Já, legenda / I Am Legend

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4370
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Já, legenda / I Am Legend

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Bohdan Tůma - Will Smith (Robert Neville), Andrea Elsnerová - Alice Braga (Anna), Dana Černá - Salli Richardson-Whitfield (Zoe Nevillová), Jaroslava Brousková - Emma Thompson (Dr. Alice Krippinová), Zuzana Schulzová, Lukáš Hlavica, Ivo Novák, Kateřina Halešová, Antonín Navrátil (titulky)

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Richard Tomíček
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Lucie Petra Svobodová
Vyrobilo: AW Studio Praha 2008
Naposledy upravil(a) palg dne 06 kvě 2018 23:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Já, legenda

Příspěvek od Budy »

No tak nevím, jak to bude vypadat. Film jsem viděl v originále a líbil se mi, protože všechno bylo tak reálné. Tak nevím. Možná si to někdy s tím dabingem pustím.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Já, legenda

Příspěvek od James55 »

Budy píše:No tak nevím, jak to bude vypadat. Film jsem viděl v originále a líbil se mi, protože všechno bylo tak reálné. Tak nevím. Možná si to někdy s tím dabingem pustím.
Já jsem to dneska zkouknul a dabing byl slušný. Bohdan Tůma nemá co pokazit :)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Já, legenda / I Am Legend

Příspěvek od oberon »

Jen pro zajímavost, včera sem si to znova pouštěl a až teď jsem si všiml, že cca v 1:02:00 se Robert Neville probudí a v televizi zrovna běží Shrek 1 se scénou, kde spolu mluví Shrek a Oslík. Nejsem si vůbec jistý jestli to jen vytáhli přímo z audio stopy celého filmu (myslím Shreka), ale určitě tam mluví za Shreka David Novotný a za Oslíka Tomáš Juřička --> DVD dabing.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Já, legenda / I Am Legend

Příspěvek od Kubaz »

oberon píše:Jen pro zajímavost, včera sem si to znova pouštěl a až teď jsem si všiml, že cca v 1:02:00 se Robert Neville probudí a v televizi zrovna běží Shrek 1 se scénou, kde spolu mluví Shrek a Oslík. Nejsem si vůbec jistý jestli to jen vytáhli přímo z audio stopy celého filmu (myslím Shreka), ale určitě tam mluví za Shreka David Novotný a za Oslíka Tomáš Juřička --> DVD dabing.
Jo jo, to je známé. Podobný je to v Lásce nebeské, když se koukají na Titanic. ;) Ale je to vážne super, že se o to pokusili.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Já, legenda / I Am Legend

Příspěvek od takezo »

Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Já, legenda / I Am Legend

Příspěvek od Sagres »

Schulzová - Marin Ireland (evakuovaná žena)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“