Ted a spol. / Better off Ted

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od DavePave »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

V českém znění: [obsazeni]:Jan Čenský - :Jay Harrington (Ted Crisp), :Ivana Milbachová - :Portia de Rossi (Veronica Palmer), :Hana Ševčíková - :Andrea Anders (Linda Zwordling), :Jiří Ployhar - :Jonathan Slavin (Phil Myman), :Filip Rajmont - :Malcolm Barrett (Lem Hewitt), :Viktorie Taberyová - :Isabella Acres (Rose Crisp), Tomáš Juřička - Maz Jobrani (Dr. Bhamba), Zdeněk Maryška, Ludvík Král, Miriam Chytilová, Ivan Jiřík, Libor Terš (titulky)[/obsazeni], Bohdan Tůma - Eddie McClintock (Billy)

Překlad: Kateřina Sidonová
Úprava dialogů: Jozef Kušnír
Režie českého znění: Zuzana Schulzová
Vyrobila: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima s.r.o. 2009/10
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od oberon »

Obsazení vypadá dobře. Nevím, jak vy, ale můj osobní typ na režiséra vzhledem k obsazení je, že by to mohl být Filip Jančík nebo Jiří Kvasnička. Co myslíte vy?
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od Slipio »

:( Je škoda, že Andreu Anders nedabuje Jitka Ježková, jelikož v Joye byla skvělá. Ševčíková není špatná, ale Jitka by byla mnohem lepší. Jinak co se týká Čenského, tak skvělý nápad :) . Zatím povedené, ale na to dodržení dabéru by se měly zaměřit, jelikož je to rušivé :x
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od mrzeero »

Dabing se mi zatím líbí.Uvidíme jak to bude dál-líbí se mi,jak poslední dobou drží hlasy z Ally McBealové(nejdřív L.Rybová v 30 Rock a teď Milbachová-to je paráda) :-:
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od Fifa.21 »

Ve 3. díle byl Zdeněk Maryška. A ještě ta Ševčíková je fakt skvělá trefa jestli jste slyšeli Andreu Anders v originále tak má taky takový ten chraplák. Typ na režiséra Jančík :-?
Naposledy upravil(a) Fifa.21 dne 17 črc 2012 18:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od oberon »

Za slovem titulky konec závorky, dabing se mi líbil, ale seriál, i když dobrý stejně nepřekonal některé moje oblíbené sitcomy, jako např. HIMYM nebo Big Bang Theory (zajímalo by mě, jestli někdy Prima taky odvysílá další série).
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Ted a spol. / Better off Ted

Příspěvek od Slipio »

Neodvysílané díly Ted a spol. II (11) bude 22.1 v 9:45, Ted a spol. II (12) bude 23.1 v 9:45 a poslední díl asi následující týden v sobotu (dle programu na seznamu). Jinak opravdu podařený dabing, i Ševčíková se mi líbí :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“