Dobrý ročník / A Good Year

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od Sen »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: Otakar Brousek ml. - Russell Crowe (Max Skinner), Petra Hanžlíková - Marion Cotillard (Fanny Chenal), Antonín Molčík - Albert Finney (Henry Skinner), Jana Páleníčková - Abbie Cornish (Christie Roberts), Pavel Vondra - Tom Hollander (Charlie Willis), Jiří Hromada - Didier Bourdon (Francis Duflot), Zdeněk Hruška, Radana Herrmannová, Hana Krtičková, Václav Mareš, Jana Hermachová, Anna Remková, Justin Svoboda, Petr Gelnar (titulky) a další

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Lukáš Polifka
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo: Studio Virtual 2007

2. dabing
V českém znění: Jiří Schwarz - Russell Crowe (Max Skinner), Tereza Chudobová - Marion Cotillard (Fanny Chenal), Vladimír Brabec - Albert Finney (Henry Skinner), Jitka Moučková - Abbie Cornish (Christie Roberts), Petr Gelnar - Tom Hollander (Charlie Willis), Miloslav Mejzlík - Didier Bourdon (Francis Duflot), Jiří Köhler - Freddie Highmore (Max jako dítě), :Pavel Vondrák - :Rafe Spall (Kenny), Regina Řandová, Kateřina Lojdová, Otto Rošetzký, Ivo Novák, Libor Terš, Antonín Navrátil, Klára Sochorová, Martina Hudečková, Martin Stránský, Vanda Hybnerová, Ludvík Král (titulky) a další

Překlad: Olga Pavlová
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Alena Kolerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Pavel Vondrák
Režie: Michal Michálek
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa pro FTV Prima 2010
massive81
Příspěvky: 1
Registrován: 05 pro 2009 10:15

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od massive81 »

Nemám novější dabing moc v lásce, ale musím přiznat že se na Primě opravdu s dabingem snažili, hlavně zachovali anglicky (česko) - francouzský dialog, titulky + akcent znalce vína, občas ostřejší slovo taky neuškodilo. :)
Opravdu jsem se bavil víc než při dabingu na DVD, které jsem viděl minulý týden. Né snad že by na DVD byl špatný to né, ale Prima si s tím opravdu vyhrála.
Skvělý výkon Jíří Schwarz (Russell Crowe - Max Skinner) a také Vladimír Brabec (Albert Finney - Henry Skinner).
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od Sen »

Souhlasím s předchozí chválou nového dabingu. Dalším důvodem je dokonalé (alespoň pro mě) hlasové obsazení trojice hvězd v hlavních rolích.
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od Anguilla »

Schwarz byl skvělej přece jenom dvorni jediny co my chybělo na tomhle dabingu je učast M.Chytilove na Marion Cotillard přece henom je dvorni.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od DAN K. »

Podle me uplne nejlepsi reseni, schwarz-crowe je po dvojce benes-brosnan nejlepsi dabingovy spojeni, na druhy strane miriam je o 15 let starsi nez marion v tomhle filmu a pan brabec to je proste extra trida....dekuji za novy dabing, film jsem pred tim nevidel o to vic jsem si to uzil.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od Ištván87 »

Je to skvělý, že v novém dabingu je v hlavní roli Jiří Schwarz, který je pro mě osobně JEDINÝ dabér Russela Crowea, stejně tak pan Brabec byl naprosto úžasný. Původní dabing jsem neslyšel, ale tenhle je fajn. Dabérky mi sice přišly vybrány dost nahodile (když nevíme, Jitka Moučková to jistí), nicméně jsem ocenil že se ani moc nestyděli sem tam tam šoupnout nějaké silnější slůvko... A jak už jsem říkal: Třikrát sláva za obsazení Jiřího Schwarze a Vladimíra Brabce...
Naposledy upravil(a) Ištván87 dne 02 zář 2017 09:50, celkem upraveno 1 x.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Dobrý ročník / A Good Year

Příspěvek od Stanley Roe »

V druhém dabingu i

Pavel Vondrák - Rafe Spall (Kenny)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“