Walt Disney Pictures

Odpovědět
Uživatelský avatar
John B
Moderátor
Příspěvky: 564
Registrován: 13 črc 2020 11:44

Walt Disney Pictures

Příspěvek od John B »

Obrázek

Info: Walt Disney Pictures je americké filmové studio vlastněné The Walt Disney Company.
Vznik: 16. října 1923, Burbank, Kalifornie, USA
České znění aktuálně připravují: Studio Virtual®, Iyuno

Dabing pro streamovací platformu Disney+ je zapisován také do samostatného profilu Disney+.

Zatím do roku 2008 (filmy), 2017 (seriály).

Filmy:
2024 Deadpool & Wolverine (režie Vladimír Žďánský)
2024 Film Greenovi ve velkoměstě: Výlet do vesmíru (režie Magda Landsmannová)
2024 Mufasa: Lví král
2024 Následníci: Vzestup Red (režie Michal Michálek)
2024 Odvážná Vaiana 2
2024 V hlavě 2 (režie Vladimír Žďánský)
———
2023 Ant-Man a Wasp: Quantumania (režie Vladimír Žďánský)
2023 Báječný svět Myšáka Mickeyho: Taškařice s parníkem Williem (režie Zdeněk Štěpán)
2023 Bylo nebylo jedno studio (režie Vladimír Žďánský)
2023 Carlovo dostaveníčko (režie Jiří Sádek)
2023 Dívka a moře (režie Jakub Wehrenberg)
2023 Hollywoodská Stargirl (režie Hana Krtičková)
2023 Chang dá smeč (režie Pavel Vondrák)
2023 Indiana Jones a nástroj osudu (režie Vladimír Žďánský)
2023 Kouzelná Beruška a Černý kocour: Paříž - Příběhy Berustínu a Černého drápu (režie Magda Landsmannová)
2023 Kráter (režie Radek Škvor)
2023 Král Shakir (režie Michal Michálek)
2023 LEGO Disney Princezny: Dobrodružství na zámku (režie Helena Němcová)
2023 LEGO Marvel Avengers: Rudý poplach (režie Radka Přibyslavská)
2023 Malá mořská víla (2023) (režie Vladimír Žďánský)
2023 Marvels (režie Vladimír Žďánský)
2023 Mezi živly (režie Jiří Sádek)
2023 Myšák Mickey a přátelé: Halloween (režie Zdeněk Štěpán)
2023 Pán času: Do modravých dálav (režie Jiří Kvasnička)
2023 Pán času: Chichot (režie Jiří Kvasnička)
2023 Pán času: Kostel na Ruby Road (režie Jiří Kvasnička)
2023 Pán času: Zvíře z hvězd (režie Jiří Kvasnička)
2023 Petr Pan a Wendy (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2023 Přání (režie Vladimír Žďánský)
2023 Sláva, je tu sníh (režie Radka Přibyslavská)
2023 Strašidelný dům (2023) (režie Vladimír Žďánský)
2023 Strážci Galaxie: Volume 3 (režie Vladimír Žďánský)
2023 Stvořitel (režie Jiří Sádek)
2023 Vánoční deník malého poseroutky: Ponorková nemoc (režie Jiří Balcárek)
2023 World's Best (režie Jakub Wehrenberg)
2023 Zlobivá devítka (režie Vladimíra Wildová)
———
2022 Avatar: The Way of Water (režie Vladimír Žďánský)
2022 Báječná zima Myšáka Mickeyho (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Báječné jaro Myšáka Mickeyho (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Báječné léto Myšáka Mickeyho (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Báječný podzim Myšáka Mickeyho (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Bez východiska (režie Mikuláš Pánek)
2022 Black Panther: Wakanda nechť žije (režie Vladimír Žďánský)
2022 Byl jednou jeden sněhulák (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Deník malého poseroutky: Rodrick je king (režie Jiří Balcárek)
2022 Divnosvět (režie Vladimír Žďánský)
2022 Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (režie Vladimír Žďánský)
2022 Dvanáct do tuctu (2022) (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2022 Hokus Pokus 2 (režie Martin Kostelník)
2022 Když Billie potkala Lisu
2022 Kingsman: První mise (režie Vladimír Žďánský)
2022 Le Pupille
2022 LEGO Star Wars: Letní prázdniny (režie Jiří Balcárek)
2022 LEGO Star Wars: Sváteční speciál (režie Jiří Balcárek)
2022 Myšák Mickey zachraňuje Vánoce (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Nate je hvězda (režie Lucie Petra Svobodová)
2022 Neuvěřitelný přítel (režie Jiří Balcárek)
2022 Noc v muzeu: Kahmunrah znovu povstává (režie Alice Hurychová)
2022 Pinocchio (2022) (režie Jiří Balcárek)
2022 Pod obvazy 2 (režie Jana Kovaříková)
2022 Princ v teniskách (režie Lucie Petra Svobodová)
2022 Prokletá romance (režie Jiří Sádek)
2022 Proměna (režie Magda Landsmannová)
2022 Přátelé z dovolené (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2022 Rakeťák (režie Jan Pecha)
2022 Rosalina (režie Miriam Chytilová)
2022 Rychlá rota (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2022 Sexappeal (režie Jakub Wehrenberg)
2022 Simpsonovi a plusročí (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Simpsonovi: Vítej v klubu (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Smrt na Nilu (2022) (režie Vladimír Žďánský)
2022 Strážci Galaxie: Sváteční speciál (režie Radka Přibyslavská)
2022 Thor: Láska jako hrom (režie Vladimír Žďánský)
2022 Vlkodlak: Noční lovec (režie Radka Přibyslavská)
2022 Všude dobře, sám doma nejlíp (režie Radka Přibyslavská)
2022 Vzestup (režie Kateřina Březinová)
