Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Pokračování příště

Moderátor: Michaela_

beatman
Příspěvky: 167
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Nový příspěvek od beatman »

Kolego, jak víš, že jí neplánují obnovit Proč potom neustále tvrdí, že jí chtěji spustit na přelomu let 2024/2025? Proč součřasný ředitel tvrdí, že chtějí pokračovat v mapování archivů? proč tvrdí že chce omezit kriminální tvorbu, pořady, které se ve vysílání dublují? Jasně, mohou to být líbivé kecy, ale já jako konseionář chci doufat, že se situace může zlepšit. Jistě, oprášení dlouho nevysíalných seriálů s výtečným dabingme je nejspíš utopie, ale neviděl bych to až tak kriticky, nehledě k tomu, že v rámci inflace se ty poplaty měly zvednotu už dávno, bez ohledu na výrobu kterou za pokleslou nepovažuju. to by asi bylo na jinou rozpravu, na jiné fórum, případně na možném srazu dabingfora, ke kterému třeba tak za pět, deset let dojde. :-)) Snad to ostatní příznivce dabingu moc n neotravuje, ale věř, že i přes určité neshody, s tebou vcelku rád polemizuju. Jen bych se možná vyvaroval těch unáhlených soudů a předpojatých tvrzení, míněno obecně. Já jen vyjádřil touhu seriál vidět, zbožné přání ve zlepšení nabídky veřejné služby, to nejen s ohledem na dabing. Jsem naivní? tak ať. :-))
HonzaXXII
Příspěvky: 1987
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Nový příspěvek od HonzaXXII »

Jo, tohle je pro mě novinka, to přiznávám. Pak ale nechápu, proč ten kanál zrušili, když ho zase chtějí obnovit. Jejich plány kmitají jak střídavý proud.

A mimochodem, já ten seriál sice neznám, ale taky bych ho rád viděl. I ten nedávno zopakovaný Randall a Hopkirk mě příjemně překvapil, sice to opravdu nebyl (aspoň pro mě) takový nářez jako Profesionálové, ale nejeden díl jsem si oblíbil. Tak by se mi mohl líbit i tenhle.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
beatman
Příspěvky: 167
Registrován: 14 bře 2013 15:40

Re: Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Nový příspěvek od beatman »

Kanál Čt 3 zrušili, protože za stávající situace potřebovali něco rychle ušetřit. reprízné, vypořádání se s autory taky něco stojí. Nechci tu hájit pozici české televize, ale ja t jenom říct... inu, někdy stačí trochu googlit, dát si tu práci, zajímat se. :-)))
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Nový příspěvek od jiri111 »

Paddy píše: 12 úno 2020 15:49 Proč jenom na 99%, to je Marie Drahokoupilová.

Mě by spíš zajímalo s kterého roku je ten dabing na té upoutavce ?
https://www.youtube.com/watch?v=gGpHjcQFlxU
Já bych to odhadoval tak na 90 léta.
Tak, že by druhý dabing ?

A v topiku je Karel Urbánek napsán 2x.
...teď jsem náhodou objevil ve starých programech: 11.6.94 běžela odpoledne na Premiéře už repríza jednoho z dílů. Takže dabing je 1993-94.
Harold
Příspěvky: 16
Registrován: 01 říj 2013 17:25
Bydliště: Brno

Re: Sága rodu Forsytů / The Forsyte Saga (1967)

Nový příspěvek od Harold »

Ano, můžu potvrdit: seriál byl na Premiéře vysílán v Po od 14.03.1994 do 13.06.1994 ve 20.00 vždy dva díly po sobě (+ reprízy po jednom dílu v následující So a Ne od 14.00). Osmý díl byl vysílán dvakrát, nejprve 7+8 v Po (velikonoční) 04.04.1994 a posléze 8+9 v Po 11.04.1994, takže poslední 26. díl byl v Po 13.06.1994 vysílán od 20.00 samotný.

Dohledané názvy:
1.-7. x
8. Forsytovo babí léto
9. V naději
10. Výzva
11. V pavučině
12. Zrození Forsyta
13. Selhání
14. Spor
15. K pronajmutí – na prodej
16. Rodinná svatba
17. Bílá opice
18.-19. x
20. Tichý nářek
21. Křivé obvinění
22.-26. x
Odpovědět

Zpět na „Seriály“