A-Team / A-Team: Poslední mise / The A-Team

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

A-Team / A-Team: Poslední mise / The A-Team

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: DVD (pod názvem A-Team)
V českém znění: Pavel Soukup - Liam Neeson (Hannibal Smith), Michal Jagelka - Bradley Cooper ('Faceman' Peck), Jitka Ježková - Jessica Biel (Charissa Sosaová), Pavel Šrom - Quinton 'Rampage' Jackson (B.A. Baracus), Petr Rychlý - Sharlto Copley (H.M. Murdock), Filip Jančík - Patrick Wilson (Lynch), Jiří Plachý - Gerald McRaney (Russell Morrison), Petr Burian - Terry Chen (Ravech), Libor Terš - Maury Sterling (Gammons), Lukáš Hlavica - Brian Bloom (Pike), Otakar Brousek ml. - Tom Butler (soudní advokát) + Dirk Benedict (vězeň + titulky), Martin Velda - Dwight Schultz (německý doktor), Marek Libert - Henry Czerny (ředitel McCready), Zdeněk Maryška - Charles Cooper (soudní advokát) + Corey Burton (konečný komentář), Svatopluk Schuller - C. Ernst Harth (zřízenec v krematoriu) + Jon Hamm (druhý Lynch), Michal Holán - Kyle Riefsnyder (agent Kyle) + Gardiner Millar (Spencer - dozorce ve vězení), Vojtěch Hájek, Jiří Ployhar, Karel Richter - John Carnahan (soudní advokát), Ernesto Čekan - Don Knodel (německý doktor) a další.

Překlad: Michal Žďánský
Zvuk: Dušan Matuška
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a režie: Václav Knop
Vyrobila: Společnost SDI Media 2010

2. DABING: Prima (pod názvem A-Team: Poslední mise)
V českém znění: Pavel Soukup - Liam Neeson (Hannibal Smith), Libor Bouček - Bradley Cooper ('Faceman' Peck), Petr Burian - Sharlto Copley (H.M. Murdock), Bohdan Tůma - Quinton 'Rampage' Jackson (B.A. Baracus), Filip Jančík - Patrick Wilson (Lynch), Zdeněk Podhůrský - Yul Vazquez (Generál Tuco), Anna Brousková - Jessica Biel (Charissa Sosaová), Václav Rašilov - Brian Bloom (Pike), Zbyšek Horák - Gerald McRaney (generál Morrison), Libor Terš - Maury Sterling (Gammons), Marek Libert, Ladislav Cigánek, Radek Hoppe, René Slováčková, Michal Holán - Jon Hamm (druhý Lynch), Svatopluk Schuller - Terry Chen (Ravech), Jan Szymik, Jiří Ployhar, Jiří Kvasnička - C. Ernst Harth (zřízenec v krematoriu)

Překlad: Michal Žďánský
Dialogy: Václav Knop
Zvuk: Pavel Balcar
Produkce: Markéta Stegbauerová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kvasnička
Vyrobila: FTV Prima spol. s.r.o. ve studiu babidabi 2015
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 07 lis 2020 10:54, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Markus »

Než se tu začne nadávat, tak Jaromír Meduna a Jitka Moučková jsou pryč a David Novotný má divadelní povinnosti. Za sebe říkám spokojenost...
Obrázek
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od James55 »

Za mě také spokojenost :)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Budy »

Pavel Soukup a Jitka Ježková jsou myslím v pohodě. Je to dobrá volba.
18.05.2008 – 07.05.2015
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od DavePave »

U mě taky spokojenost. Jančík je konečně dabér Wilsona, kterýmu není přes padesát, Rychlý vypadá hodně dobře... jen mi trochu věkově nesedí Pavel Šrom.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od jackb »

Tak já jsem spokojený hodně. Já mám radši Pavla Soukupa na Neesona, Jagelka a Cooper taky hodně velká spokojenost, absenci Jitku Moučkové přežiju a Copley je v tom filmu tak šíleně ujetej, že Rychlý je geniální tah.
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Geser »

Soukup bude v tomhle případě zlo. Nikdo kdo viděl film a má rozum tuhle volbu nemůže upřednostňovat před Medunou. Prskejte si nad tím jak chcete.
Šrom je o 24, slovy dvacet čtyři let starší než herec, kterého mluví.

Zbytek vypadá zajímavě.

Ale i tak, hlavní postava takhle zabitá...
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Budy »

Ne vždy na věku záleží. ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Markus »

Já si rozhodně nemyslím, že by byla hlavní postava zabitá. Prostě Pavel Soukup k Neesonovi patří stejně jako pan Meduna. Tak jako tak pana Medunu chtěli, ale když nemohl je jen logické, že obsadili pana Soukupa. Kdyby to neudělali, pak bych byl hodně zklamaný. Vím, že mluvíš o postavě a ne o herci, ale pro mě v tom není rozdíl. Jsou možná výjimky co potvrzují pravidlo, ale tenhle případ to IMHO není. Film jsem btw. viděl, abys mi to hned neomlátil o hlavu... :)

Co se týče pana Šroma, samozřejmě, že mě to bouchlo do očí, ale na druhou stranu si neumím představit, kdo z vrstevníku Rampage by ho mohl dabovat... :-?
Obrázek
Geser
Příspěvky: 450
Registrován: 17 kvě 2008 15:25
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: A-Team / The A-Team

Příspěvek od Geser »

Podle mě právě tahle role vyjímečná je, všechny charaktery v A-Teamu jsou ikonické, groteskní záležitosti. A Neeson máchá s doutníkem a chraplavě hláškuje. Soukup se může sebelíp hodit na ty filosofický dialogy s BA, ale když si Hannibal rozmáchle zapálí doutník, a něco vychrčí (až přitom trhá hlavou), tak si nedokážu představit jiný výsledek než FUBAR.
Téměř bych tenhle film zařadil do 'Jiných'. Ale tak Meduna nemůže, Soukup by byl normálně logická volba.

Aspoň mohli dát na Jacksona třeba Lukáše Hlavicu. Třináct let je sice taky docela pálka, ale není to dvacet čtyři.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“