2022 Život pod lampou (režie Jan Pecha)
2022 Zombie 3 (režie Jan Vejnar)
———
2021 22 vs. Země (režie Vladimír Žďánský)
2021 Babička (režie Michal Michálek)
2021 Ciao Alberto (režie Jiří Sádek)
2021 Cruella (režie Vladimír Žďánský)
2021 Černá kráska (režie Petr Smyczek)
2021 Deník malého poseroutky (2021) (režie Jiří Balcárek)
2021 Doba ledová: Dobrodružství s Buckem Wildem (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Dvacet a něco (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2021 Encanto (režie Vladimír Žďánský)
2021 Eternals (režie Vladimír Žďánský)
2021 Flora a Odysseus (režie Vojtěch Hájek)
2021 Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun (režie Jiří Sádek)
2021 Kouzelná Beruška a Černý kocour: Šanghaj - Legenda o dračí lady (režie Magda Landsmannová)
2021 Kouzelnický tábor (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2021 Lady a Tramp (2019) (režie Jan Pecha)
2021 LEGO Star Wars: Hrůzostrašné historky (režie Jiří Balcárek)
2021 Luca (režie Jiří Sádek)
2021 Mixni to (režie Vladimíra Wildová)
2021 Moje dobrá víla (režie Jiří Balcárek)
2021 Mupeti Haunted Mansion: Strašidelný dům (režie Jiří Balcárek)
2021 Následníci: Královská svatba (režie Michal Michálek)
2021 Noelle (režie Magda Landsmannová)
2021 Oblaka (režie Robin Pařík)
2021 Obránce (režie Jiří Sádek)
2021 Očima Tammy Faye (režie Miriam Chytilová)
2021 Out (režie Tomáš Loužný)
2021 Paroží (režie Magda Landsmannová)
2021 Phineas a Ferb ve filmu: Candy proti vesmíru (režie Magda Landsmannová)
2021 Pod obvazy (režie Jana Kovaříková)
2021 Poslední souboj (režie Magda Landsmannová)
2021 Příze (režie Tomáš Loužný)
2021 Raya a drak (režie Vladimír Žďánský)
2021 Rozbitý robot Ron (režie Jiří Sádek)
2021 Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (režie Vladimír Žďánský)
2021 S Lokim nejsou žerty (režie Zdeněk Štěpán, Vladimír Žďánský)
2021 Stargirl (režie Kateřina Březinová)
2021 Tajné společenství druhorozených (režie Mikuláš Pánek)
2021 Temný dům (režie Magda Landsmannová)
2021 Timmy Nezdar (režie Martin Velda)
2021 Togo (režie Martin Velda)
2021 Ulička přízraků (režie Jiří Sádek)
2021 Vzlet (režie Tomáš Loužný)
2021 West Side Story (2021) (režie Jiří Sádek)
2021 Zase Vánoce?! (režie Jiří Balcárek)
2021 Žbluňk (režie Tomáš Loužný)
———
2020 Artemis Fowl (režie Vladimír Žďánský)
2020 Black Widow (režie Vladimír Žďánský)
2020 Duše (režie Vladimír Žďánský)
2020 Expedice: Džungle (režie Vladimír Žďánský)
2020 Frčíme (režie Alice Nellis a Adéla Kubačáková)
2020 Free Guy (režie Vladimír Žďánský)
2020 Ivan je jen jeden (režie Vladimír Žďánský)
2020 Kouzelná Beruška a Černý kocour: New York - Spojení hrdinové (režie Martin Velda)
2020 Magie vzhůru nohama (režie Jiří Kvasnička)
2020 Mulan (2020) (režie Vladimír Žďánský)
2020 Noví mutanti (režie Vladimír Žďánský)
2020 Země nomádů (režie Jan Pecha)
2020 Zombie 2 (režie Jiří Sádek)
———
2019 Aladin (2019) (režie Ondřej Izdný)
2019 Avengers: Endgame (režie Vladimír Žďánský)
2019 Captain Marvel (režie Vladimír Žďánský)
2019 Dumbo (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Kim Possible (režie Kateřina Březinová)
2019 Ledové království II (režie Zdeněk Štěpán)
2019 Lví král (2019) (režie Vladimír Žďánský)
2019 Následníci 3 (režie Michal Michálek)
2019 Pod hladinou: Následníci - Krátký příběh (režie Michal Michálek)
2019 Star Wars: Vzestup Skywalkera (režie Vladimír Žďánský)
2019 Toy Story 4: Příběh hraček (režie Jan Pecha)
2019 Zloba: Královna všeho zlého (režie Zdeněk Štěpán)
———
2018 A zase ti Mupeti! (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Ant-Man a Wasp (režie Vladimír Žďánský)
2018 Avengers: Infinity War (režie Vladimír Žďánský)
2018 Black Panther (režie Vladimír Žďánský)
2018 Čivava z Beverly Hills 3 (režie Alice Hurychová)
2018 Dorotčin návrat do země Oz (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Flubberův potomek (režie Jiří Sádek)
2018 Knedlíková banda (režie Michal Hruška)
2018 Knedlíková banda znovu zasahuje (režie Michal Hruška)
2018 Louskáček a čtyři říše (režie Vladimír Žďánský)
2018 Mary Poppins se vrací (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Podivný pátek (režie Ivan Holeček)
2018 Raubíř Ralf a internet (režie Vít Karas)
2018 Solo: Star Wars Story (režie Vladimír Žďánský)
2018 Teta Edna (režie Jan Pecha)
2018 Úžasňákovi 2 (režie Jan Pecha)
2018 V pasti času (režie Jiří Sádek)
2018 Zombie (režie Jiří Sádek)
———
2017 Alex a spol: Jak dospět navzdory rodičům (režie Michal Michálek)
2017 Auta 3 (režie Braňo Holiček)
2017 Autoškola soudružky Bučitelky (režie Braňo Holiček)
2017 Coco (režie Vladimír Žďánský)
2017 Kouzelná Beruška a Černý kocour: Santa Náš (režie Magda Landsmannová)
2017 Kouzelná slečna Priceová (režie Jiří Sádek)
