Barbie

Databáze animovaných postav (A-H) a jejich dabérů
Tomáš Slach
Příspěvky: 715
Registrován: 19 črc 2016 12:04
Bydliště: Praha

Barbie

Příspěvek od Tomáš Slach »

Obrázek
Info: IMDb

1. Jitka Ježková ("Barbie: Life in the Dreamhouse"; Barbie: Motýlí víla; Barbie: Odvážná princezna; Barbie: Perlová princezna; Barbie: Princezna a švadlenka; Barbie: Sestřičky a psí dobrodružství; Barbie: Tajemství víl; Barbie - Fairytopia; Barbie - Princezna a zpěvačka; Barbie - Příběh mořské panny; Barbie - Příběh mořské panny 2; Barbie a 12 tančících princezen; Barbie a Diamantový zámek; Barbie a Kouzelná dvířka; Barbie a Kouzelný módní salón; Barbie a kouzlo Pegasu; Barbie a Poníková akademie; Barbie a Růžové balerínky; Barbie a Škola pro princezny; Barbie a Tři Mušketýři; Barbie jako Princezna z Ostrova; Barbie Rock'n Royals; Barbie Růženka; Barbie uvádí Thumbelina; Barbie v Louskáčku; Barbie z Labutího jezera; My Scene - Hvězdy Hollywoodu)
2. Jana Páleníčková (Toy Story 2: Příběh hraček, Toy Story 3: Příběh hraček)

Jolana Smyčková (Barbie - Deníček)

Zpěv:
Jana Jiroušková (Barbie Rock'n Royals)
Lucie Černíková (Barbie: Princezna a švadlenka; Barbie - Příběh mořské panny; Barbie a 12 tančících princezen; Barbie a Diamantový zámek; Barbie a Kouzelný módní salón; Barbie a Škola pro princezny)
Petra Sladká (Barbie: Princezna a švadlenka)
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 26 říj 2015 22:33, celkem upraveno 18 x.
juliet
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2010 21:30

Re: Barbie

Příspěvek od juliet »

Jako malá jsem ji milovala :-) Díkybohu jsem z toho vyrostla a prožívám to znovu se svou malou sestřičkou. :-)
Jitka Ježková ji dabovala nanejspíše ve většině filmů, avšak při písních jí propůjčila hlas Jana Mařasová.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1264
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Barbie

Příspěvek od AGAMENON »

A já sem na to nucen koukat i dneska :D
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Barbie

Příspěvek od Džejňulka »

mám pocit, že Jitka Ježková i v pohádce o Růžence z věže, mám pocit, že v češtině to mělo název Barbie Růženka a příběh byl inspirován pohádkou Rapunzel (v češtině se někdy pohádka jmenuje Locika) a tahle pohádka vyšla mezi Louskáčkem a Labutím jezerem.
Jinak já viděla z filmů s Barbie jen Louskáček, Růženku, Labutí jezero a Švadlenku s princeznou, přičemž švadlenka a princezna už se mi nelíbila jako ty předešlé filmy, které byly krásné ( nejlepší byl Louskáček - to bylo naprosto kouzelné ). :) :oops:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
juliet
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2010 21:30

Re: Barbie

Příspěvek od juliet »

Džejňulka píše:mám pocit, že Jitka Ježková i v pohádce o Růžence z věže, mám pocit, že v češtině to mělo název Barbie Růženka a příběh byl inspirován pohádkou Rapunzel (v češtině se někdy pohádka jmenuje Locika) a tahle pohádka vyšla mezi Louskáčkem a Labutím jezerem.
Jinak já viděla z filmů s Barbie jen Louskáček, Růženku, Labutí jezero a Švadlenku s princeznou, přičemž švadlenka a princezna už se mi nelíbila jako ty předešlé filmy, které byly krásné ( nejlepší byl Louskáček - to bylo naprosto kouzelné ). :) :oops:
Jé, to jsem si myslela, že budu jediná holka na fóru a hle, Barbie přilákala další! :-)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Barbie

Příspěvek od Džejňulka »

juliet píše:
Džejňulka píše:mám pocit, že Jitka Ježková i v pohádce o Růžence z věže, mám pocit, že v češtině to mělo název Barbie Růženka a příběh byl inspirován pohádkou Rapunzel (v češtině se někdy pohádka jmenuje Locika) a tahle pohádka vyšla mezi Louskáčkem a Labutím jezerem.
Jinak já viděla z filmů s Barbie jen Louskáček, Růženku, Labutí jezero a Švadlenku s princeznou, přičemž švadlenka a princezna už se mi nelíbila jako ty předešlé filmy, které byly krásné ( nejlepší byl Louskáček - to bylo naprosto kouzelné ). :) :oops:
Jé, to jsem si myslela, že budu jediná holka na fóru a hle, Barbie přilákala další! :-)
Taky jsem si už mockrát říkala, že by to chtělo doplnit Barbie filmy :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbie

Příspěvek od Joe Black »

No já sice nejsem holka, ale na těchto filmech jsem taky ujížděl a moc se mi líbily. :oops: Hlavně Princezna a švadlenka, kde jsou opravdu krásné písničky. A stejně tak mě krásnými songy dostal i Diamantový zámek. Mno ale jako postava se Barbie vyskytla i v Ttoy Story. Nevíte, kdo ji daboval tam?
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Barbie

Příspěvek od Džejňulka »

Joe Black píše:No já sice nejsem holka, ale na těchto filmech jsem taky ujížděl a moc se mi líbily. :oops: Hlavně Princezna a švadlenka, kde jsou opravdu krásné písničky. A stejně tak mě krásnými songy dostal i Diamantový zámek. Mno ale jako postava se Barbie vyskytla i v Ttoy Story. Nevíte, kdo ji daboval tam?
Toy Story jsem neviděla ani nepamatuju, i když je to škoda. :(
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
juliet
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2010 21:30

Re: Barbie

Příspěvek od juliet »

Joe, tak to jsi si v mém žebříčku šplhnul, že to přiznáš, to by většina kluků neudělala :-) a musím s tebou plně souhlasit v tom, že písničky mají tyto filmy skvělé a přeci jenom to nazpívání má své kouzlo :-)
Na Toy Story jsi nepamatuji, ale myslím si, že Jitka Ježková to nebyla.
Nedávno se mi dostavil staršný zážitek, sestřička donutila tu starší a poddajnější stáhnout Barbie a tři mušketýři. Co příjde příště? Barbie a bídníci? Barbie z Arku? :-)
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Barbie

Příspěvek od Opsha »

Osobně doufám v Barbie Halloween nebo Barbie v Texaském masakru motorovou pilou :twisted: 8-)

A jinak, když jste tu řešily, kolik tu je na fóru žen a dívek, tak tu ještě je Draky, ale ta se sem asi kouknout nepůjde, jakožto Primácká dramaturgyně.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Odpovědět

Zpět na „A-H“