Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od Newmy »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související: Shrek, Shrek 2, Shrek Třetí

V českém znění: David Novotný - Mike Myers (Shrek), Tomáš Juřička - Eddie Murphy (Oslík), Kamila Špráchalová - Cameron Diaz (Fiona), Aleš Procházka - Antonio Banderas (Kocour v botách), Otakar Brousek ml. - Walt Dohrn (Rampelník), Petr Pelzer - John Cleese (Herold), Růžena Merunková - Julie Andrews (Lillian), Radovan Vaculík - Cody Cameron (Pinokio), Zdeněk Štěpán - Conrad Vernon (Perníček), Martin Zahálka - Jon Hamm (Brogan), Bohdan Tůma - Regis Philbin (Mabel), Pavel Rímský - Larry King (Doris), Stanislav Lehký - Aron Warner (Vlk), Michal Mařík - Mike Mitchell (Valibuk), Ernesto Čekan - Craig Robinson (Kuchtík), Ludmila Molínová - Kathy Griffin (Amber), Jana Mařasová - Lake Bell (Georgette), Alice Šnirychová - Kristen Schaal (Griselda), Jindřich Hinke - Cody Cameron (prasátko 1), Ivo Novák - Cody Cameron (prasátko 2), Otto Rošetzký - Cody Cameron (prasátko 3), Radka Fidlerová - Mary Kay Place (Greca), Ivo Kubečka - Conrad Vernon (Vdoleček) + Chris Miller (Geppetto), Milan Slepička - Mike Mitchell (Průvodce), Jiří Ployhar, Jan Holík, Lukáš Jurek, Martin Janouš, Petra Jindrová, Regina Řandová, Klára Oltová, Hana Czivišová

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Pavel Cmíral a Zdeněk Štěpán
Hudební režie: Ondřej Izdný
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: Deluxe Media
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: LS Productions dabing 2010
Naposledy upravil(a) Newmy dne 03 srp 2010 16:45, celkem upraveno 4 x.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od Ištván87 »

Chtělo by to, aby se někdy někdo nakrknul a předaboval to... Tenhle díl Shreka je sice ještě slabší než hodně špatná trojka, ale i tak by si to zasloužilo slavnější jména v obsazení... Jako v jedničce....
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od Joe Black »

Souhlas. Mě první dabing jedničky vyhovoval mnohem víc než následná dvojka a předabování jedničky pro první vydání na DVD. Možná až to bude jednou vysílat ČT se dočkáme dodržení skvělého prvního dabingu jedničky... :-?
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od Joe Black »

oberon píše:No, mně se pořád víc líbí Prachař, holt zvyk - železná košile :) .
Jsme dva, a Morávková byla taky moc skvělá. V gto předabování ČT podle jejich prvního dabingu silně doufám, ale tenhle dabing mi nevadí. A samo sebou nechat Procházku! :-D
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od oberon »

Ano, Procházka a ještě Libor Hruška a Kretschmerová taky, vůbec celé nové osazenstvo ve dvojce nebylo špatné, ale ne všechny volby byly tak dobré, ale hlavně hlasy z ČT zpět!
Naposledy upravil(a) oberon dne 05 pro 2010 12:14, celkem upraveno 1 x.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od DAN K. »

taky se mi moc libi prvni dabing, ale vzhledem k tomu ze ten dabing s tomasem jurickou byl delan do kina a pod dohledem americkych tvuzrcu tak neverim ze by se to nekdo odvazil predabovat, spis v pripade vysilani vice dilu odvysilaji i jednicku s TJ. Ostatne tato verze vysla na dvd.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od ReDabér »

Mě se u jedničky líbil dabing oslíka a Fiony, ale s předabováním nemám problém. Teď u čtyřky by mi to spíš co do návaznosti vadilo. A proč se bojíte o to, aby jedničku s původním dabingem dávali na ČT? Vždyť Nova používá také tenhle dabing.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od oberon »

cupido
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2010 20:28

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od cupido »

dabing i celý díl se mi líbil až na Rampelníka a ježibaby..., Rampelník byl málo úlisnej a zlej a ježibaby měly pro mně nepříjemný a nevhodný hlasy....
nejvíc mně pobavila hláška "Zařvi!" "táto at zařve" "Zařvi" hlas i projev neměl chybu....
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvek od Džejňulka »

Rampelník se mi náhodou líbil, Ťulda Brousek si dal pěkně záležet a ta hláška toho kluka, aby zařval, se mi taky líbila. :lol: :lol:.
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Odpovědět

Zpět na „Filmy“