2017 Kráska a zvíře (2017) (režie Jiří Sádek)
2017 Ledové království: Vánoce s Olafem (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Mary Poppins (režie Eva Spoustová)
2017 Myšák Mickey: Halloweenský speciál (režie Eva Spoustová)
2017 Následníci 2 (režie Michal Michálek)
2017 Na vlásku před šťastně až na věky (režie Jiří Sádek)
2017 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (režie Jan Pecha)
2017 Santovi kamarádi (režie Eva Spoustová)
2017 Slavný myší detektiv (režie Eva Spoustová)
2017 Star Wars: Poslední z Jediů (režie Vladimír Žďánský)
2017 Strážci Galaxie Vol. 2 (režie Vladimír Žďánský)
2017 Tajemný ostrov pokladů (režie Jiří Sádek)
2017 Thor: Ragnarok (režie Vladimír Žďánský)
2017 Zázračné kouzlo (režie Vladimír Žďánský)
———
2016 Alenka v Říši divů: Za zrcadlem (režie Braňo Holiček)
2016 Captain America: Občanská válka (režie Vladimír Žďánský)
2016 Doctor Strange (režie Vladimír Žďánský)
2016 Elena a tajemství Avaloru (režie Magda Landsmannová)
2016 Hledá se Dory (režie Jiří Sádek)
2016 Kniha džunglí (2016) (režie Vladimír Žďánský)
2016 Lví hlídka: Návrat mocného řevu (režie Magda Landsmannová)
2016 Můj kamarád Drak (režie Braňo Holiček)
2016 Muppets: Vánoční koleda (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Noční dobrodružství: Chůvy v akci (režie Magda Landsmannová)
2016 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Rogue One: Star Wars Story (režie Vladimír Žďánský)
2016 Vánoční Speciál - Veselé Vánoce s Mickeym a Donaldem (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Výměna (režie Marek Tomažič)
2016 Zootropolis: Město zvířat (režie Zdeněk Štěpán)
———
2015 Ant-Man (režie Vladimír Žďánský)
2015 Avengers: Age of Ultron (režie Vladimír Žďánský)
2015 Film mých snů 2 (režie Magda Landsmannová)
2015 Hodný dinosaurus (režie Braňo Holiček)
2015 Královna plesu (režie Martin Velda)
2015 Láva (režie Ondřej Izdný)
2015 Moje neviditelná sestra (režie Janoš Vaculík)
2015 Následníci (režie Michal Michálek)
2015 Oslava v Ledovém království (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Popelka (2015) (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Rileyino první rande? (režie Braňo Holiček)
2015 Síla vítězit (režie Ivan Holeček)
2015 Star Wars: Síla se probouzí (režie Vladimír Žďánský)
2015 V hlavě (režie Braňo Holiček)
2015 Země zítřka (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Zvonilka a tvor netvor (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Zvonilka a zvířátka (režie Zdeněk Štěpán)
———
2014 Cloud 9 (režie Alice Hurychová)
2014 Dokonalý kluk (režie Bohdan Tůma)
2014 Hostina (režie Vladimír Žďánský)
2014 Kluci na povel (režie Bohdan Tůma)
2014 LEGO Marvel Superhrdinové: Maximální nasazení (režie Alice Hurychová)
2014 Letadla 2: Hasiči a záchranáři (režie Jan Maxián)
2014 Nejlepší vánoční dárek (režie Martin Kot)
2014 Strážci Galaxie (režie Vladimír Žďánský)
2014 Toy Story: Prehistorický příběh hraček (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Velká šestka (režie Vladimír Žďánský)
2014 Vitamočka - Letecká show (režie Eva Spoustová)
2014 Zloba - Královna černé magie (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Zvonilka a piráti (režie Zdeněk Štěpán)
———
2013 Návrat Kouzelníků: Alex vs. Alex (režie Ivana Měřičková)
2013 Film mých snů (režie Magda Landsmannová)
2013 Jake a piráti ze země nezemě: Záchrana země nezemě (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Ledové království (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Letadla (režie Vít Karas)
2013 Mickeyho velká jízda (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Mocný vládce Oz (režie Zdeněk Štěpán)
2013 Osamělý jezdec (režie Jan Pecha)
2013 Univerzita pro příšerky (režie Zdeněk Štěpán)
———
2012 Dívka vs. Monstrum (režie Petra Jindrová)
2012 Krátké příběhy hraček: Partysaurus Rex (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Na vlásku: Šťastně až navěky (režie Vojtěch Kotek)
2012 Ne/přátelé (režie Petra Jindrová)
2012 Psí nosič (režie Zdeněk Štěpán)
2012 Raubíř Ralf (režie Vít Karas)
2012 Rádio Rebel (režie Petra Jindrová)
2012 Rebelka (režie Vojtěch Kotek)
2012 Vnitřní zář (režie Petra Jindrová)
2012 Zvonilka: Tajemství křídel (režie Zdeněk Štěpán)
———
2011 Auta 2 (režie Vojtěch Kotek)
2011 Avalonská střední (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Balada o Nessie (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Donaldovy trable s pneumatikou (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Dvojitý dribl (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Havajské prázdniny (režie Vít Karas)
2011 Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě (režie Eva Spoustová)
