalým a děkujeme za vše. R.I.P :cry: 🕊️
Odpovědět

Zpět na „E-H - Profily dabérů a režisérů“