Vlastní pravidla / Georgia Rule

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Vlastní pravidla / Georgia Rule

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (DVD)
V českém znění: Eliška Balzerová - Jane Fonda (Georgia), Ivana Milbachová - Felicity Huffman (Lilly), Nikola Votočková - Lindsay Lohan (Rachel), Libor Hruška - Dermot Mulroney (Dr. Simon Ward), Luděk Čtvrtlík - Cary Elwes (Arnold), Matěj Hádek - Garrett Hedlund (Harlan), Tomáš Borůvka - Hector Elizondo (Izzy), Adam Mišík - Zachary Gordon (Ethan), Michal Mařík - Dylan McLaughlin (Sam), Tereza Chudobová - Laurie Metcalf (Paula), Alena Procházková - Hope Alexander-Willis (Fern), Eliška Nezvalová - Chelse Swain (June Smithová), Jana Mařasová - Christine Lakin (Grace Cunningham), Libor Terš, Jolana Smyčková


Překlad: Ivan Němeček
Zvuk: Jiří Moudrý
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy: Jana Mařasová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobil: LS Productions dabing pro Magic Box 2008

2.DABING: (Filmbox)
V českém znění: Zuzana Skalická - Jane Fonda (Georgia), Ivana Milbachová - Felicity Huffman (Lilly), Tereza Chudobová - Lindsay Lohan (Rachel), Filip Jančík - Dermot Mulroney (Dr. Simon Ward), Jakub Saic - Cary Elwes (Arnold), Michal Holán - Garrett Hedlund (Harlan), Daniela Bartáková - Hope Alexander-Willis (Fern), Bohdan Tůma, Dana Černá, Adam Šedivka, Marek Libert, Jitka Moučková, Nina Horáková, Svatopluk Schuller

Překlad: Kateřina Bartošová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Pro SPI International vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2019
Naposledy upravil(a) palg dne 12 čer 2019 00:28, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlastní pravidla / Georgia Rule

Příspěvek od Joe Black »

Zajímavý film. Vedle Elišky Balzerové a Ivany Milbachové se dala docela skousnout i Nikola Votočková, která se na tuhle roli hodila. Ale co mě štvalo bylo, když spolu s Lindsay Lohan tam byla i jiná postava, kterou dabovala Tereza Chudovobá (a že těch postav bylo víc).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Vlastní pravidla / Georgia Rule

Příspěvek od Džejňulka »

S tou Chudobovou a Votočkovou v jedné scéně mi to přišlo taky uhozený, jinak nemám k dabingu žádnou výtku, líbil se mi a i film :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
juliet
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2010 21:30

Re: Vlastní pravidla / Georgia Rule

Příspěvek od juliet »

Mě se naopak Nikola Votočková líbila více než Terezka Chudobová, takže jsem za to "prohození" byla ráda (Terezka Chudobová mi na ni příjde, s prominutím, už stará) ale to je jen otázka názoru ;-) Dabing byl skvělý (hlavně všechny tři hlavní dámy byly skvělé) a souhlasím, že i film se mi moc líbil (To jsem si myslela, že Lindsay Lohan neumí hrát. Budu muset svůj názor "lehce" přehodnotit ;-)).
Tleskám skvělému provedení a výborné režisérské práci! 1 s hvězdičkou a víc dabingů této úrovně! :-)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Vlastní pravidla / Georgia Rule

Příspěvek od Budy »

Může někdo zjistit, kdo dabuje Christine Lakin?
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Filmy“