2011 Jak se hraje americký fotbal (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Krátké příběhy hraček: Hračičky (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Lemonade Mouth (režie Petra Jindrová)
2011 Máma mezi Marťany (režie Vojtěch Kotek)
2011 Medvídek Pú (režie Vojtěch Kotek)
2011 Mupeti (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Obyčejné věci (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Ocelová pěst (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Pako mých snů (režie Petra Jindrová)
2011 Piknik na pláži (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (režie Jan Pecha)
2011 Pluto nakupuje (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Sharpay a její báječné dobrodružství (režie Zdeněk Štěpán)
2011 Zvonilka a Velké hry (režie Zdeněk Štěpán)
———
2010 16 přání (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Alenka v Říši divů (2010) (režie Vojtěch Kotek)
2010 Baďata na sněhu (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Bratr rádce (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Camp Rock 2: Velký koncert (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Čivava z Beverly Hills 2 (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Den a Noc (režie Vít Karas)
2010 Já, padouch (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (režie Eva Spoustová)
2010 Na vlásku (režie Vojtěch Kotek)
2010 Rande s hvězdou (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Sammyho dobrodružství 3D (režie Zdeněk Štěpán)
2010 Skyrunners (režie Ladislav K.J. Novák)
2010 Toy Story 3: Příběh hraček (režie Vít Karas)
2010 Válka blogerek (režie Michal Michálek)
2010 Zvonilka a velká záchranná výprava (režie Zdeněk Štěpán)
———
2009 Dogova sólo mise (režie Vojtěch Kotek)
2009 Dokonalost sama (režie Hana Krtičková)
2009 G-FORCE (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Gepardí kočky (režie Libor Hruška)
2009 Gepardí kočky 2 (režie Libor Hruška)
2009 Gepardí kočky 3: Jeden svět (režie Libor Hruška)
2009 Génius (režie Michal Michálek)
2009 Hannah Montana (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Irům štěstí přeje (režie Michal Michálek)
2009 Jdi do toho (režie Hana Krtičková)
2009 Johnny Kapahala: Zpátky na prkně (režie Michal Michálek)
2009 Kadetka Kelly (režie Bohdan Tůma)
2009 Kouzelníci z Waverly - Film (režie Ivana Měřičková)
2009 Krásky od krav (režie Ivana Měřičková)
2009 Ledový sen (režie Hana Krtičková)
2009 Maskot Pete (režie Hana Krtičková)
2009 Městečko Halloween (režie Zuzana Taberyová)
2009 Městečko Halloween 2: Kalabarova pomsta (režie Zuzana Taberyová)
2009 Minuteman (režie Jan Žáček)
2009 Motokros (režie Hana Krtičková)
2009 Princezna a žabák (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Program na ochranu princezen (režie Jan Žáček)
2009 Radši to nečti (režie Bohdan Tůma)
2009 Rande s upírem (režie Zuzana Taberyová)
2009 Rozbal to naplno (režie Zuzana Taberyová)
2009 Sestry čarodějky (režie Ladislav K.J. Novák)
2009 Sestry čarodějky 2 (režie Ladislav K.J. Novák)
2009 Táta v trapu (režie Hana Krtičková)
2009 Třináctý rok (režie Michal Michálek)
2009 Vánoční koleda 3D (režie Zdeněk Štěpán)
2009 Vzhůru do oblak (režie Vojtěch Kotek)
2009 Zenon: Dívka z 21.století (režie Jan Žáček)
2009 Zenon: Návrat na Zemi (režie Jan Žáček)
2009 Zvonilka a ztracený poklad (režie Zdeněk Štěpán)
———
2008 Bolt - pes pro každý případ (režie Vít Karas)
2008 Camp Rock (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Letopisy Narnie: Princ Kaspian (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Muzikál ze střední 3 (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Pohádky na dobrou noc (režie Zdeněk Štěpán)
2008 Moji kamarádi Tygr a Pú: Tygr a Pú v muzikálu
2008 VALL-I (režie Jiří Strach)
2008 Zvonilka (režie Zdeněk Štěpán)
———

Seriály a Minisérie:
2025 Andor - 2. série
2025 Daredevil: Born Again - 1. série
2025 Dream Productions - 1. série
2025 Ironheart - 1. série
2025 Percy Jackson a Olympané - 2. série
———
2024 Agatha: Za vším schovaná - 1. série
2024 Akolytka - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2024 Ariel - 1. série (režie Jiří Köhler)
2024 Ariel: Příběhy mořských víl - 1. série (režie Ondřej Izdný)
2024 Blue - 3. série (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2024 Blue mini díly - 1. série (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2024 Génius - 4. série (režie Helena Němcová)
2024 Greenovi ve velkoměstě - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2024 Hailey jde na to! - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2024 Iwájú - 1. série (režie Radka Přibyslavská)
2024 Kiff - 1. série (režie Helena Němcová)
2024 LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy - 1. série
2024 Měsíční dívka a ďábelský dinosaurus - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2024 Molly a duch - 2. série (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2024 Pán času (2024) - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2024 Phineas a Ferb - 5. série
2024 Spidey a jeho úžasní přátelé - 3. série (režie Josef Fečo)
2024 Star Wars: Bludná banda - 1. série
2024 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2024 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2024 Star Wars: Příběhy z Impéria - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2024 Star Wars: Vadná várka - 3. série (režie Radka Přibyslavská)
2024 Táborníci z Kikiwaka - 7. série (režie Vladimíra Wildová)
2024 X-Men ’97 - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2024 Zombí: Animáci - 1. série (režie Jan Vejnar)
———
2023 Ahsoka - 1. série (režie Vladimír Žďánský, Radka Přibyslavská)
2023 Autoparta - 1. série (režie Jindřich Žampa)
2023 Blue - 3. série (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2023 Co kdyby...? - 2. série (režie Radka Přibyslavská)
2023 Crossover - 1. série (režie Helena Němcová)
2023 Echo - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2023 Greenovi ve velkoměstě - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Greenovi ve velkoměstě - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Hailey jde na to! - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2023 Heuréka! - 1. série (režie Robin Pařík, Karolína Průšová)
2023 Kiff - 1. série (režie Helena Němcová)
2023 Kiya a mistři z Kimoji - 1. série (režie Josef Fečo)
2023 Kizazi Moto: Generace ohně - 1. série (režie Adéla Kubačáková)
2023 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 5. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Křečík a Gréta! - 1. série (režie Jan Šindelovský)
2023 Loki - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2023 Mandalorian - 3. série (režie Vladimír Žďánský)
2023 Měsíční dívka a ďábelský dinosaurus - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2023 Molly a duch - 2. série (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2023 Mupetí mela - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2023 Muzikál ze střední: Seriál - 4. série (režie Hana Krtičková)
2023 Narozen v Americe - 1. série (režie Mikuláš Pánek)
2023 Percy Jackson a Olympané - 1. série (režie Robert Hájek)
2023 Poloviční superhrdinové - 1. série (režie Daniel Košťál)
2023 Povstaň a zpívej - 1. série (režie Ondřej Izdný)
2023 Pyžamasky - 5. série (režie Michaela Poláková)
2023 Renegátka Nell - 1. série (režie Daniel Košťál)
2023 Rodinka Pyšných: Hlučnější a pyšnější - 2. série (režie Pavel Dytrt)
2023 Santa Clausovi - 2. série (režie Radka Přibyslavská)
2023 Soví dům - 3. série (režie Michaela Poláková)
2023 Spidey a jeho úžasní přátelé - 2. série (režie Miriam Chytilová, Michal Michálek)
2023 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů - 1. série (režie Jiří Balcárek, Daniel Košťál)
2023 Star Wars: Vadná várka - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Star Wars: Vadná várka - 3. série (režie Radka Přibyslavská)
2023 Star Wars: Vize - 2. série (režie Radka Přibyslavská)
2023 Táborníci z Kikiwaka - 6. série (režie Vladimíra Wildová)
2023 Táborníci z Kikiwaka - 7. série (režie Vladimíra Wildová)
2023 Tajná invaze - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2023 Tatínkové z donucení - 1. série (režie Hana Krtičková)
2023 T.O.T.S. - Titěrná, originální transportní služba - 3. série (režie Miriam Chytilová)
2023 Tým Tiki - 1. série (režie Robert Hájek)
2023 U Raven doma - 5. série (režie Jiří Sádek)
2023 U Raven doma - 6. série (režie Michaela Poláková)
2023 Vždy jsem to byla já - 1. série (režie Karolína Průšová)
2023 Záporáci z Valley View - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Záporáci z Valley View - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2023 Zombí: Animáci (kraťasy) - 1. série (režie Jan Vejnar)
———
2022 Absťák - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2022 American Horror Story - 9. série (režie Vojtěch Hájek)
2022 American Horror Story - 10. série (režie Hana Krtičková)
2022 Anna mezi obojživelníky - 3. série (režie Michal Michálek)
2022 Andor - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Auta na cestách - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Báječný svět Myšáka Mickeyho - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2022 Baymax! - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Big Shot: Hvězdný trenér - 2. série (režie Michal Michálek)
2022 Blue - 3. série (režie Petra Jindrová-Lupínková)
2022 Boba Fett: Zákon podsvětí - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Dave - 2. série (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2022 Dollface - 2. série (režie Helena Hanson)
2022 Elena z Avaloru - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Heuréka! - 1. série (režie Robin Pařík, Karolína Průšová)
2022 Já jsem Groot - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Jak jsem poznala tvého otce - 1. série (režie Robin Pařík)
2022 Jen vraždy v budově - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2022 Jen vraždy v budově - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2022 Kámoši hafíci - 2. série (režie Karolína Průšová)
2022 Kámoši hafíci - 4. série (režie Karolína Průšová)
2022 Kluk Holka atd. - 2. série
2022 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 5. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Královny hip hopu - 1. série (režie Michal Pavlík)
2022 Kuřecí četa - 1. série (režie Hana Krtičková)
2022 Legendy Studia Marvel - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Lovci pokladů: Na hraně historie - 1. série (režie Luboš Ondráček)
2022 Lovci přízraků - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Malí Mupeti - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Mise - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2022 Molly a duch - 1. série (režie Helena Hanson Dytrtová, Veronika Vítová)
2022 Muzikál ze střední: Seriál - 3. série (režie Hana Krtičková)
2022 M.O.D.O.K. - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Moon Knight - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2022 Ms. Marvel - 1. série (režie Radka Přibyslavská)
2022 Nezastavitelný žlutý yeti - 1. série (režie Vojtěch Hájek, Jitka Škápíková)
2022 Obi-Wan Kenobi - 1. série (režie Vladimír Žďánský, Magda Landsmannová)
2022 Oussekine - 1. série (režie Radka Přibyslavská)
2022 Pam a Tommy - 1. série (režie Petr Smyczek)
2022 Paralely - 1. série (režie Michal Michálek)
2022 Reservation Dogs - 1. série (režie Hana Krtičková)
2022 Rodinka na víkend - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2022 Rodinka Pyšných: Hlučnější a pyšnější - 1. série (režie Pavel Dytrt)
2022 Santa Clausovi - 1. série (režie Radka Přibyslavská)
2022 She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Spidey a jeho úžasní přátelé - 1. série (režie Miriam Chytilová)
2022 Spidey a jeho úžasní přátelé - 2. série (režie Miriam Chytilová, Michal Michálek)
2022 Správná posádka - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2022 Stalo se v Montaně - 1. série (režie Jiří Sádek, Kateřina Březinová, Jana Kovaříková)
2022 Star Wars: Příběhy rytířů Jedi - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Star Wars: Vadná várka - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Star Wars: Vize - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2022 Šampioni: Nová hra - 2. série (režie Gustav Bubník)
2022 Škola vikingů - 1. série (režie Hana Krtičková)
2022 Táborníci z Kikiwaka - 6. série (režie Vladimíra Wildová)
2022 Tajemné bratrstvo pana Benedikta - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2022 Tajemství Sulphur Springs - 2. série (režie Vojtěch Hájek)
2022 The Big Leap: Nová šance - 1. série (režie Martin Kot)
2022 The Right Stuff - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2022 Tierra Incógnita - 1. série (režie Jan Vejnar)
2022 To není moje vina: Mexiko - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2022 T.O.T.S. - Titěrná, originální transportní služba - 1. série (režie Martin Kot)
2022 Ultra Violet a Černý škorpion - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2022 U Raven doma - 5. série (režie Jiří Sádek)
2022 Vampirina - 3. série (režie Veronika Veselá)
2022 V plamenech - 3. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Willow - 1. série (režie Vladimír Žďánský, Radka Přibyslavská)
2022 Wu-Tang: Americká sága - 2. série (režie Petr Smyczek)
2022 Y: Poslední z mužů - 1. série (režie Philip Arthur Kiulpekidis)
2022 Záchranáři L. A. - 4. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Záchranáři L. A. - 5. série (režie Jiří Balcárek)
2022 Zombie: Tajemství Addisoniny příšery - 1. série (režie Jan Vejnar)
2022 Zootropolis+ - 1. série (režie Magda Landsmannová)
———
2021 Anna mezi obojživelníky - 2. série (režie Michal Michálek)
2021 Big Shot: Hvězdný trenér - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Co kdyby...? - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Deník budoucí prezidentky - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Deník budoucí prezidentky - 2. série (režie Michal Michálek)
2021 Disney uvádí Goofyho v seriálu Jak zůstat doma - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Doktorka Doogie Kamealoha - 1. série (režie Jana Kovaříková)
2021 Elena z Avaloru - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Falcon a Winter Soldier - 1. série (režie Vladimír Žďánský, Radka Přibyslavská)
2021 Gabby Duran & neposedové - 2. série (režie Magda Landsmanová)
2021 Greenovi ve velkoměstě - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Hawkeye - 1. série (režie Radka Přibyslavská)
2021 Jedenáctka - 2. série (režie Jiří Kvasnička)
2021 Jednohubky od Pixaru - 1. série (režie Jan Pecha)
2021 Kačeří příběhy (2017) - 3. série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Kluk Holka atd. - 1. série (režie Robin Pařík)
2021 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 4. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Loki - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Lovci přízraků - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Mandalorian - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Mandalorian - 2. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Mupeti právě teď - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Muzikál ze střední: Seriál - 1. série (režie Hana Krtičková)
2021 Muzikál ze střední: Seriál - 2. série (režie Hana Krtičková)
2021 Ned má zem rád - 1. série (režie Michal Michálek)
2021 Olafovy pohádky - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Poper se s tím! - 2. série (režie Michal Pavlík)
2021 Premisa - 1. série (režie Robin Pařík)
2021 Příšerky v rachotě - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2021 Psí kusy - 1. série (režie Tomáš Loužný)
2021 Pyžamasky - 2. série (režie Gustav Bubník)
2021 Pyžamasky - 3. série (režie Gustav Bubník, Martin Kot)
2021 Pyžamasky - 4. série (režie Martin Kot)
2021 Soví dům - 2. série (režie Jiří Sádek)
2021 Star Wars: Klonové války - 7. série (režie Štěpán Krtička)
2021 Star Wars: Vadná várka - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2021 Super pecky - 2. série
2021 Sydney na Max - 3. série (režie Karolína Průšová)
2021 Šampioni: Nová hra - 1. série (režie Jiří Sádek)
2021 Šílenství - 1. série (režie Helena Hanson)
2021 Táborníci z Kikiwaka - 5. série (režie Vladimíra Wildová)
2021 Tajemné bratrstvo pana Benedikta - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 Tajemství Sulphur Springs - 1. série (režie Vojtěch Hájek)
2021 T.O.T.S. - Titěrná, originální transportní služba - 1. série (režie Martin Kot)
2021 Turner a Hooch - 1. série (režie Jana Kovaříková, Petr Smyczek)
2021 U Raven doma - 4. série (režie Jiří Sádek)
2021 Vampirina - 2. série (režie Veronika Veselá)
2021 Velká šestka: Baymax se vrací - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2021 Velká šestka: Baymax se vrací - 3. série (režie Vladimíra Wildová)
2021 Vidlík má otázečku - 1. série (režie Jan Pecha)
2021 WandaVision - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2021 Záchranáři L. A. - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Záchranáři L. A. - 3. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Záchranáři L. A. - 4. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Zamotaná v čase - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2021 Z jiného světa - 1. série (režie Hana Krtičková)
———
2020 Anna mezi obojživelníky - 2. série (režie Michal Michálek)
2020 BIA - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2020 BIA - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2020 Coop & Cami se ptají světa - 2. série (režie Petr Pospíchal)
2020 Dalmatinská 101 - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2020 Gabby Duran & neposedové - 1. série (režie Magda Landsmanová)
2020 Greenovi ve velkoměstě - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2020 Kačeří příběhy (2017) - 2. série (režie Zdeněk Štěpán)
2020 Locika: Dobrodružství na vlásku - 3. série (režie Jiří Sádek)
2020 Lví hlídka - 2. série (režie Magda Landsmanová)
2020 Lví hlídka - 3. série (režie Magda Landsmanová)
2020 Penny z M.A.R.Su - 3. série (režie Jiří Sádek)
2020 Poper se s tím! - 1. série (režie Michal Pavlík)
2020 Poper se s tím! - 2. série (režie Michal Pavlík)
2020 Soví dům - 1. série (režie Jiří Sádek)
2020 Sydney na Max - 2. série (režie Karolína Průšová)
2020 Táborníci z Kikiwaka - 4. série (režie Vladimíra Wildová)
2020 U Raven doma - 3. série (režie Jiří Sádek)
2020 U Raven doma - 4. série (režie Jiří Sádek)
———
2019 Anna mezi obojživelníky - 1. série (režie Michal Michálek)
2019 BIA - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Big Juice: Má dobrodružství na táboře - 1. série (režie Jan Junek)
2019 Coop & Cami se ptají světa - 1. série (režie Petr Pospíchal)
2019 Dalmatinská 101 - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Elena z Avaloru - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Greenovi ve velkoměstě - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Greenovi ve velkoměstě - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 3. série (režie Magda Landsmannová)
2019 Locika: Dobrodružství na vlásku - 2. série (režie Jiří Sádek)
2019 Mech-X4 - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2019 Mech-X4 - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2019 Mickey a závodníci - 2. série (režie Zdeněk Štěpán, Eva Spoustová)
2019 Myšák Mickey - 5. série (režie Zdeněk Štěpán, Ondřej Izdný)
2019 Penny z M.A.R.Su - 2. série (režie Jiří Sádek)
2019 Poper se s tím! - 1. série (režie Michal Pavlík)
2019 Rychlá Layne - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2019 Sadie Sparksová - 1. série (režie Karolína Průšová)
2019 Star proti silám zla - 3. série
2019 Star proti silám zla - 4. série
2019 Sydney na Max - 1. série (režie Karolína Průšová)
2019 Táborníci z Kikiwaka - 4. série (režie Vladimíra Wildová)
2019 U Raven doma - 3. série (režie Jiří Sádek)
———
2018 Elena z Avaloru - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Greenovi ve velkoměstě - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Hotel Transylvánie: Seriál - 1. série (režie Alice Hurychová)
2018 Kačeří příběhy (2017) - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Kámoši hafíci - 1. série (režie Karolína Průšová)
2018 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 2. série (režie Magda Landsmannová)
2018 Locika: Dobrodružství na vlásku - 2. série (režie Jiří Sádek)
2018 Mech-X4 - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2018 Mickey a závodníci - 2. série (režie Zdeněk Štěpán, Eva Spoustová)
2018 Myšák Mickey - 4. série (režie Zdeněk Štěpán)
2018 Myšák Mickey - 5. série (režie Zdeněk Štěpán, Ondřej Izdný)
2018 Na vlásku - 1. série (režie Jiří Sádek)
2018 Penny z M.A.R.Su - 1. série (režie Jiří Sádek)
2018 Soy Luna - 3. série (režie Jiří Balcárek)
2018 Táborníci z Kikiwaka - 3. série (režie Vladimíra Wildová)
2018 U Raven doma - 1. série (režie Jiří Sádek)
2018 U Raven doma - 2. série (režie Jiří Sádek)
2018 Velká šestka: Baymax se vrací - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2018 Život uprostřed - 3. série (režie Alice Hurychová)
———
2017 Hotel Transylvánie: Seriál - 1. série (režie Alice Hurychová)
2017 Jedenáctka - 1. série (režie Jiří Kvasnička)
2017 Kačeří příběhy (2017) - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Lví hlídka - 1. série (režie Magda Landsmanová)
2017 Lví hlídka - 2. série (režie Magda Landsmanová)
2017 Mickey a závodníci - 1. série (režie Zdeněk Štěpán, Eva Spoustová)
2017 Myšák Mickey - 4. série (režie Zdeněk Štěpán)
2017 Na vlásku - 1. série (režie Jiří Sádek)
2017 Soy Luna - 2. série (režie Jiří Balcárek)
2017 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku - 2. série (režie Vladimír Žďánský, Vojtěch Hájek)
2017 Projekt Mc² - 1. série (režie Michal Pavlík)
2017 Pyžamasky - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2017 Star proti silám zla - 2. série
2017 Star Wars: Síly osudu - 1. série (režie Alice Hurychová)
2017 Táborníci z Kikiwaka - 2. série (režie Vladimíra Wildová)
2017 The Lodge - 1. série (režie Oskar Lodder)
2017 U Raven doma - 1. série (režie Jiří Sádek)
2017 Vampirina - 1. série (režie Karolína Průšová)
2017 Život uprostřed - 2. série (režie Alice Hurychová)
———
2016 Elena z Avaloru - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2016 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2016 Ledové království: Polární záře - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Lví hlídka - 1. série (režie Magda Landsmanová)
2016 Myšák Mickey - 3. série (režie Zdeněk Štěpán)
2016 Prázdninové deníky - 1. série (režie Michal Pavlík)
2016 Soy Luna - 1. série (režie Jiří Balcárek)
2016 Star proti silám zla - 2. série
2016 Super pecky - 1. série
2016 Super pecky - 2. série
2016 Táborníci z Kikiwaka - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
2016 The Lodge - 1. série (režie Oskar Lodder)
2016 Život uprostřed - 1. série (režie Alice Hurychová)
———
2015 Kouzelná Beruška a Černý kocour - 1. série (režie Magda Landsmannová)
2015 Myšák Mickey - 2. série (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Myšák Mickey - 3. série (režie Zdeněk Štěpán)
2015 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku - 1. série (režie Vladimír Žďánský)
2015 Star proti silám zla - 1. série
2015 Táborníci z Kikiwaka - 1. série (režie Vladimíra Wildová)
———
2014 Myšák Mickey - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)
2014 Myšák Mickey - 2. série (režie Zdeněk Štěpán)
———
2013 Myšák Mickey - 1. série (režie Zdeněk Štěpán)

Dokumenty:
2022 Growing Up Animal - 1. série (režie Jan Junek)
2022 Tajemství kytovců - 1. série (režie Svatopluk Cechel)
2018 Příběh Pixaru (režie Zdeněk Štěpán)
Odpovědět

Zpět na „Produkční firmy“